Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem wiem Pucek gdzie to było, na nieszczęści to ja miałem okazję go pierwszy zobaczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chetnie Pucek ale mała śpi a nie mam jej z kim zostawic Ale nastepny weekend moze należeć do Nas bo sie z łańcucha zrywam Następny likend to wiadomo gdzie impreza Bedziesz ? Owkors Byle bym był o 7 rano w poniedziałek w domu Ja muszę być w poniedziałek na 7:00 wiadomo gdzie więc bez obaw A to damy jakoś rade, jak sobie pomysle o nastepnym weekendzie to juz mnie głowa boli Gregor zebysmy sie nie witali pozniej na forum jak nasi koledzy po Imperium Czesc Pucek Czesc Guru Czesc Somes :polew: Spoko zawsze się staram tak pic żeby nie było pawika, bo alkohol się marnuje A jak już się raz na ruski rok zdarzy to trza cichaczem do kibelka i pijesz dalej Tak więc Majki nie masz się czego obawiać [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 01:27_________________________________________________ S8 z 3.3TDI? panie znawco? Aaaaa, co nie było S8 TDI? W sumie to się nie znam, trza by Rudi zapytać :> Oni się w S8 specjalizują
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
Jest dla tego logiczne wytłumaczenie Jak sam Rogal opisał :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to a8 stylizowane na eske a skrzynia jedyna słuszna A S8 to niby co jest :gwizdanie: Nie eSa? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chetnie Pucek ale mała śpi a nie mam jej z kim zostawic Ale nastepny weekend moze należeć do Nas bo sie z łańcucha zrywam Następny likend to wiadomo gdzie impreza Bedziesz ? Owkors Byle bym był o 7 rano w poniedziałek w domu Ja muszę być w poniedziałek na 7:00 wiadomo gdzie więc bez obaw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śliczna i wygodna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chetnie Pucek ale mała śpi a nie mam jej z kim zostawic Ale nastepny weekend moze należeć do Nas bo sie z łańcucha zrywam Następny likend to wiadomo gdzie impreza Bedziesz ? Owkors [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 01:09_________________________________________________ Chetnie Pucek ale mała śpi a nie mam jej z kim zostawic Ale nastepny weekend moze należeć do Nas bo sie z łańcucha zrywam Mirek a ty z łóżka piszesz ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja moge wiecej fotek zapodac Pukło by się ,czemu nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chetnie Pucek ale mała śpi a nie mam jej z kim zostawic Ale nastepny weekend moze należeć do Nas bo sie z łańcucha zrywam Następny likend to wiadomo gdzie impreza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor my na nia patrzymy Dżizes Krajs Nie ma to tamto muszę tu polsata cyfrowego przytargać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja miałem się już zbierać spać, ale od kiedy się zlecieliśmy na forum jakąś godzinę temu to zacząłem browarkować i tak se siedzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki A-rek ale nic nie widać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podoba mi się ta liczba taka okrągła 1000, chyba już nic nie będę pisał i tak zostawię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja nie mam TVN
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko proszę nie chciej w wdzięczności do mnie za małą pomoć w rezaniu instruować mnie w bzykanku To będzie pół biedy jak będzie chciał Cię tylko poinstruować... igrasz :gwizdanie: Pucek, a pamiętasz Basię do dzisiaj się jej lęka Mnie tam wtedy co prawda nie było czego niezmiernie żałuję, ale co nieco słyszałem :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a moze Guru jest tam na tym rejsie :gwizdanie: Love Boat - Statek Miłości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko proszę nie chciej w wdzięczności do mnie za małą pomoć w rezaniu instruować mnie w bzykanku To będzie pół biedy jak będzie chciał Cię tylko poinstruować... igrasz :gwizdanie: Pucek, a pamiętasz Basię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko proszę nie chciej w wdzięczności do mnie za małą pomoć w rezaniu instruować mnie w bzykanku co ty masz za pomysły :gwizdanie: Bo tak to trochę zabrzmiało :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko proszę nie chciej w wdzięczności do mnie za małą pomoć w rezaniu instruować mnie w bzykanku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrej nocy Mirek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam nadzieję, że chciałeś napisać "w saxie" Bo nie grywam to fakt Ledwo mu ptaszek się dzwignął i już kozaczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli gdzie sie znajduje punkt G i takie tam :gwizdanie: Dokładnie gdzie się znajduje punkt G , kierownice spalin i Vagina
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty klachulo Austriaczki znaczy cesarki :> a teraz przeproś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ty se lubisz pogadać przeca o nic cię nie oskarżałem jak mi mówisz coś w tajemnicy to nikomu tego nie zdradzam :gwizdanie: a że sobie lubię pogadać to też jakaś brednia bo przecież jestem cichy i spokojny, dodam jeszcze czuły chłopak Wiem synku, ani przez chwilę nie pomyślałem że ty jesteś klachula, to było ironicznie igraj tak dalej, a będziesz miał zaszczyt w Bukowinie znów spać na podłodze, ale koło guru, owinięty stretchem i z fajką w pupie Ejjjjj, to było zarezerwowane do Guru Oto mój spamerski 1000-ny post http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/all_magnetyczne_korki_miski_olejowej_jakies_opinie-t116142.0.html;new#new wyprzedziłem Cię [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:31_________________________________________________napisałem na Gliwickich zanim Ty go w technicznych napisałeś Czekaj aż mi turbo załaduje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to brzmi prawie jak anons randkowy Słodziak się z niego robi co nie, ale to już nie mój wpływ, ja go tylko pouczam czasem o sprawach technicznych jeśli wiadomo o co chodzi [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:32_________________________________________________ a Ciebie choćbym chciał owinąć to nie dam rady za dużo MC Znaczy złotych łuków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty klachulo Austriaczki znaczy cesarki :> a teraz przeproś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ty se lubisz pogadać przeca o nic cię nie oskarżałem jak mi mówisz coś w tajemnicy to nikomu tego nie zdradzam :gwizdanie: a że sobie lubię pogadać to też jakaś brednia bo przecież jestem cichy i spokojny, dodam jeszcze czuły chłopak Wiem synku, ani przez chwilę nie pomyślałem że ty jesteś klachula, to było ironicznie igraj tak dalej, a będziesz miał zaszczyt w Bukowinie znów spać na podłodze, ale koło guru, owinięty stretchem i z fajką w pupie Ejjjjj, to było zarezerwowane do Guru Oto mój spamerski 1000-ny post http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/all_magnetyczne_korki_miski_olejowej_jakies_opinie-t116142.0.html;new#new