Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem co wy pijecie, ale ja dziś napiję się piwka. Jutro pojeżdżę na rowerze i skoczę nad jeziorko, a jak się uda to obejrzę jakiś meczyk. No i jakby się jakieś disco wykroiło jutro to też nie byłoby źle
-
Spoty Katowice i okolice
"Nie każdy jest pedałem, żeby golfem w dieslu jeździć" I coś do Pucka " Ojciec mi mówił żeby tak nie obniżać, po co ci to Mateusz? nigdzie tym nie wjedziesz, ja mówiłem nie przesadzaj tato" :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Piosenka?? Fajne ma złote klamki w pokoju :slina:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nieźle ktoś musiał być zjarany, żeby takie coś przetłumaczyć :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Mnie to rozpierdziela : [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:28_________________________________________________Spadam już, zostajesz sam tak jak chciałeś
-
Spoty Katowice i okolice
Wujek już ujdzie, byle nie chrzestny
-
Spoty Katowice i okolice
Nie gadam z tobą, za tego dziadka.
-
Spoty Katowice i okolice
jakieś takie pierdowate :gwizdanie: Jak dla mnie dużo lepsze od hard styl-u :gwizdanie: Bo hard styl-u nie da się słuchać, a tego się da.
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor, Pucek posłuchajcie tego. Stare to, ale jare. Kiedyś tego słuchałem. Puśćcie Biofatrance- Namaste V3.0 . To psychedelic trance. Cały set. Jak dla mnie http://apps.facebook.com/ilike/artist/Biofatrance
-
Spoty Katowice i okolice
Tak, na rozrządzie jest tylko pasek, rolka, napinacz. Do tego można pompę wody wymienić i pasek pompy. Nic więcej tam nie ma.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć dziadku :gwizdanie: No siema szczylu, Siema Dziadek, a w siatkę napierdala całkiem ruchliwie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Wkońcu ktoś wkleił coś dobrego Ta ostatnia fotka to też, Egon w zwolnionym tempie [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 18:04_________________________________________________ Zależy w jakim stanie jest pasek pompy wody, może warto go też wymienić.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!
-
Spoty Katowice i okolice
Ciekawe ile przy tym siedział :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry! Napis [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 17:15_________________________________________________ Protestuje! Mnie w piątek nie będzie niestety Do zamrażalnika i na następnego grilla. Chyba, że nieświeże już to możecie zjeść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie jestem z Gliwic Ale i tak muszę już spadać więc nic nie szkodzi ,spokojnie tu dziś bo wszyscy na spocie w Kato. Do jutra Jeszcze środa, czwartek i połowa piątku i weekend
-
Spoty Katowice i okolice
_____________ yyyyyyyyyy Kezor Gregory nie mam płyt CD ;( dziśiaj :gwizdanie: o której jedziesz wpadnij po mnie ps. mam dla ciebie 6x leszek wyjeżdżam za chwile, szukam jeszcze czystych CDkow w szafce bo powinienem mieć podjechać? nie ma sprawy ok 19[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:36_________________________________________________? Nie ma sprawy. Mnie i tak na spocie nie ma być dzisiaj niestety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
laski takie sobie, ale za to gsxrka piękna :gwizdanie: Ta koszulka mi się podoba co jeden z nich ma na sobie, ta czarna z białym napisem. Chyba se taką kupię jak rozpocznę kolejny projekt
-
Spoty Katowice i okolice
q-rwa nie wiem, ktoś na forum wkleił i nie pamiętam teraz kto, ale to ta galeria i nie ma nicku na picasie: http://picasaweb.google.pl/117077679928585988627/Zator2010?authkey=Gv1sRgCKO50dTM-uSxEQ#5484953177422733522
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra ja spierdykam niestety, bo 3 dni pod rząd spałem 4 godziny, dziś w robocie rano to byłem nieprzytomny. Do jutra Ziomale i Ziomalki Jutro oglądam drugą część fotek, od Stanleya i Maria
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka nie zapominaj, że to Kędzior jest na szczycie łańcuszka dupieniowego
-
Spoty Katowice i okolice
chyba wyciągała z Twojej d*py :polew: :polew: :polew: No nie mogę
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha padłem z krzesełka :polew: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:58_________________________________________________ to dziwne , bo nie wrzucałem jeszcze fotek :polew: Gregor ma jeszcze faze A i jeszcze jedno, ta laska, tzn. jej uśmiech to jest szczery, a nie tylko do reklamy ta ta rata mi mówiła to samo Taaaaa, a z tobą to była niby w reklamie prezerwatyw nop jak mi zakładała gumkę też się tak uśmiechała Miszka chyba muszę ci wytłumaczyć różnicę. Są dwa rodzaje uśmiechu. Można się do kogoś uśmiechać, a można się z kogoś śmiać. Teraz rozumiesz
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha padłem z krzesełka :polew: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:58_________________________________________________ to dziwne , bo nie wrzucałem jeszcze fotek :polew: Gregor ma jeszcze faze A i jeszcze jedno, ta laska, tzn. jej uśmiech to jest szczery, a nie tylko do reklamy ta ta rata mi mówiła to samo Taaaaa, a z tobą to była niby w reklamie prezerwatyw
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha padłem z krzesełka :polew: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:58_________________________________________________ to dziwne , bo nie wrzucałem jeszcze fotek :polew: Gregor ma jeszcze faze A i jeszcze jedno, ta laska, tzn. jej uśmiech to jest szczery, a nie tylko do reklamy