Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaś taka chica- bomb dziś Ale w radiu gadali, że ma nastąpić zmiana pogody. W czwartek/piątek nie ma być 35 stopni, a 37 Mirek, ta A5 ma fajne listewki na progach, takie gustowne bym powiedział. Był to S-line bo miała snaczki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Patrzcie jaką białą damulkę upolowałem przed chwilą pod hotelem Zdjęcia bardzo słabej jakości, bo ciemni się już, a bez lampy robione
-
Spoty Katowice i okolice
:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: Ale bym ją lizał :>
-
Spoty Katowice i okolice
Normalnie j*błem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież nie mam nawet jej w połowie zapełnionej Dziwne, wysyłając PW wyświetlił mi się komunikat: " limit wiadomości przekroczony" ale teraz jak spróbowałem drugi raz to poszło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty w czarnych spodniach opróżnij se skrzynkę, bo nie można do ciebie wysłać. U mnie na dworze było 35,5st. a w robocie to nie wiem, może trochę mniej, jakieś 30, ale i tak masakra. Auto znacznie osłabło, wogóle nie jedzie w taki upał W taką pogodę to powinno się leżeć w wodzie po jajka i sączyć simnego browarka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru po plaży się nie chodzi w czarnych długich jeeans-owych spodniach :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 18:37_________________________________________________ ...nietrzeba patrzec na nick zeby wiedziec kto to napisał :polew: :polew: :polew: ku***a ale jesteście monotematyczni To są takie sępy, jak se coś upatrzą to będą to dziobać aż do zanudzenia Miszka, musisz dać jakiś dowód mega męskości to nie będą mieli odwagi w ten sposób z tobą poczynać [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 18:38_________________________________________________ Myślisz, że każdy chodzi cały czas z aparatem, żeby być przygotowanym
-
Spoty Katowice i okolice
Wiśniowa brzmi kusząco, zawsze lubiłem wisieńkę
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek tylko nie gadaj, że masz takiego bicola, że nie umiesz się złapać rękami za placami
-
Spoty Katowice i okolice
To wy se plecy na wzajem myjecie To jak ktoś ci zapoda z nowej gąbki i cię zaboli to nawet nie będziesz mógł pisknąć bo wyjdziesz na ciotę [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 18:10_________________________________________________ To trza się szmarować, Moniki nie było?? była :gwizdanie: nawet Ewelina była, a potrafi dobrze smarować No wygląda na taką co potrafi się dobrze zająć... olejkiem do opalania Szybko piszcie coś, niech wskoczy następna strona, może Kędzior tego nie doczyta :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
To trza się szmarować, Moniki nie było??
-
Spoty Katowice i okolice
Widzę, że imprezka się udała. Tylko, że mnie nie było Cóż życie, każdy kiedyś jest zmuszony opuścić jakąś imprezę ;( jak Ty kombinujesz niekombinuje to i tak mi chciala dać na tydzień L4 ale się niezgodziłem, powiedziałem jej że max na 2 dni a ona mi na 3 wypisała,a najlepsze to to że mam brać polopiryne także mam ogień normalnie Kędzior, za to jak skóra zejdzie, potem te poparzenia zejdą i pojawi się mahoniowa opalenizna to wszystkie d*py będą twoje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z wieczora!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień dobry! Żar leje się z nieba, 35 stopni. Zrobię se jakieś sniadanko i śmigam nad jeziorko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Każdy wie, że jest coś takiego jak Audi TT-RS. W polsce jeszcze nie jest dostępne w tej wersji, czyli z silnikiem 5 cylindrowym 2.5L TFSI. Ten nowy motor robi wrażenie. Pojawił się wykres tego autka serii i po chipe: Wykresy auta: Seria / Po samym chipe Powiem tylko tyle 600Nm z dołu i 460Nm przy 6000Rpm Killer po samym programie. Audi jak widać wraca do korzeni budując silnik R5 znów tyle że tym razem TFSI. Parametry robią na prawdę wrażenie. A tutaj już ktoś próbował mocniej przerabiać ten silnik na big turbo: Popatrzcie na kolektor wydechowy, niebieski się robi A ta rura z przodu to wydech
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! w ten jakże uplany dzień! Krolu popsuł rozumie się :gwizdanie: Co do EGR-a, to wywal to piz*actwo w cholere, bo nie jest to potrzebne i każdy kto coś modzi, to to wywala przy okazji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kiedyś to te 3 dni siedziałeś na forum, teraz cię 3 dni nie ma :gwizdanie: Każdy wychodzi może z takiego założenia, a samo się nie naspamuje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kamil Mogłeś postawić gdzieś i odłożyć na późniejszy czas. Są auta co budują się kilka lat z przerwami :gwizdanie: To jedyna słuszna buda Mk I brakowało tylko żeby bluzkę do góry podniosła wszystkim O tym samym pomyślałem przez ułamek sekundy oglądając to Ale za ten ułamek sekundy przyszła myśl, że to przeca NIEREALNE A co bozia rączek nie dała Dobrze, że nie napisałeś "kto podskoczy mnie po plecach podrapać"
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
0,7Bar to max co można wycisnąć z K03 w górnych zakresach obrotowych przy sprawnym turbo oczywiście. Z K03s pewnie nieco więcej.
-
Spoty Katowice i okolice
Imprezowy koleś s-pontoniarz Przed imprezą to ostatecznie bym może coś zapalił dla zaburzenia rutyny, ale do nosa bym absolutnie nic nie wziął to jest laska (z jej oczu) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: A no faktycznie, pod koniec pokazane
-
Spoty Katowice i okolice
Skądś to znam :gwizdanie: Imprezowy koleś s-pontoniarz Przed imprezą to ostatecznie bym może coś zapalił dla zaburzenia rutyny, ale do nosa bym absolutnie nic nie wziął W momencie zapalenia kontrolki powinieneś już pod sklepem z częściami stać A tak na serio to nie wiem 500km.... ? ATE, Ferodo to dobre firmy [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 18:09_________________________________________________ mają ludzie neje*bane w głowach :gwizdanie: Ja pie**ole ale ulep. Dobrze, że ja nie mam takich fascynacji w głowie, a inne
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Toś ostro pojechał. Pewnie auto w ciepłe dni miało kopyto, że asfalt zwijałeś
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L )
-
Spoty Katowice i okolice
Tak więc lepiej Kędzior nie przestawać, bo się jeszcze zawiesisz [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:55_________________________________________________Dobra spadam, bo miałem iść z kurami spać, a tym czasem borem lasem, kury już się na drugi bok przewracają. Do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
buehehehehehhehe dojebaneee "sprawdź czy nie ma przerwy w dopływie paliwa" Kędzior paliwo to wiesz co to jest co nie [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:47_________________________________________________Że nie dostaje paliwa i się koleś zawiesił