Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam VCDS-a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak myślałem ze taki powód sprzedaży widzę ze podjęta decyzja co ostatnio rozmawialiśmy. A6 c5 czy c6? Egon, pomyśl logicznie, co by kupił ten Psychol Siemka Tak, też myślołek że Miron coś ciula. Pewnie podjedzie A6 C7 BiTDI. A taka zasłona dymna jak zawsze Obiecałeś Ty to masz życie stary, High Life. Teraz doczytałem, gratki Miron zmiany auta. Cele wyższe. Nie rozumiem jednak podejścia niektórych, po co glebić allroad-a?? Chyba, że ktoś lubi mieć pod górkę.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak myślałem ze taki powód sprzedaży widzę ze podjęta decyzja co ostatnio rozmawialiśmy. A6 c5 czy c6? Egon, pomyśl logicznie, co by kupił ten Psychol Siemka Tak, też myślołek że Miron coś ciula. Pewnie podjedzie A6 C7 BiTDI. A taka zasłona dymna jak zawsze Obiecałeś Ty to masz życie stary, High Life.- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Tak, tylko że Castrol z VW w Niemczech to nie ten sam co z polskiego allegro Sam się o tym przekonałem.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dość tłuste to A6- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A właśnie, że nie bo w De litr diesla kosztuje 0,95Eur a litr Pb kosztuje 1,20Eur.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Się zastanowię, bo mimo że teraz stoi i płacę za nie tylko oc i robię przegląd to ciężko mi się z tym autem rozstać. Tak w ogóle, to 25 już mi ktoś dawał.....- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
25 i się zastanowię.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I właśnie dlatego Mario będzie jeździł całe życie Nismo, bo chciałby mieć fajną furę, ale koszta jak przy cinquecento Tak to jest w tej Polsce niekiedy. To tak samo jak z opłatą recyklingową. Teraz opuszczają tą opłatę a prości ludzie się cieszą. Prawda wygląda jednak nieco inaczej. Opłata recyklingowa od zawsze była nielegalna i Polska płaciła uni karę za tą opłatę. Interes jednak okazał się być tak dochodowy, że wpływy z opłaty recyklingowej były o wiele wiele wyższe niż kary płacone uni więc Polska to ciągnęła. A ostatnio jak import aut spadł i po przeliczeniu interes nie był już tak dochodowy to postanowili opuścić tą opłatę.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Będę działał w tym tygodniu pojadę do Audi aby opisali usterkę i zgłoszę to do handlarza. Kolego z tym weselem to nie raczej nie wypali, bo urlop mam zaplanowany już na inny termin.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Wieczór!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema! Z wieczora.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Tak jak napisałem auto jest zarejestrowane w De bo aktualnie tam przebywam. Więc nie ma problemu z dostarczeniem auta do serwisu itp. Olej zmieniony dwa tygodnie temu na Liqui Moly, praktycznie żadnej poprawy, a wydaje się nawet że jest jeszcze gorzej. Wychodzi na to, że Castrol z salonu Audi z de jest lepszy od Liqui Moly. U mnie z tym grzechotaniem jest różnie, bo raz na kompletnie zimnym silniku nie zagrzechota, a na ciepłym po ponownym odpaleniu zagrzechota i na odwrót. Nie ma żadnej reguły. Kolego kim84 tu nie chodzi o lenistwo podniesienia maski czy o dwie lewe ręce, a o uniknięcie pewnym kosztów które według prawa danego kraju nie koniecznie trzeba ponieść. Jeśli by to było np. 1.8T to na garaż i rozbieramy. Ale przy 3.0TDI kosztów nie da się uniknąć nawet robiąc to samemu bo te części nie są tanie. Jeśli ma się rękojmię to można coś podziałać.