Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Wszystkiego naj...naj..najlepszego Stanley!! Keżor wystarczy zamontować na kablu stabilizator napięcia 7812, rozchodzi się o jeden element elektroniczny i napięcia na diodach będziesz miał stałe 12V. Element ten kosztuje poniżej 1zł w sklepie elektronicznym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3-m cie się, spadam już
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też się zmywam, do jutra chopoki Pucek pamiętaj o tych drugich żarówkach też
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Jeśli chodzi ci o uszczelkę tej kopułki co jest z tyłu głowicy to jej numer: 06D 103 121 B.
-
Spoty Katowice i okolice
No właśnie Pucek, a są takie diody tylko, że co świecą bardziej na biało?? Bo ja wolałbym białe. Zapytaj jutro w sklepie.
-
Spoty Katowice i okolice
Tam jest o-ring 32/3, numer: N 902 753 02
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
quattro też nie
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde, kto tu ma Etkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moim prywatnym zdaniem to lepiej dozbierać i kupić fele jakie się na prawdę ci podobają, a nie kupić byle co, byle alu. Jakbym miał kupić byle co to lepiej jeździć na stalówkach na kase mieć w kieszeni. A my nie będziemy ci więcej dokłuczać( no przynajmniej ja ) że jeździsz na stalumach
-
Spoty Katowice i okolice
Fele podobne to fel jakie ma Renault megane.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Alessio to też nie zła firma
-
Spoty Katowice i okolice
Fajnie by było, jakby tak ten tydzień przeżyć bez sprzeczek i napinania się między sobą, ten jeden tydzień :gwizdanie: nie wiedziałem że jesteś aż takim patriotą :gwizdanie: gdybym tak bardzo miał się przejmować żałobą to nie mógł bym łazić do roboty nie można wiecznie płakać do poduszki, a i nikt się tu nie napina, trochę humoru musi być Luz, to była tylko propozycja
-
Spoty Katowice i okolice
Fajnie by było, jakby tak ten tydzień przeżyć bez sprzeczek i napinania się między sobą, ten jeden tydzień :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie przypominam, że jest żałoba. Hamować się ze słowami i zachować stosowną powagę(to tak na poważnie), bo zaraz zawołam Krola i wam kwadraty porozdaje(a to na żarty)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedyś te felgi były modne. Good Year Excellence polecam, jednak te ze zdjęcia w aukcji są już dość zjechane :gwizdanie: Trzeci sezon jeździć będę na Excellence. Pierwsz to 205/55/16, teraz drugi 225/45/17. Dobra guma.
-
Spoty Katowice i okolice
W mieście zdarzają się awarie czasem, a na wsi to zazwyczaj jest prąd, bo kury i krowy nie korzystają z niego jak ciemno jest, ale Tobie przecież tego nie muszę tłumaczyć chyba :gwizdanie: u mnie po kurach i krowach nie ma śladu A co przyszedł czas na bicie?
-
Spoty Katowice i okolice
W mieście zdarzają się awarie czasem, a na wsi to zazwyczaj jest prąd, bo kury i krowy nie korzystają z niego jak ciemno jest, ale Tobie przecież tego nie muszę tłumaczyć chyba :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie: i jeszcze wszystko porzadnie wyjasnic Popieram wszystkie te słowa.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:39_________________________________________________Aaaa....., tak pozza tym to wkurzają mnie te zaniki prądu. Wczoraj wyłączyli u mnie w godzinach wieczornych prąd na godzinę, dziś znów to samo
-
Spoty Katowice i okolice
Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wkleiłem z tym samym malowaniem i nawet podobny wzór :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ty byś ino pił Jak go sushi to trzeba się napić
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka! Przypuszczam, że Mirkowi się nie spodobają te fele. Raz wkleiłem podobne i uznał je za wieś i wymiotywał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień Dobry!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka!