Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na allegro jest taka historia, że te 235 nawet są tańsze od 225 Tak więc jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań co do tych 235 to może wezmę 235. Choć chce je w rozmiarze .../45/17 więc chyba lepiej 225 lepiej pasuje [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 20:35_________________________________________________Ja spadam niestety już dziś stąd, do jutra Pozdrawiam tych co tu jeszcze przybędą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor jakie to beda oponki? R888? Tak myślę, teraz jest promocja na allegro u jednego sprzedawcy i ma nieco taniej, ale zastanawiam się nad 235 czy 225 szerokość W simie ogólnie takie opony się opłaca kupić bo są nieco tańsze :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arek, Sky
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Guregoru chyba ty tylko tutaj jesteś. Spamek nadrobiony. Od wczoraj 19 stron zaś :gwizdanie: Dziś mi przyszło do głowy że powoli trza by pomyśleć żeby se urlop zarezerwować już wcześniej w robocie na Bukowinę, tak żeby mi nikt nie powiedział że trza robić wtedy bo
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
Czekamy na fotki
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
Wrzuć fotki, ale dla mnie jest jasne. Grzybek nie wytrzymał wysokiej temp. na wskutek złego zamocowania, choć może być jeszcze parę innych przyczyn. Dla ciekawości powiem, że ja u siebie kiedyś w starej turbinie przyspawałem sobie grzybek do ramienia jak ten był za luźny i się nie domykał do końca. Skutkiem tego było upalenie się tego grzybka i auto wypluło go wydechem bo miałem przelotowy wydech Tak więc montaż grzybka też ma znaczenie. Nie może być za sztywno, aby mógł pracować pod wpływem bardzo wysokiej temp. i nie może być za luźno bo będzie się nie domykał i popuszczał.
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
Czyli po prostu upaliło się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja jestem za a nawet przeciw żeby takie coś zrobić :> A dziś to tymczasem borem lasem, żegnam was, do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie patrzyłem i nawet mi się nie chce bo wiem, że tu sobie cenią za to i za pół darmo nikt nie odda. W Polsce trzeba czekać tydzień na taką kratkę bo ją ściągają z Niemiec.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie wiem gdzie ją zgubiłem A czy ktoś pomógł się zgubić tej kratce to nie wiem. Musiałbym ktoś mieć RS4 i też nie mieć prawej kratki. Zauważyłem dopiero na spocie w piątek jak byłem. Nowa kratka to jakieś 200 zeta teraz przypuszczam :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
Grubsor jeśli cięgno WG ociera o osłonę to jest tam coś nie tak. Nie jest normalne takie przycinanie się WG. Jeśli się zacina to albo zaciera się na muszli strony gorącej, gdzie powodem może być jakiś defekt muszli w tym miejscu, albo membrana w WG jest zniszczona i WG przeskakuje zbyt daleko do tej pozycji aż się zatnie. Oczywiście skutkuje to słabym doładowaniem. Najlepiej wyjąć turbo i na stole się mu dokładnie przyjrzeć i wyregulować. Bo zabawy takie na aucie to mogą przynieść jakiś rezultat, ale nie muszą i straci się tylko czas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noo, prawą ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma co, trza kupować te opony, przyszły sezon będzie ciekawy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yo! Gajs Kurna to musiałem stracić go gdzieś przed klatką jak odebrałem telefon jak się tylko dowiem kto do mnie dzwonił to go Niektórzy tracą jakieś kondony, a niektórzy kratki ze zderzaka ;( bracia :sick3: Ale coś tu mdła atmosfera panowała Żule 2009 Chłopaki widocznie trenują do Żuli 2010 :gwizdanie: Ps.Dimek musisz to po prostu też uwieczniać za***iste
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Dominik pytałeś bobra? :gwizdanie: On siedzi już długo w wtryskach, co on na to??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra opcja Ja jadę już dziś i się zastanawiam czy zabierać narty ze sobą [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 19:15_________________________________________________ Adam to jest tak bo w pewnym momencie przyszło ocieplenie i padał marznący deszcz, przez to wszystko jest oblodzone. Popatrz sobie na drzewa na dworze np. one calutkie są oblodzone.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
nie eeee ma takie krótkie Poziek,jeszcze jak miał AVJ,tez tam nadłubał na prawie 300BHP,wiec chyba wie ,co mówi... Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie mam zamiaru poddawać wątpliwości tego co Poziek robił, jednak chodzi o stronkę o wtryskach, ona kłamie bo mówi że AVJ miał długie wtryski, a z autopsji Poźka wynika, że jednak krótkie. Skoro w jednej pozycji tabeli się nie zgadza to nie ma już żadnej pewności że pozostałe pozycję tabeli będą zgodne z rzeczywistością Coś na czym nie mogę polegać usuwam po prostu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekaw jestem jakie parametry autko miało - bo kolesie się podniecali jakby conajmniej z 400ps było byleby się nie okazało że tam 250ps było Ten co to subaru prowadził to na serio był jakiś po*eb, ja też czasem pociskam, ale w miejscach pewnych, a nie w terenie mocno zabudowanym.............. i ten pieszy na przejściu który musiał uciekać Ale czego to się nie robi żeby kumplom pokazać jak furka daje rade :gwizdanie: Takie rzeczy to się robi jak już poza terenem zabudowanym, albo najlepiej na torze.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 12:26_________________________________________________ Eeeee..., to było już kupa razy. W tym filmiku nie ma akurat nic z kretynizmu. Kierowca jedzie po autostradzie i prawdopodobnie najeżdża na palmę oleju. Ten który zmienił nazwę tego filmiku i podłożył inną muzykę zapewne jeździ daewoo tico raz w tygodniu do kościoła i raz na dyskotekę do wsi, a jak przekroczy prędkość 100km/h to ma już mokro i mu się gacie trzęsą. Każdego który jeździ z prędkością ponad 100km/h uważa za pirata drogowego, a sam uważa się za dobrego kierowcę bo jeździ bardzo powoli. :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekaw jestem jakie parametry autko miało - bo kolesie się podniecali jakby conajmniej z 400ps było byleby się nie okazało że tam 250ps było Ten co to subaru prowadził to na serio był jakiś po*eb, ja też czasem pociskam, ale w miejscach pewnych, a nie w terenie mocno zabudowanym.............. i ten pieszy na przejściu który musiał uciekać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! w słoneczny poranek
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
No więc ta strona: http://www.usrallyteam.com/content/tech/18t_injectors.html kłamie po prostu, bo jest na niej napisane jak byk, że AVJ miał montowane wtryski EV12 czyli długie z tulejką, a EV6 były krótkie. BEX miał EV6 czyli krótkie tak jak stare AEB. Na zdjęciu widać jakie to są wtryskiwacze EV12, a jakie EV6 http://www.bosch-motorsport.de/content/language2/html/2659.htm
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Hhmmmm......., no więc dane internetowe kłamią skoro krótkie wtryski ma AVJ :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja kończę browarka i idę do wyrka tyż :gwizdanie:
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Dominik, ty kiedykolwiek wykręcałeś swoje wtryski? :gwizdanie: Bo te co pokazałeś na zdjęciu to są krótkie wtryski, a z tego co wiem to AVJ ma długie z taką tulejką:gwizdanie: