Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede tez. Wez ze soba jedno kolo ktore mialem kupic.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek, w piątek kolorowa rzeczywistość może znów być Nie kłam, sam mówiłeś że nie masz kierowcy i że w Wielki Piątek nie bardzo się schlać Kierowca może by się i znalazł, ale w sumie dla jednego drina to się nie opłaca kierowcy brać. A w Wlk. piątek to tak średnio się schlać. Ale ja mogę się dobrze bawić bez alko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek, w piątek kolorowa rzeczywistość może znów być- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! I również dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie, zabawę i dobrą atmosferę. Cieszę się, że udało mi się pojechać i odwiedzić znów Bukowinę i się z wami spotkać. Temat kupy przylepił się co do niektórych jak na złość- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na święta przyjeżdżam, więc jakieś spotkanko się pewnie zaliczy, może w końcu uda się napić Konkrety Synek... kiedy i na ile Będę w wielkim tygodniu i wracam we wtorek po świętach tak więc, wielki piątek spot można coś też podziałać trochę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na święta przyjeżdżam, więc jakieś spotkanko się pewnie zaliczy, może w końcu uda się napić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek, będę wiedział w poniedziałek. Za zadość uczynienie, że mi często tak dogryzałeś przytrzymaj te koła do mnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Domowym sposobem- wykręć zawias. Zamocz do na 3 dni w odrdzewiaczu, potem wypłucz i porządnie nasmaruj tak aby smar zpenetrował wszystko. Opcja tylko dla tych co nie potrzebują auta na co dzień- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z wieczora. Tak to jest jak się przegląd robi po znajomości dając papiery komuś.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yes Sir.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Auto jest już tydzień w Audi. Na początku głupka chyba grali i powiedzieli że próbowali na różne sposoby i nie słyszą grzechotania. Potem jednak jak auto postało u nich z 3 dni, napisali że zidentyfikowali grzechot i że niby pochodzi albo od napinacza lub ślizgu albo od koła dwumasowego. Tego ostatniego to ja nawet nie biorę po uwagę bo wiem że to nie to. Napisali, że problem jest zauważalny i słyszalny i nie polecają dalszej jazdy autem, bo jak się coś stanie to żadna gwarancja mi nic nie uzna, bo oni mnie o tym już powiadomili. Aby się jednak w 100% upewnić czy to napinacz, trzeba wyciągać i rozbierać silnik. Jest to 25 godzin roboczych. Już zgłosiłem to sprzedawcy pod kątem rękojmi, a w poniedziałek Audi będzie się kontaktować z moją gwarancją i wyjaśniać w czym problem, no i co do pokrycia kosztów.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Z wieczora. Nuda. TV, trochę whisky i rozmyślanie jak by tu opanować świat- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Auto stoi w serwisie, w sobotę je odstawiłem. Temat się przeciągnął trochę przez inne nieoczekiwane problemy. Czekam na ekspertyzę i na oszacowanie kosztów i potwierdzenie od Audi AG, co jest konkretnie do naprawienia. Choć ja już wiem, tyle że muszę to mieć od Audi na papierze. Rozrząd w CDUC się nieco rożni od starego. Stary: CDUC: Stary rozrząd ma 4 łańcuchy i 4 napinacze. Nowy ma 2 łańcuchy i albo jeden, albo dwa napinacze, a za to o wiele więcej ślizgów. Niby miało to lepiej zdawać egzamin bo mniej napinaczy to mniej lokalizacji do tego aby napinacz zawodził, ale jednak nie do końca. Mimo, że mniej napinaczy to i tak jest grzechotnik.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Następne będzie w automacie, to będę w stanie porównać. Ale tutaj nie ma co filozofować, S-Tronic czy DSG to automaty i będą więcej brać. To tylko 1 litr czy 1,5 więc niewiele, dla wygody człowiek jest w stanie poświęcić ten 1L/100. Mowa tutaj o trasie, bo w mieście automaty potrafią wziąć więcej. Ale manual po prostu jest bezpieczniejszy.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE