Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. No to patrzcie B8 idzie już za 66k zł kupić. Takie 2.0TDI po chipie nie będzie złe. Niedługo to tak stanieje.... Miron dramatyzujesz.... wymieni się żaróweczki na białe i będzie malina
  2. Nie będę się przecież z tłumu wyróżniał. Devil, fura w sam raz do ciebie zważając na cenę Nie czujesz jakiegoś przyciągania jak widzisz tą cenę? Lub chociaż jakiegoś mrowienia
  3. Impreza, czemu nie. Ale lepiej jak moją wcześniej uprzedzę
  4. Punktujesz już dziś Chyba ci zależy żeby przyszła teściowa dobrze o tobie myślała
  5. Z wieczora leniwie machnę kapelutkiem. Pucek, niech zgadnę, do ślubu polecisz balonem?
  6. Moja już usnęła, w TV same horrory a ja zrobiłem se 3-go drinka, nie ma to jak weekend w domu Pamiętamy noc horrorów u Dimana, nieźle dała wtedy czadu
  7. Co to za opony? Good Ride ?
  8. Robi się to zazwyczaj z większym nasileniem weekendami, ale w tygodniu po robocie też nie zaszkodzi
  9. To jak to leciało cytat z młodych wilków: " Nigdy nie porucha, ale za to ma pomodzone auto" Joke offkors Nie wiem czy słyszeliście, że jest najszybszy Nissan GTR świata: Ale na odpowiedz naszej Corvette z VTG nie trza było długo czekać: 7sec Corvette Turbo AWD by VTG on Vimeo Corvette VTG 4x4 Turbo | wyscigi 1/4 mili | streetracing
  10. Pucek już wie że kufle są trefne To może nieco inne quattro z kolei na dobranoc dziś Pucek a ty oddajesz B5
  11. Maniek ----> :decayed: Trza było na piwo iść a nie wchodzić wtedy na to forum Jutro na spota wpadam. Najpierw do mojej Agi do szpitala w SG, a potem pod forum. Kto wpada? Rozumiem, że taki wielki spot jak ostatnio się nie zapowiada, ale dobrze wiedzieć czy ktoś w ogóle będzie
  12. Nic, Fioletowy To do garażu polerować Ahhha, zapomniałem nie masz jeszcze garażu A to już, kiedy to ?
  13. Że co gadałeś na ostatnim spocie mi, że już wyrosłeś z rezania?
  14. Fajny był spocisz. Wiary sporo. Fury mega. Ja to się tym B5 nie będę pokazywał już, lepiej Coupe podjechać bo to niby klasyk i każdy zrozumie No chyba że uda mi się kiedyś zamienić B5 to nieśmiertelne B5
  15. Jak się wycieraczki zatrą to w środku jest po prostu kurz. Trza posikać WD40 i poczekać chwilę a potem rozruszać, aż ze środka wypłynie kurz, to tyle.
  16. Ostatnio byłem Coupetą, ale frekwencja nie dopisała Teraz też wpadnę staruszką. W sumie więcej się nią poruszam teraz niż B5
  17. To trza w piątek też wpaść
  18. Wiem wiem, Pucek mnie też już pomału ciśnie na zmiane. Ale co nie policzysz to wychodzi że zmiana na nowsze to tylko koszta. Droższy serwis, droższa podróż itd. wszystko.
  19. Pucek, nic nie będzie ci jeździć tak tanio jak 1.8T na gazie Coś ty zrobił, teraz będzie że Pucek gdzieś nie jedzie bo za drogo na paliwo A tato powie: "Synku mówiłem ci po co ci takie auto, nigdzie nim nie pojedziesz, bo nie będziesz miał na paliwo"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.