Treść opublikowana przez pela235
-
Spoty wrocławskie
Najpierw podepne vaga, usunę go i może zniknie
-
Spoty wrocławskie
Dobrze, że Air Bag się zaświecił, a nie coś poważniejszego [emoji14]
-
Spoty wrocławskie
Przyjechałem na FZ bo auto wiecej stało niż jeździło i nie zdążyłem przerejestrować Michał rozmawialiście o błedzie AIR BAGA:). Wracaliśmy do domu i zapalił się też u mnie [emoji1]
-
Spoty wrocławskie
Strzegom, a co ?
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki znajomy sprzedaje AVF'A 280PS, info PW
-
Spoty wrocławskie
Ogarne auto i bedę wpadał częściej [emoji14]
-
Spoty wrocławskie
Jak tam pogoda we Wroclawiu? Ma ktos moze plyte do navi plus DX?
-
Spoty wrocławskie
Goldi masz jeszcze 80?
-
Spoty wrocławskie
Arbam, my mieliśmy okazje się pozna':) Poznać*
-
Spoty wrocławskie
Tylko nie zlinczujcie mnie za stan auta , taki mały off top, znacie jakiegoś magika od felg?. Malowanie, zaprawki itp
-
Spoty wrocławskie
Ok bede czekal
-
Spoty wrocławskie
O ktorej tam jutro czekac?
-
Spoty wrocławskie
Strzegom
-
Spoty wrocławskie
Jutro jest spot?, byłby ktoś w stanie po mnie wyjechać gdybym nie trafił ?
-
Spoty wrocławskie
Będe obserwowal temat uważnie:), no to do zobaczenenia:>
-
Spoty wrocławskie
Nowicjusze, także mile widziani ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jaki ten świat mały
-
Nowicjusz - wątek powitalny
goldi Ty nie jesteś z forum a80?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, mam na imię Kacper. Pochodzę ze Strzegomia. Niedawno zostałem właścicielem B5 Krissa. Pozdrawiam )
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja tez pogrywam nick Pelowsky platforma PC
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nazywam się Kacper jestem z Strzegomia. Jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI 80 b4 Avant. Z biegiem czasu zamierzam kupić A4, wiec przybyłem na wasze forum:thumbup1: