Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! + Co pijecie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie! Podobno 3.0TDI też jest trafione aferą VW. Ktoś tam nawet w TV puścił jakąś bujdę, że urząd w Niemczech dźwignie podatek drogowy na auta które są trafione aferą.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zwykły wieczór sobotni, trochę whisky, kolacja i żonka, szuka się rozrywki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY! Wieczór co słychać Pany?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY! Z wieczora. Jakie są żarówki w halogenach A5 po lifcie? (Bo nie chce mi się sprawdzać) stałem się leniwy No i teraz jakie kupić aby świeciło na niebiesko-biało, ktoś ma jakieś doświadczenia z jakimś typem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY! Czy możesz rozwinać myśl o jakie tuleje chodzi?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Zrobiłem dziś trasę 1130km z powrotem tam gdzie mieszkam. Auto jest miód malina. Jestem zafascynowany nim. Spalanie 6.2l na tempomacie 150km/h auto załadowane. Kopyto jest. Aktywny tempomat, lane assist, brake assist, MMI, grzane stołki. Jedyne co mnie wk***iało to te huczące łożysko z tyłu. Muszę się dowiedzieć, czy to jest tak na prawdę, że w Q5/A5 łożyska szybko siadają. No i myślałem przez chwilę używając tych bajerów co wymieniłem że może szkoda, że nie mam automata. Człowiek robi się bardzo leniwy jadąc takim autem i używając aktywnego tempomatu i lane assist i jak musi bieg zmienić dziwi się, że musi to zrobić i się nie chce. Ale pech jest taki, że w poliftach były już tylko S-troniki, nie było Tiptronica. A S-tronica nie chcę. Był jeszcze multitronic, ale trzeba go szuakać bo większość jest S-tr. Chyba dobrze zrobiłem że wziąłem 19" zimówki, ale to się tak na prawdę okaże jak śnieg będzie na drodze. Ogólnie auto mega pozytywne. Jeśli chodzi o wygląd, to mnie się o wiele bardziej podoba przód polifta s-line, niż nawet przedlift rs5. Z tym zderzakiem tylnym sprawa dyskusyjna, ale ja oglądając przez 4 miesiące ogłoszenia natknąłem się na parę poliftów z takim właśnie zderzakiem tylnym rzekomo z przed lifta. Zderzak z czerwonego A5 na numerach chiszpańskich jest inny od zderzaka w białym A5 na numerach Ingolstadt. Bagażnik jest dość pakowny nawet, ale ciekawe jak wygląda w porównaniu do A6 C7. Miron wielkie dzięki za zorganizowanie takiego licznego spota. Było mi mega miło, że mimo że na forum się ostatnio słabo udzielałem to takie liczne grono klubowiczów zaszczyciło swoją obecnością. Ale wiem, że to nie z mojego powodu, ale z powodu niespodzianki motoryzacyjnej Następnym razem trzeba się napić w doborowym towarzystwie. B5 sprzedane, poszło od ręki i nowy właściciel mega zadowolony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka! Miron masz PW
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
A ja dzwoniłem do was, ale nikt nie odbierał Chciałem zapytać, czy jeszcze ktoś trzeźwy
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Po zatorze tylko ziółka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majkel GRATKI!! Szybko wziąłeś sprawy w swoje ręce, albo ona Seba ta Astra cabrio cię odmłodzi. Będziesz wyglądać jak nastolatek
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Agnieszka woli Volvo, nie podnieca się Audi Mosz pecha
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
O jak dobrze, że wszedłem. Coś mnie prawa dziurka nosa swędziała a to znaczy, że ktoś mnie obgaduje Ładnie wspominacie Aż żałuje, że nie dam rady być w tym roku. Takie życie. Zobaczyłbym znowu te schlane mordy Wcześniej się miało za lekko, więc teraz musi być nieco trudniej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zbyt łagodne prawo dla zadymiarzy. Ten co zginął miał myśleć o swoim dziecku, że je osieroci a nie biegać i zadymę robić. Stała się tragedia, ale sam jest sobie winien. Prawo jest zbyt mało konkretnie sformułowane.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry! U was też taka lipna pogoda... Cały weekend ciapa deszczem. Dobrze, bo się wszystko zazieleni, ale to siedzenie w domu..- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie! Ano chce zagościć swoją skromną osobą na spota znaczy pojawić na spocie. Dłuuugo mnie nie było w sumie. Ja tam pić nie będę bo autem będę, no i mięso też nie wskazane, w końcu wielki piątek To by było chyba przegięcie jak na katolika Fajnie będzie stare i młode mordy zobaczyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.youtube.com/watch?v=hW2bbDv-L6Q Dobre- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka...jedziesz w piątek ?? Siemka! Mnie nie będzie. Bukowina niestety rozmija się z moim przyjazdem do PL. Ja przyjeżdżam za tydzień na dwa tygodnie. Muszę się przyzwyczajać do tego, że nie mogę się już od tak zwolnić Kiedyś to było prostsze. Teraz zobowiązania..., ale myślę że za niedługo coś z tego będzie Postaram się na zj**-zator wpaść. A wam chłopcy życzę udanej zabawy i nie imprezujcie na klatce schodowej zaś, bo ani przejść nie idzie a o spaniu to już nie gadam Ja też wypiję dziś jakieś whisky, TO NA ZDROWIE!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiosenne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawiózł zaś tego z bezcłówki to się chwali A tym razem mógł za dwie głowy, a Dorota taka nieświadoma- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Postanowiłem, że nadrobię i przeczytałem jakieś 30 stron tych waszych rozmówek Miron dziś wraca z Tyrolu. Fajnie słonko tu świeci. W sumie pogodę miał fajną, no i śniegu napierdzieliło.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja właśnie wyjeżdżam, będę za jakieś 11 godzin - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE