Treść opublikowana przez pela235
-
Spoty wrocławskie
Ja mam 15 km wal na pw Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Wałbrzych
Kiedy spot? chętnie wpadne Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Moje tygodniowe przebiegi. [emoji2] Wysłane przez Tapatalk Na Audi klub Polska pytaj kolegów z Wro. Hary, quattron i elMłody. Oni mają tą motorownie więc pewnie mają też dostęp do maneli.Wysłane przez Tapatalk Dzięki, powoli przymierzam sie do swapa z 1.9 i szukam kogoś ogarniętego z kim mógłbym na temat 2.2t porozmawiać.BTW: 1.9 prawdopodobnie na sprzedaż Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Panowie macie jak załatwić 2.2t ? Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Jak dbajo tak majo Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Z przyczepnością może być lepiej, tylko opony są powoli na wykończeniu:( Po dzisiejszych jazdach Golfem IV 1.6 SR i a4 b6 1.9, mogę śmiało stwierdzić, że b5 to rakieta
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj po godzinie 17 Wrocław ul. Strzegomska biała B5, ze zderzakami RS, z klubową wlepą rej. FZA
-
Spoty wrocławskie
Bedzie ktos dzis?
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Kriss w swoim żywiole Max może wrzucisz ten film z kupą dymu [emoji14]
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Może kiedyś też będzie 3.0[emoji14]
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Cofke troszkę słychać, w sierpniu jestem u Ciebie szykuj wolny termin [emoji14]
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Moim zdaniem, dzwięk przy dodaniu gazu miażdży wszystko, co nie Max ?
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Max jaka rure kupować?[emoji14], to wpadne na dalsze prace[emoji1]
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Czasami potrafi zostawić mocną czarną chmure:)
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Zostało dokończyć tłumik i bedzię mniej dymu:)
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
- Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Gdyby nieporysowane Flaty to byłoby dobre foto do Kalendarza [emoji14]- Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Mega zdjecie [emoji14]- Spoty wrocławskie
- Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Maksiu trzeba założyć więcej obejm- Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Myślę, że bliżej 300 ale jeszcze nie hamowane, bo parę szczegółów zostało do zrobienia- Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Pierwsze testy za mną. Dzisiejszą ofiarą było Suzuki GS500 50cio konne. Na mecie z wrażenia aż szczelił wąż od turbiny- Spoty wrocławskie
Ja mogę czekać jutro na MC przy Factory? . Sleeper ?- Spoty wrocławskie
- Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM