Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Chyba ich poebało..... To jak cofanie się w rozwoju. Czyli chcesz jeden raz jechać z dzieckiem w nosidełku na przodzie to jedziesz to ASO i wyłączasz, a potem znów jedziesz jeszcze raz i włączasz. Cała operacja kosztuje tu w De jakieś 300Eur.
  2. Jak wyłączyć poduszkę pasażera w A5 ?
  3. Jak się chce mieć jeszcze potomstwo to lepiej nie nadużywać grzanych stołków.
  4. 30k zł. Za mniej to niech stoi u mnie w suchym garażu i niech nabiera wartości, a ja co jakiś czas będę je przepalać. Coraz więcej tych aut ląduje na złomowiskach, bo ktoś miał dzwona albo zaniedbane auto zgniło w krzakach. Teraz już jak jeździsz to czasem przez miesiąc takiego nie widzisz. Za 5 lat to te auta będą tylko u koneserów. Aktualnie ma 28 lat.
  5. On wygląda jak Gregor heheh A myślałem że mnie nikt nie rozpozna jak założę coś różowego. Nawet założyłem buty zamiast laczek
  6. Ty to jednak potrafisz pesymistycznie myśleć jak mógłbyś mieć jakiś interes w tym Fura pierwsza klasa, w ASO stała tylko na wymianę łańcucha z czego jestem mega zadowolony i przyszły właściciel będzie też mi za to dziękować. Nigdy bym jej nie sprzedał gdyby nie inne priorytety życiowe. Ale ty powinieneś coś o tym wiedzieć. Też sprzedałeś A5 z podobnych powodów. Kto wie być może już nie będę miał w życiu tak dobrej fury jak ta. Oczywiście to wszystko jeszcze zależy od zainteresowania, bo jak ktoś będzie mi chciał dać 18 czy 19k EUR to chyba nie sprzedam bo za bezcen nie oddam. A w co celuję, w coś o połowę tańszego. Aby mieć tą kasę w kieszeni.
  7. W coś tańszego, bo plany życiowe się zmieniają
  8. https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a5-3-0-tdi-sportback-quattro-dpf-diesel-weiss-fff7a259-453f-c167-e053-e350040a66a4?cldtidx=1 Ktoś chętny?
  9. Auto na sprzedaż! https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a5-3-0-tdi-sportback-quattro-dpf-diesel-weiss-fff7a259-453f-c167-e053-e350040a66a4?cldtidx=1
  10. Siemka! Jeszcze 7 tygodni i urlop!!
  11. Siema! Kto jutro chętny na spota?
  12. Kto się jutro na spota pisze?
  13. co moge za to ze mam takie silne geny
  14. Witajcie Pany! Dzięki wszystkim za życzenia. Emilka chowa się dobrze. Jedną noc prześpi na dwie raty, a inną wandaluje. Nasza mała kinder niespodzianka. Pierwsze foto:
  15. A dzieciak już jest 3 dni po terminie i nie chce wyjść. Czekamy aż przybędzie Wszystko gotowe, mam nadzieję że wszystko. Przy nowych autach też się niekiedy coś poważnego i drogiego sypnie i o ile jesteś w PL to jakoś może po kosztach oblecisz, a jak mieszkasz za granicą to bulisz w serwisie. No chyba, że masz szczęście jak ja i sypnie się cześć nie eksploatacyjna i masz gwarancję. Ja się zastanawiam, czy mojego nie zamienić na tańszego, aby trochę obciąć koszta eksploatacji choć na kredyt mnie stać. Bo wiadomo, faktyczne roczne koszta eksploatacji auta to koszta : serwisów + napraw + ubezpieczenia + tankowania + co też jest bardzo ważne - ile auto straci na wartości za rok. A jak wiadomo to drogie auto więcej traci na wartości niż o połowę tańsze. Takie A6 C6 np. to połowa wartości z A5. Nie wiem dokładnie ile takie A6 mniej za rok straci od takiego A5, musiałbym sprawę prześwietlić czy gra jest warta świeczki zamiana na tańsze. Czy to ma wogóle sens, czy zmieniając na tańsze niewiele się zyska. Na duży plus jest to, że mam zrobiony łańcuch na poprawionej wersji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.