Treść opublikowana przez gregory
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
14cm będzie trochę lepszy od seryjnego z racji, że nawiew będzie frontowy (o ile cooler będzie cały wystawiony na pęd powietrza) a nie połowa jeszcze za zderzakiem. Najlepszy do małych turbin jest 23cm(mowa tu o chinolu) i najlepiej cały bądź 3/4 wielkości odsłonięty, bo jak jest połowa za zderzakiem to jest wielka kupa i w lato będzie i tak puchnąć.[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________ nie wiem czemu wszyscy macie manie wielkosci coolera o_0 Poducz się coś o chłodzeniu powietrza doładowanego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym uważał z takimi tekstami na forum
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Po strojeniu to może się dopiero zacząć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiemy.... wiemy, miałeś zostać mechanikiem samochodowym i byłeś dziennie uśmirowany po łokcie o tym to tylko Ty wiedziałeś no cóż, może teraz bym miał swój warsztat :gwizdanie: Nie prawda, bo mówiła to twoja ex w większym gronie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:33_________________________________________________Co do interesu to może kręcimy coś z kasztanami lub helmutami, z niemieckiego nie chwaląc się miałem już w szkole celujący :gwizdanie: Może by im coś sprzedawać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiemy.... wiemy, miałeś zostać mechanikiem samochodowym i byłeś dziennie uśmirowany po łokcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za***isty Videoklip: [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________ A ja myślałem, że to przez to że non stop pucował swoją furę :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Konkretny koleś, w wątku napisał "jak w temacie"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
geju... kto jak kto ale Ty wierzyć nie musisz No tak pewnie wszyscy inni uwierzyli Pucek się dopiero przed nami otwiera, jeszcze trochę potrwa zanim pokaże swoją prawdziwą naturę czułego romantyka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wchodze na google i jakos tak same sie znajduja :gwizdanie: Ciekawe co tam wpisujesz..... "Gorące super żylety" :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A-rek, qr** skąd ty bierzesz te wszystkie fotki [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:32_________________________________________________ na mnie ten film zrobił ogromne wrażenie, może dlatego że jestem romantykiem No już tu nie czaruj przy Pani Adrenalinie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ma na bank, ale musiałbyś się chyba cofnąć do swego dzieciństwa bo z tego co wiem to meble dziecięce i przy krótkawe:decayed:
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
~ 4-6k zł. 3 tyś zł Somes, ja rozumiem że jesteś rezaczem i masz murzynów co to przekładają ale wybacz nie wiesz o czym mówisz bo chyba nigdy tego nie robiłeś. 3k zł to może na części nie starczyć.
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
~ 4-6k zł.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Zależy do jakiej K04 bo jest ich trochę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam sie!
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
No więc Somes albo jesteś skazany na budę B5 :> Bo S4; B5 widziałbym do ciebie, ale za to jaka to będzie buda. Albo jak pisałem A6 z słusznym silnikiem 2.7
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
to tylko dane katalogowe Ważyłem moje A4 i różnica wagi rzeczywistej od katalogowej, to prawie 100kg :gwizdanie: Trza było wysiąść z auta Somes ja dla ciebie widzę najbardziej A6 2.7BiT co by nie mówić. :gwizdanie: Body se dorezasz-ty to lubisz. A silnik już po samym chipie może się zbliżyć do 300KM. Jedyna kwestia kosztów podróżowania, wkońcu przesiadłbyś się z auta co paliło 6-7L/100 na takie co pali 10-14L/100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 18:46_________________________________________________ O Coorva to się nigdy nie sprzeda, chyba że jakiś liczy krupa zapragnie mieć S8 z silnikiem co "mniej pali" :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cieszysz się jakbyś zamoczył wczoraj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja idę odespać dziś bo nie można tak co dzień nie dosypiać, potem w pracy łażę jak lunatyk do południa. 3-mta się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek przypomniał mi się tekst: "Panie, jeśli na pana pupa nastolatki nie działa to Pan jest k**wa pedał" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! wszystkich po raz kolejny Quattro nie pomaga w hamowaniu? A co wcześniej nie używałeś hamulców, że sterownik działał?
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
z LPG ? No tak..ale jak ktoś ma seryjkę + optymalny c*p i instalkę LPG to czegu tu się bać Co innego jak ktoś ma wyrezane wc**jlardylion koni pod blachą Noooooooooo, Somes przy gazie się jeszcze chyba nie bawiłeś
-
[ALL] ITG olejek?? ITG vs. K&N
A czy nie sądzisz, że było to też jakoś testowane, skoro firma tak podaje w opisie?? A nie tylko chodzi o ochronę marki?? Ja używam olejku JDR-2 ITG i sobie bardzo chwalę. Jest to olejek do codziennego użytku, olejek ten jest w sprayu i łatwo się go rozprowadza. Ponad to 15 minut po spryskaniu olejek zastyga i wytwarza lepką powierzchnię (coś jak lep na muchy) do której klei się jak wiadomo cały brud i kurz. Używam filtra ITG z olejkiem JDR-2 od 1,5 roku i zrobiłem już na nim prawie 50k km i jak na razie nie ma żadnych problemów z przepływką(jak co niektórzy piszą że "przepływka pada na stożku" ), a syfu w dolocie brak, czyściutko!! Czy olejek K&N podobnie zastyga tworząc tak samo lepką powierzchnię i czy daje tak samo dobrą ochronę na gąbce to ci nie powiem bo nie testowałem. Myślę poza tym, że 30zł czy ile on tam kosztuje bo nawet nie pamiętam za 1 puszkę spray-u olejku który wystarcza na ~5-6 nasączeń to nie majątek i nie warto sobie tym głowy zawracać tylko po prostu kupić JDR-2 który został na pewno wytworzony pod filtr gąbkowy i daje żądaną ochronę na gąbce. Tym bardziej, że nasączasz co wymianę oleju silnikowego.
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
W B6 jest niewiele miejsca w środku, ona po prostu jest ciasna i jeśli ktoś oczekuje wygody i miejsca to tego tam raczej nie zazna za wiele. Z przodu na szerokość niewiele miejsca, z tyłu ktoś rosły ma niewiele miejsca na nogi. A6 za to wygodna i duża. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od tego auta. Co do silnika to ja bym brał 2.7BiT, bo przy tym 4.2 to żeby coś zrobić to jest porażka, bo zakładam że taki rezacz jak Somes sam będzie chciał pod maską grzebać. Tam wogóle nie ma miejsca na wścibienie ręki, a naprawy 4.2 też drożej wychodzą. 2.7 za to rozwojowy silnik bardzo, tylko trza kupić dobrze utrzymany, bo inaczej to po zakupie można się zdziwić i worek pieniędzy włożyć, począwszy od turbin przez lambdy, czujniki EGT itp.. . Tylko Somes nie popełnij zaś tego błędu i nie kup automata bo zaś będziesz zamulał :>