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Rękojmia jest, bo auto kupiłem od handlarza czyli od firmy i umowę taką właśnie sporządziliśmy, czyli nie kupno od prywatnego ale od firmy. Gwarancja nie jest Audi, tylko od Car Assistance DEVK. Auto kupiłem w Październiku więc 6 miesięcy jeszcze nie minęło. Też słyszałem, że jeśli się kupi auto od handlarza to pierwsze 6 miesięcy jest święte i handlarz musi pokryć każdą usterkę. A potem prze kolejne 6 trzeba mu udowodnić. Ciekawe, czy takie handlarz może się wykręcić mówiąc że tu Audi zawiniło. Kolejne pytanie, czy jeśli auto jeździ i jest sprawne poza grzechotaniem przy odpalaniu można to zgłosić jako usterkę. Ktoś powie, że wszystko jest ok.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Auto zostało na razie na niemieckich numerach i jest zarejestrowane w De. Auto kupione nie prywatnie, ale od firmy więc rękojmia jest. Mam rok gwarancji wykupiony u handlarza dodatkowo , ale i tak nie wiem czy gwarancja obejmuje coś takiego jak napinacze, to przecież element zużywający się. Nowe Audi jest niekiedy śmieszne, bo problem napinaczy istnieje od kiedy istnieje 3.0TDI, a do nowego modelu wkładają zaś jakiś badziew a za jakiś czas wypuszczają wersję poprawioną, tylko po to aby ludzie przyjechali do serwisu i zostawili u nich kasę.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie jest aż tak mega cena żeby ryzykować.... Kup troche drożej a na pare rat jak trzeba i tyle. Nie ma to jak zwykły sklep i polska gwarancja. Naciapane z Z2 Tdi... Hybryda..... Ale gańba... Tak to nawet mój nissan jeszcze nie miał.... Dlalej twierdze że lepiej gorsze a nowe niż klasa premium ale używa... :-) :-) :-) Naciapane z Z2 a dalej twierdzę że lepsze starsze dające frajde niż nowe nudne jak kupa konia A to że 5 letni akmulator czasami warto profilaktycznie nałodować - to serwis a nie usterka A Ty jeszcze pamiętasz że akumulator się wymienia? podładowywać można na już, ale to znak że któryś dzień możesz lecieć z teczką na autobus To czym prezes jeździ do Gliwic do pracy? Skoro aku słaby. Za drogę do SG powinien się podładować. Ja teraz akurat jeżdżę sporo, bo 100km dziennie więc aku ma się dobrze. Wiem, że zakup takiego aku boli, 105Ah. Ale jak się przeliczy to na 5 lat przynajmniej to nie ma tak źle.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Co to znaczy, akcja serwisowa, że zrobią ci to za darmo? Skoro spartolili te pierwsze..- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Ja mam 19" 255 szerokie. To co mnie aktualnie wkurza to grzechotanie napinaczy przy odpalaniu. Nie zawsze, ale często się to zdarza. Przy takim przebiegu to nie powinno raczej nic się takiego dziać. Jak widać to inżynierowie z Ingolstadt nie poprawili nic chociaż chcieli.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY! Wieczór What's up? Guys!- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Co do przebiegu to nie mam jakoś mega dużo, bo jak kupiłem to miało 136k km. Jak na dwa lata auto to nie mało, ale niektórzy kupują z jeszcze większym przebiegiem. Co do manuala, to może faktycznie oszczędza także paliwo, to auto mnie zaskakuje, bo jak mi się nie spieszy i jadę powoli to jestem w stanie zrobić spalanie 5.6l/100km- na kompie. Nie wiem ile się to potwierdzi z rzeczywistością, ale właśnie jestem w trakcie sprawdzania. Czyli zatankowane po korek, jak się bak skończy to znów po korek.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Jak będę modzić to już na RS5, nie opłaca się zmieniać tylni zderzak z powodu kosmetycznych różnic. Swoją drogą to przy tym aucie nie ma co robić jeśli jest S-line. Przypuszczam, że w niedalekiej przyszłości wpadnie FMIC, bo jak oblukałem ten ori to jest jakaś kpina. Wydech też nie głupia sprawa. Ale jak na razie to muszę się skupić nad podstawami czyli chipek. Chciałem 20" na lato ale ostatnio zacząłem się zastanawiać, bo na 19" jeździ się ogólnie fajnie, same zalety. Jednak gdy napotka się dziury to czuć je nawet na ustawieniu comfort, na 20" lepiej nie będzie z komfortem na pewno. Wiem.....wiem, A5 musi stać na szerokich kołach 20" to trzeba wykorzystać te nadkola, ale zobaczymy. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.