Treść opublikowana przez taxford
-
Skradzione
-
Prośba o pomoc w rozmieszczeniu elektryki
Dzięki panowie za pomoc, w sama porę bo jutro o 13 przychodzi rzeczoznawca. Cieszy mnie fakt że z dekry to powinien być kumaty po autach.
-
Prośba o pomoc w rozmieszczeniu elektryki
Dzięki, a może orientujesz się jak to wygląda w pod maską? Mam na myśli alternator, sprezarke klimy itp? Czy po takim zalaniu należy je wymienić ewentualnie sprawdzić łożyska tych urządzeń? Czy są na tyle szczelne iż nic im się nie stało? Auto stało na wzniesieni silnikiem w dół więc wody tam bylo więcej niż we wnętrzu. ECU chyba nie Zalane ale pewności nie mam. Na pewno też złącze diagnostyczne było Zalane.
-
Prośba o pomoc w rozmieszczeniu elektryki
Witam panowie. Mój problem wygląda następująco: Mam a4 b6 1.9tdi awx które po ostatnich podtopieniach na północy ucierpiało działaniem wody mniej więcej od dolnej części kierownicy w dół. Kanapy fotele itp. Niebawem przychodzi rzeczoznawca na ponowne oględziny gdyż po pierwszych zostało mi uznane jedynie pranie tapicerki wymiana filtra powietrza i wymiana dywaników, łącznie 1200 zł z robotą. W aucie zapalają się różne błędy na FIS, nie działa centralny i szyby, Bóg wie co jeszcze. Bezpieczniki Zalane. Moja prośba jest taka czy ktoś mógłby mi powiedzieć co było narażone na działanie wody, tak bym wiedział co pokazać dodatkowo rzeczoznawcy i na co zwrócić uwagę żeby nie zostać "wydymanym" ponownie. Pomijam temat zassania wody do silnika bo to się nie stało. Głównie myślę tu o modułach i wiazkach, więc proszę o pomoc gdzie co jest, jakby ktoś mógł. Dzięki i pozdrawiam.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ja kupiłem ten z linku tańszy, wszystko ok oraz szybka wysyłka.
-
Jak odkręcić obrobione śrubki oświetlenia rejestracji? ...
Ja na jesień zeszłego roku poradziłem sobie z tym za pomocą małego wiertła i potem małego wykrętaka+ wkrętkarka. Poszło jak po maśle. Wykrętaki jakieś lipne za 5zł ale dały rdae
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
ja kupiłem ten http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-wlacznik-przelacznik-swiatel-00-07-i5063996459.html i jest bdb, 0 luzów w pozycji p.mgielnych także polecam. Co do montażu to wystarczy wyjąć przełącznik wysunąć do pozycji p.mgielnych przód (czyli na maxa) i zwykłym nożem do chleba odciąć do okoła gałkę tak aby tylko góra została a reszta zapadnie się wystarczająco aby małym śrubokręcikiem podważyć zaczepy i wyjąć pozostałość
-
Przewód hamulcowy przód
ok dziękuje bardzo
-
Przewód hamulcowy przód
hej wszystko tak jak w profilu. 2002 awx
-
Przewód hamulcowy przód
Hejka Potrzebuje nr. przewodu elastycznego na przód, tego co co idzie do zacisku znalazłem coś takiego http://allegro.pl/przewod-hamulcowy-przod-audi-a4-b6-b7-seat-exeo-i5302662754.html to będzie to? pozdro
-
Nie działała elektryczna regulacja fotela kierowcy góra-dół
Właśnie skonczylem u siebie to robic. Musisz zdjac oslone z tyłu fotela, tylko uwazaj abys nie urwal zaczepow. Wewnątrz jest linka zakonczona haczykiem , pewnie spadla z zaczepu w mechanizmie podnoszenia tak jak u mnie. Dodatkowo możliwe że pękł drut u dolu mechanizmu tak jak u mnie, typowq usterka w tym modelu. Grunt to zdjac oslone i zobaczyc co sie dzieje.
-
Demontaz klamki zewn
U mnie w avancie jest wkladka w klapie bagaznika takze jakas droga wejscia jest wrazie co swoja droga jest fajnie umieszczona bo nie rzuca sie w oczy
-
Wlacznik awaryjnych
Faktycznie u mnie też jednak gaśnie po ok 30 sek.
-
Wlacznik awaryjnych
to chyba jest normalne bo i ja tak mam od początku
-
Świszczenie w silniku
Turbina?
-
Zamek drzwi kierowcy po włamaniu
Ok dzieki, a co z możliwością ponownego otwarcia?
-
Zamek drzwi kierowcy po włamaniu
Witam, Ostatnio miałem włam do autka i poszło radio i skrzynia z narzędziami, zamek w drzwiach został wyłamany, tak że moge go sobie wyjąć do ręki i wyrzucić. Mam pytanie odnośnie wymiany takiej wkładki czy da rade to zrobić, jak i za ile no i przede wszystkim czy musze zmieniać kluczyk czy da sie dorobić tak żeby pasował ori kluczyk. Swoją drogą czy teraz na takiej uszkodzonej wkładce można otworzyć auto jakimś czymś (np. po wyjęciu tej złamanej wkładki) bo nie wiem czy musze sie spieszyć z wymianą na nowa. Niestety a AC nie pociągne tego bo zaczęło obowiązywać dzień po włamaniu
-
Wymiana radia chorus
Kolego poczytaj opis z tej aukcji i bedziesz wiedział http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-m001-i2230273121.html
-
Nawigacja między zegarami w B7
potwierdzam słowa pana sm402, wczoraj nagrałem lapkiem na płytce za 40gr z tesco i działa
-
Nawigacja między zegarami w B7
Witam Chciałbym się podłączyć do tematu. Jestem tu nowy, pare dni temu kupiłem b6 w avancie z kolorowym FISem. Mam oryginalną płytkę blaupunkt z lat 2001-2002 deutschland. Moje pytanko jest takie odnośnie tego gdzie mógłbym zdobyć nawigację w języku polskim? z góry thx
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem świeżo upieczonym posiadaczem A4 B6 Avant z silnikiem 1.9 TDI 130 PS. Mam nadzieję, że bede mógł nie raz pomoc a i na pewno Wasza pomoc bedzie dla mnie bardzo przydatna. Pozdrawiam i witam taxford.