Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to dzisiaj na Ossy, pooglądać co się tam wogóle będzie działo Spot był spokojny, ale fajny bo można było normalnie pogadać Coś tam mówione było o Spiżu, ale że było mało chętnych to pomysł odpadł. Za to jakbyś ty był to mogłoby się to inaczej rozwinąć :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja po spocie podjechałem do Onyxu zobaczyć co się dzieje i przedrapałem se lekko prawe tylne drzwi o zakichaną studzienkę, którą ktoś postawił ku*wa w najmniej odpowiednim miejscu :wallbash: Po co ja tam pojechałem, a chciałem jechać prosto do domu
-
Spoty Katowice i okolice
Wpadaj na spota do Gliwic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaraz wyjeżdżam na spota pewnie jest mega udane - gdyby jeszcze było wkładane do A6 Zawsze można zrobić swapa :gwizdanie: Ale wiem, że to nie w guście Mirka :> Bo to musi być: Niemieckaja maschina original Audi
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Jest błąd w linku, bo nie powinno być kropki za jpg http://www.kryptonik.org/s4/022508/revo.jpg
-
Spoty Katowice i okolice
No i jak jestem. Oglądałem film: "Inwazja" -fajny był Poczytałem Katowickie i już taka pora że trza iść powoli spać :gwizdanie: Na TVN teraz występuje jedna z moich ulubionych kobiet [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 00:16_________________________________________________Spadam do wyrka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Daj linka :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 00:18_________________________________________________Ja w sumie już spadam do wyra Do jutra Live.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek Bulik Arek, doczytałem że pisałeś na Katowickich, że "liczyłeś na szerszą wypowiedź z mojej strony" na Katowickich. O co chodziło?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noo, magnesy fajnie się prezentują, szczególnie na czarnym aucie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te magnesy brzmią kusząco Ale ja mam flagi i nie wiem czy robić odpust na aucie. Flagi + magnesy to chyba już za dużo. Co do roboty to nie nie miałem szychty 34 godzinnej, jeszcze mnie nie porąbało Szychta była 8 godzina, ale w sumie 34 godziny byłem na nogach bez snu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czego się nie robi dla kasy czasem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek, ja już kilka razy miałem, że na nogach byłem 33...34 godziny bez snu :gwizdanie: I to z powodu roboty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nie masz ze sobą aparatu fotograficznego, nie zrobisz zdjęcia jakimś Francuską i nie wkleisz tych zdjęć na forum, to jesteś Pipka Taaaaak, a on szukał miejsca do zaparkowania :polew: Ja jestem chętny W niedzielę ma być ponoś wyjątkowo słonecznie, całkiem inaczej jak przed niedzielą i po niedzieli [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 12:30_________________________________________________Jak nie będzie padać to ja raczej na pewno pojadę także mogę nawet kogoś zabrać na pokład . Ten podział klas trochę taki dupiaty, bo nie ma podziału na FWD, AWD i jak ja bym startował to razem z 4x4 w klasie 7.[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 12:35_________________________________________________Na filmiku widziałem golfa mk II z Woszczyc, jak i Corrado VR6T strojone przez Digitun Jeśli będzie zlot BMW to na pewno będzie jakiś Drift
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No do pracy a nie wiecznie z bratem siedzieć I kto to mówi
-
Spoty Katowice i okolice
O co mu biega Chyba ktoś tu miał zły dzień :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a tam od razu zboczeńcy :slina: :jerk: fajne ma majtki Kiedyś, to panie można było powiedzieć, że majtki opinały pupę, a dziś pupa opina majtki :polew: WOW, ale szybka!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://allegro.pl/item998086513_uklad_wydechowy_milltek_sport_audi_a4_b7_3_0_tdi.html Ceny się można było spodziewać :gwizdanie: Angole se cenią te wydechy. Mnie chodziło o samą końcówkę- rurę. Po przeszukaniu 18 stron końcówek na allegro znalazłem swój typ: http://www.allegro.pl/item1000783158_niemiecka_koncowka_tlumika_okragla_gruba_inxx.html Tylko i tak jest za krótka bo rura za tłumikiem u mnie ma 50cm długości, a chciałem tą końcówkę przyspawać do tłumika bezpośrednio [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:25_________________________________________________Chyba se daruje tą końcówkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyspany?
-
Spoty Katowice i okolice
a tam od razu zboczeńcy :slina: :jerk: Faaaaaajne kształty, szkoda że to ku*wa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry Dzień Oczywiście, że na B5 można wyrywać lachony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Fajne końcówki, szukam takich jakiś czas, ale ani na allegro ani w sklepach takich nie ma, żeby była rura powiedzmy 82-88mm, długość 50cm i na końcu wywinięta bez żadnych siatek czy innych pierdół.
-
Spoty Katowice i okolice
Teoria teorią, praktyka praktyką
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wcale nie twierdzę, że ktoś nie jest w stanie tego zrobić Po prostu piszę o tym, że trza do tego duuużo siły. Do odkręcania nie aż tyle, ale do dokręcania. Spadam powoli też spać
-
Spoty Katowice i okolice
+ 180st.
-
Spoty Katowice i okolice
No i idąc dalej, jak Krolu nie umiał sprawić u Keżora, żeby sztanga choć drgnęła ze stojaka to na bank nie miałby wystarczająco siły aby to dokręcić