Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dziś będę. Trzeba czarną sucz przewietrzyć. Dawajcie na spota, bo pogoda przednia no i słyszę, że grill ma być. Do zoba
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Wieści takie, że to auto prędko nie wyjedzie.
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Będziesz potrzebował wielu schematów, aby to odpalić. Problemem może być że idzie to wszystko po CAN-ie i silnik korzysta w takich czujników o jakich człowiek nawet nie pomyśli. Od siebie życzę powodzenia
-
Klubowa Poczta
Miszka, a co ty zawodowo za kuriera robisz teraz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Synek, Kalety to zielony zakątek śląska I spokój tu już, co wam w domu ciasno?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam malowanie u mnie w mieścinie za 270zł od elementu i to na igłę
-
Klubowa Poczta
Potrzebny klubowy kurier z Wa-wy na Śluńsk. Dajcie jakiegoś PW jak ktoś poleci na luzaka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"Po co ci to Synek, nigdzie tym nie wjedziesz"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest inna impreza w Kamieniu. Dopisałem posta w dziel Śląskie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! 5 maja miało odbyć się 1/4 mili w Kamieniu, ale Automobil Klub Opolski odwołał imprezę Co za beznadzieja. A nastawiałem się na to, żeby tam pojechać. Automobilklub Opolski, ul. Wrocławska 102, 45-837 Opole, tel. 0774745919
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!! Panowie potrzebuje wyprostować felgi. Polećcie kogoś z okolicy. Wiadomo jeden zrobi to lepiej inny na odpierdziel.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sebol opróżnij skrzynkę PW, bo pełną masz.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Korby 1.8T wytrzymują 400Nm. Były już takie projekty. Wszystko zależy od stanu silnika. Na jakimś padniętym silniku jak ktoś zrobi 400Nm to potem się coś sypnie. Ale zdrowy te 400Nm powinny wytrzymać. Były nawet projekty testowe w stanach na dużo więcej Nm i też jeździło. Wiadomo w stanach bardziej szaleni ludzie. Ja miałem u siebie 350Nm w AEB i jeździło i jeździ do dziś, nic się nie dzieje. Korby w AWT chyba takie same. Co do Saaba to że co niby 250KM samym chipem z 150KM seryjnych?? Coś mało realne.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Kolega ma Saaba 93 2.0T Może będziemy grzebać coś przy jego aucie za niedługo to zdam relację.
-
Audi S3 by EcuProject
292KM na wydechu 3" i na dolocie Forge.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Fajne autko, podobają mi się cichociemne autka z mocą ~300KM. Pod maską prawie seria z wyglądu. Z tym czasem 0-100 to przy tej mocy i dobrych oponach powinno być 6sek. lub poniżej 6s.
-
Audi S3 by EcuProject
Fajne są te maluchy S3. Program i 300KM
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jest spora różnica jak się ma 200KM a jak się ma 300KM. Przy tej drugiej opcji to cały osprzęt silnika, w tym oczywiście wtryskiwacze lpg muszą być lepiej dopracowane. Jak gaz lpg wali nie tam gdzie ma, to i auto nie uzyska tego co zadane, a i więcej lpg będzie palić. Poza tym, to na 1,5Bar to wtryski lpg nie wytrzymują jakoś bardzo długo, bo się rozszczelniają i potem leją gazem. Sam przerabiałem, wtryski lpg nie lubią wysokiego doładowania.
-
B5 AJM 170 KM, 368Nm by mTronic
No to niezła jazda To teraz po zmianie na AWX będziesz czuł różnicę, mimo że wcześniej było te 170KM.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co mi ktoś zrobi jak ja używam, a kupiłem daaaawno temu, raczej nic.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek co ty piszesz. ..... hmmmm ,czyżby dlatego pokoje przydzielono w taki ,a nie inny sposób ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polecam antenę Sirio. Pucek co ty piszesz.
-
Audi s2 coupe 3b
Alvaro, to chyba nie znasz za dobrze historii. Audi S2 w 90-tych latach miało na dodatkowym wyposażeniu solar dach
-
Audi S2 coupe 1991 3B
Turbo od Scanii, 850KM i 10s 1/4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No fakt, jakbym to tak tydzień temu kupił to by było fajowo.