Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: A, coś tam działamy. Powoli do przodu. Ciężko zająć się czymś nowym, bo mamy dużo bieżącej pracy, ale jak już znajdzie się chwila to staramy zabierać się za coś nowego albo udoskonalanie starego. Mam wtyczkę na forum Passata , jakby co to podeśle ci tam kogoś.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yo!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam słychować? zarobieni po uszy Co tam nowego w świecie rurko-tuningu
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
3 coolery to dużo zakrętów i labirynt który musi pokonać powietrze, co jest wrogiem przepływu, w odróżnieniu do FMIC w którym pojemność jest w jednej bryle połączona rurami bez ostrych zakrętów.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam słychować?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyścig dwóch aut na prąd muehehehehehe lepiej bym tego nieujął :polew: ale poważnie pisze , staliśmy tak , że nie było widać wyścigów przez chwile i cały czas WRRRRRRRRR , I I I I IIIIIII , d*p Jeb i nagle takaaaaa ciiiiiiszaaaaaa , wszyscy myśleli że jakaś przerwa techniczna czy ki ch***j a Tu Michał Skopczyk z R36 sie ciął :polew: To były fury z klasą to też ruszyły z klasą Pojedź po prostu na myjnię, jak spryskasz auto tym płynem "aktywna piana" to rozpuści olej. Olej na lakierze to nie jest trudne zabrudzenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spadam do wyra, niech ktoś tu zgasi potem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 00:03_________________________________________________Dzięki Krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
" On nigdzie nie chodzi, ale za to ma komputer" :polew: To cytat z "młode wilki" Mirek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
" On nigdzie nie chodzi, ale za to ma komputer" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale ja się nie mam zamiaru ścigać ani napinać na mieście A co w takim bądź razie ty robisz na mieście?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mógłbym startować albo w klasie FWD Turbo, albo FWD Street. W obydwu klasach większość rywali byłaby poza moim zasięgiem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
23-25 Maja na Nurburgringu zmierzą się: Fiat 126p i Ferrari 430 Scuderia http://www.gt-nurburgring.com/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sam nie sięgnę a nie zrobię tego co ty i nie wytnę sobie tych dwóch dolnych żeber A to się już orientowałeś co byś musiał zrobić do tego
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Ale ulep
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najbardziej podobają mi się już te dupeczki które jeszcze poznam i te marzenia No i "sto lat z nami,... wariatami"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki chłopaki !! Normalnie się poryczałem Dzięki serio. No to psssyt, trza się coś napić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Ten start piękny, jak przyklejony. Ale nasze nawierzchnie polskie na torach 1/4 nie umywają się do nawierzchni w Stanach. Tam nawierzchnie to są specjalne nawierzchnie tak jakby pokryte takim klejem.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 19:47_________________________________________________Mnie już czerwone trochę zeszło z twarzy, ale nadal mnie piece
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
sory za OT ale naprawde te male cus jest lepsze niz dwa pojedyncze? Wymiar rdzenia w B8 z tego co pamietam to 66x15x6,5 co daje 6435cm3 w B7 masz dwa coolery o łacznej pojemności około 5000cm3 po za tym zobacz jaka jest wielkość wlotu powietrza w środkowej kratce a jaka w dwóch bocznych. Kurka a ja święcie wierzyłem, że to chodzi o powierzchnię schładzania. :gwizdanie: O to też :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek, jak się ciąłeś z Shrekiem to pierwsze 50m byłeś z przodu http://picasaweb.google.pl/kezorek1/KamienSaski2010?authkey=Gv1sRgCKCq0dX5gvWG5wE#5464158550278898882[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________ Wiem... wiem Dzisiaj można było startować na drag slickach kto chciał i szanse były większe na lepszy start i wygraną. Za miesiąc będzie inny podział klas i prawdopodobnie jadąc na drag slickach będzie się startować z Drag potworami :gwizdanie: Ale trzeba podejść do tego tak, że liczy się zrobienie jakiegoś czasu, choć z pola widzenia widza kontrast przyspieszających aut może być duży :>[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________Po obejrzeniu tych fot od Keżora do końca stwierdzam, że Keżora musiało znów przewiać nieźle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok! postaram się, ale na pewno będzie trudniej. Będę się musiał psychicznie przygotować na baty :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Z wieczora. To dziwna przypadłość, bo mnie też cała twarz szczypi No, ale dwa dni pod rząd na słońcu robi swoje :gwizdanie: Było fajnie na wyścigach, a co najmniej ciekawie. Szkoda, że nie startowałem, ale za miesiąc jak dopracuję autko po przebudowie to sie pościgam Fajnie, że tyle osób było, ale mogłoby być oczywiście więcej nas. Ja zaliczyłem jeszcze dziś urodzinki od siostrzenicy.
-
Spoty Katowice i okolice
Ten filmik Jak moderator coś wklei to nie ma bata(cenzura na bok) :> Pussy poppin wymiata!
-
Spoty Katowice i okolice
Nie zdołałem obejrzeć do końca Apropo Driftu, Baśka twój kolega kamerzysta :gwizdanie: http://www.adrenalinemotorsport.pl/