Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
tez o tym mysle Jaki rower, u mnie leje
-
Spoty Katowice i okolice
Ściągnąć schowek i odkręcić tapicerkę pod kierownicą to pikuś, ale żeby tą długą główną listwę ściągnąć to musisz konsolę środkową odkręcić żeby się dostać do jednego zaczepu, który jest dokładnie nad tą konsolą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co chcesz ? a tam od razu coś chcę... kto ma pożyczyć dychę? :polew: dechę? do prasowania, do serfowania? z płotu?
-
Spoty Katowice i okolice
Dimek A to w GB też jest 1 i 3 maj wolny?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie! W tym wieku komunię
-
Spoty Katowice i okolice
ale jestem głodny U Keżora na grillu zostały 3 kiełbaski :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też spadam do wyra powoli
-
Spoty Katowice i okolice
co to za cioty?? Jakieś gieje hehe no to z takimi rzeczami do Miszki myślę, że Miszka fajnie by wyglądał w tym futrze Kolejny jaskiniowiec
-
Spoty Katowice i okolice
co to za cioty?? Jakieś gieje
-
Spoty Katowice i okolice
:blink: przegość dlaczego wykorzystujesz emote gregorego? [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 23:49_________________________________________________Już i tak trochę za późno, ale Kędzior włącz se polsat2 :>
-
Spoty Katowice i okolice
Słowa nergal nie potrafi nawet Wikipedia jednoznacznie wytłumaczyć :gwizdanie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nergal
-
Spoty Katowice i okolice
To niech ci tam dobrze ładuje :> uważaj na trole majtole
-
Spoty Katowice i okolice
To niech ci tam dobrze ładuje :>
-
Spoty Katowice i okolice
niebądź świnia akurat twoje były pod ręką aaaaaa......., to te co mają 5 pasków :>
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: w sumie to ją ze Stanem najbardziej waliliśmy [br] ja nie wnikam co wyście tam robili, ale jakimś cudem stanley mial w kieszeni sukienkę Twojej panny Może Stan to jakiś fetysz, albo rytualista
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko przydał by się zamek, anty Kędziorowy :polew: :polew: wepchał mi się tam ten bałwan :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko przydał by się zamek, anty Kędziorowy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koksy Kędzior, noooo widzisz jak to jest, zmieniasz wcielenia jak Bóg Trza było wczoraj zejść do siłki od Keżora to byś se sztangą pociepał z prawdziwymi facetami, a ty z kobietami się pantofliłeś Keżor
-
Spoty Katowice i okolice
No i ja w końcu dotarłem do domu. Auto pilot się coś zbuntował i musiałem se przerwę zrobić Ale jechałem spokojnie, bo licho nie śpi jak się jest wczorajszym :gwizdanie: Ja też jechałem jakąś dziwną drogą na początku aż do trasy, pierwszy raz nią wogóle jechałem. Ominąłem centrum Katowic, ale nie opłaca się chyba ta droga i tak :gwizdanie: Wczoraj nauczyłem się też, że trza uważać na Pucka nogi :gwizdanie: Giej jeden Ogólnie daliśmy radę wczoraj Dzięki za mega grilla Coś czuję, że jak następny będzie na działce to będzie jeszcze większy hardcore Bo szczerze powiedziawszy to się trochę hamowałem, z racji że byliśmy jednak u Keżora w chacie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już doczytałem, w sumie to i dobrze że później, może się jeszcze bardziej rozpogodzi. U mnie w tej chwili już nie pada i się przejaśnia.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MEGA MAS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka! Nie wiem co z tym grillem będzie, ale u mnie się przejaśnia i wychodzi powoli słonko. Wygląda na to, że już się wypadało
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkiego naj naj najlepszego Arek :beer1: Sto lat, wielu wrażeń motoryzacyjnych jak i wiele tych między ludzkich
-
Spoty Katowice i okolice
no i następny się nie przywita :bicz3: ja nie mogę, co za ludzie :doh1: Witając się nie warto pisać :chopoki, chłopaki, panowie, koledzy, itp.