Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrej nocki
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor, to jak już dojdziesz do siebie po tym niefortunnym i tajemniczym zawianiu to zapodaj jakieś fotki na picase Szukaj od Iveco, albo od Renault Scenica oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl Na buty stykło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ŁAAAAPĆĆĆ, ŁAAAAAAAPĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ :kox: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przerąbani jesteście :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak by mnie nie było to chója byscie sie pobawili :naughty: :naughty: :naughty: dzieki za towarzystwo śląskie kondony :kox: :kox: Sie już tak nie napinaj, bo Pucek ci suta przetarmosi zara :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczerze, to to auto nie ma nic co by mi się podobało, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wygląda beznadziejne. Co do Bukowiny to było mega... meeeeeegaaaaaaaaaaaaa Długo tej imprezy nie zapomnę A co tu pisać, hhmmmmm.. tyle się działo, że jakbym miał to opisać to byłoby pokaźne wypracowanie Dzięki wszystkim co byli za nieprzeciętną zabawę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spadam również. Do juterka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ty jeszcze nie spakowany Ja już wykąpany, spakowany, pojedzony, ale.......... o kurna zapomniałem o alkoholu, ale ze mnie gapa muszę skoczyć jeszcze do sklepu, ZW Pucek zabiorę swoje radyjko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma problemu Patrikos, my wszystkim się zajmiemy, nie masz się o co martwić,....................................załatwimy wam miejsca parkingowe w Zakopanem Dojedziecie se bryczkami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale nie ma źle. Przetestujemy chipsa Compotów na autostradzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakby mój jeździł to byłby ogień na autostradzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noo dokładnie mam 0 KM pod maską teraz Silnik na razie jest na stojaku. Ale w święta będę już upalał Pucek czyli o 8:00 na 3 stawach??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek o której mam warować w Kato?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idę się spakować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie zlotowo powoli się robi, już jestem podniecony. Jak się zalogowałem i zobaczyłem że zostało 20 godzin do zlotu to :drool: Ten zaś nieźle wali w czuba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to 0,5L w plecy Następnym razem ja zadzwonię,................................................................może [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 23:00_________________________________________________ To by nic nie dało, bo gadaliśmy 42min. Gorzej jak baby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! No Panowie za dwa dni o tej porze to będziemy nieźle upojeni już Pucek, to jest Qrna! cisza przed burzą Ja sobie wypraszam, żadnym autem bez wosku nie jadę [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:30_________________________________________________ Ty pewnie na miejscu to zrobisz [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:31_________________________________________________ No już tak nie przeliczaj na te zł, bo następnym razem po prostu odłożę słuchawkę :polew:
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
Amerykanie piszą, że GT2X jest nieco większa od K04, ale nie precyzują o którą K04 chodzi, a jest to wielodzietna rodzina więc domniemałem, że chodzi o tą z Audi TT 225KM.
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Cyferki mnie się podobają, ale to turbo to małe nie jest kiedy wstaje przy 5kRpm. 511Nm jak na benzynę 2.0L to bardzo dużo, ale pewnie jest Pik na doładowaniu z dołu większy i potem wraz ze wzrostem obrotów doładowanie spada. Żeby było płasko to faktycznie musielibyście spłaszczyć doładowanie. Ale pewnie chcecie uzyskać jak najwięcej koksu. Żeby moc max była przy 7kRpm to chyba będzie potrzeba ostrzejszych wałków, o ile już nie siedzą No, ale zakres obrotów użytecznych to i tak będzie 5-7kRpm, więc auto miastowe to nie będzie. Zdradzicie w końcu co to za turbo, bo jeszcze nie odpowiedzieliście :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo tylko nas jest 3 albo dwóch, a za chwile jeden bo też spadam do wyra. Rustykalne się te Śląskie zrobiły ostatnio :gwizdanie: Dobrej nocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do zaś.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tyyyy :gwizdanie: muszę to zobaczyć Miron, ale Ty się zmieniasz :> Mirek przechodzi mutację Na majsterkowicza czynnego. No chyba, że wcześniej też sam inne rzeczy sam rezał, to nic się nie zmieniło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek, dobrze że nie jechałem z wami w tą sobotę. Później wieczorem miałem jeszcze gorzej z tym... . Ale dziś już jest spoko, nawet popracowałem dziś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszyscy się pakują już na zlot A co to masz do pakowania, 6 flaszek Finki 0,7 skrzynkę browca, wagon fajansów, 3 pary gaci i bracika no siemka 201 egonów haha chcesz to ci oddam 2KM zebysmy mielo po rowno bede taki dobry ej wogole o co ci chodzilo z tym esem w Spizu ?? bo dalej nieczaje [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________ jak by mi wyszlo niecale 200KM nie smiali byscie sie ze mnie?? ;( to ide zakladac katalizator No widzisz ile ci dały rury od gregora A tak sceptycznie do nich podchodziłeś
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
Odnośnie tych wałków to ja nie mam na to żadnego potwierdzenia, ale wydaje mi się, że mój silnik na wałkach od ADR kręci o wiele lżej u góry. Na seryjnych wałkach powyżej 6k Rpm to auto już słabo jechało, a na tych od ADR kręci tak samo lekko do 7k Rpm jak u dołu. Turbo to GT2X-Eliminator, Amerykanie twierdzą, że jest nieco większa od K04-001. Będę teraz majstrował przy motorze i głowica będzie rozbierana i zastanawiam się które wałki założyć AEB....ADR Co do silnika VR6 to jest to jeden z najlepszych silników do tuningu z uwagi jak napisałeś na pojemność i bardzo mocną konstrukcję