Treść opublikowana przez pela235
-
Aktualizacja 3g+US
Cześć na dniach będę walczył z aktualizacją softu i map w 3G+. Obecnie mam HN+_US_K0614 i mapy 8R0 060 884AH ECE 5.13.8. Mogę bezpośrednio zrobić aktualizacje do HN+_US_AU3G_K0942_6 i do tego wrzucić mape Europy 8R0 060 884 GA - 6.28.2 z aktywatorem 8R0 060 884 DF? Pozdrawiam
-
Aktualizacja 3GP
Cześć na dniach będę walczył z aktualizacją softu i map w 3G+. Obecnie mam HN+_US_K0614 i mapy 8R0 060 884AH ECE 5.13.8. Mogę bezpośrednio zrobić aktualizacje do HN+_US_AU3G_K0942_6 i do tego wrzucić mape Europy 8R0 060 884 GA - 6.28.2 z aktywatorem 8R0 060 884 DF? Pozdrawiam
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Sprzedam b5, więcej informacji na PW lub 730122306 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
Mam GTB od customgarage i mogę śmiało polecić Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Silnik zniesie dużo, gorzej z przegubami[emoji1]
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi masz może jakiś filmik z przyspieszenia?' Znajomy przytargal c5 z afn niby po jakiś softach, ale odnoszę wrażenie, że kiepsko się zbiera Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
Wsadzaj gtb na pewno nie pożałujesz:p Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A5 B5 1.9TDI Quattro 200KM!
Jak niemcy polecili Ci warsztat, to ja polecam podleciec do ecuproject na hamownie
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
-
Audi A5 B5 1.9TDI Quattro 200KM!
Kolego nie leciałeś za mną w tamtym roku z Lubina ?,zjechałeś na strefy w Legnicy. Kolejny mocne 1.9 w moich rejonach :D. Pozdrawiam
-
Audi A6 C7 by 7ups
C7 robi robotę mineliśmy się dzisiaj o 13;30 przed Legnica:) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Myślałem, że pakujesz nie turbo od awx,a lecz cały silnik Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Pakuj awx'a w budzie!b5 robi fajny przeciąg:)
-
Spoty wrocławskie
Dokladnie [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Kozunia ty to światowy chłopak jesteś Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Ważne, że się zbiera [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Łatam wam dziury we Wro Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Ja zaraz ruszam z AOW Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
To twoje 2.5 dojedzie ? Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Ja tez bede Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
wolnoobrotowa Dokładnie:)
-
Spoty wrocławskie
Siema, Pany ma ktoś staroświecką nagrywarke żeby nagrac mapy do RNS D? Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Jak bedzie spot w niedziele to przyjade sie pochwalic klekotem. Z miesiac temu przyjechalem to nikogo nie bylo [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Hola Hola, twój też ładnie dymił[emoji14] Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Cześć może jest ktoś chętny na mojego AWX'a?