Treść opublikowana przez Maniek
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ale tylko felunie?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Tym razem bylo 5 autek, wrzucam dwie fotki zeby nie bylo ze sie Spot nie odbyl Zapraszam na kolejny Spot 26.08.2009 godz. 19.00
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
no i elegancko, czekamy na fotki z efektami pracy
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
aaa, teraz juz jasniej piszesz jutro sprawdze i dam Ci znac
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Arek, mysle ze ten temat pomoze w rozwiazaniu Twojego problemu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48182.0.html;highlight=czujnik+cisnienia+powietrza a jak nie to na nastepnym spocie sprobujemy VAGiem to zrobic
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Panie i Panowie, dzieki za kolejnego spota Mam nadzieje ze z czasem bedzie Nas coraz wiecej Zmienilem juz date kolejnego spota, wszystkich chetnych zapraszamy Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
niebardzo rozumiem czego Ci brakuje w tej tasmie? na zdjeciach tylko widac ze ta lewa jest od B7 a prawa od B6
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Panowie, przypominam ze to juz dzis o 19.00, takze umyc furki i widzimy sie na Spocie
-
[B7 BDG] Centralny - jak zamykam nie błyskają kierunki
tak, dokladnie sprawdz VAGiem jaka Ty masz wartosc i potem sprobuj dojsc (sumujac) jakie funkcje masz wlaczone. powodzonka
-
[B7 BDG] Centralny - jak zamykam nie błyskają kierunki
Tu znajdziesz odpowiedz na Twoje pytanie: http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html W STG 35 lub 46 masz kodowanie centralnego i wlasnie tam jest o blyskaniu kierunkami Czasami tak jest ze bez powodu mu sie cos popieprzy i mimo prawidlowego kodowania nie dziala jakas funkcja. Wtedy trzeba wejsc, zmienic na chwile kodowanie i ponownie wrocic do pierwotnych i smiga. Sprawdz jakie masz kodowanie w centralnym i daj znac.
-
[B6 AVF] Non stop świeci wskaźnik poziomu płynu spryskiwaczy
moze kabelek ktory wchodzi do licznika (1 PIN) sie poluzowal albo wyrwal i komp widzi tak jakby go nie bylo i wywala brak plynu na FISie
-
[B6 AVF] Non stop świeci wskaźnik poziomu płynu spryskiwaczy
dokladales FISa i czujnik czy wszystko bylo fabrycznie?
-
[B7 BDG] Centralny - jak zamykam nie błyskają kierunki
Jak masz mozliwosc to podepnij sie pod VAGa, moze pomieszalo mu sie kodowanie Czasami jest tak, ze kodowanie ma prawidlowe, a mimo to nie dziala jak nalezy i wtedy trzeba zmienic na jakas inna wartosc, a nastepnie powrocic do pierwotnego kodowania i wszystko dziala jak nalezy
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________ wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika no i jest tak jak pisaliscie obcielem brazowy kabelek wpielem nowy i wszystko gra no to super, czyli misja zakonczona powodzeniem i wszystko dziala?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Moze tak byc, ze instalacje masz pociagnieta do czujnika ale samego czujnika brakuje. Najlepiej jak bys sprawdzil przy zbiorniku czy sa jakies przewody (moze beda gdzies przypiete albo przyklejone tasma).
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
No fotki Troche dlugo ale warto bylo poczekac
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
napisz jakie masz kodowanie w RNS-E i sprawdz dokladnie jaki modul BT masz
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Ja zarowno z lewej jak i prawej strony z przodu nieurwalem zadnej spinki. Wysoka temperatura pomaga w demontazu bez zadnych uszkodzen spinek. pozdr no to gratki za wynik, w moim wypadku bylo 5 na 6 polamane
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Wymiana przełącznika jest banalnie prosta. Maksymalnie 30 min roboty włącznie ze ściągnięciem tapicerki. Sam dasz rade i bedziesz mial jeszcze na piffko:) tylko nie zapomnij zaopatrzyc sie w spinki do tapicerki w ASO bo na pewno ktoras poleci
-
[ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?
Jesli faktycznie za takie pieniadze mozna kupic w ASO to nie ma sensu z allegro. Ja osobiscie nie sprawdzalem ile to kosztuje, tylko kupilem od tego kolesia z allegro i wymienilem, ale to bylo z rok temu. Jak ktos bedzie mial potwierdzona cene z ASO to prosze o wrzucenie i ewentualnie cene raczki prawych drzwi
-
[ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?
Ewentualnie tu mozesz kupic: http://allegro.pl/item705450828_uchwyt_zamykania_drzwi_audi_a4_02r07r_warto.html Ja od nich kupowalem i uchwyt jest w 100% oryginalny. Jak potrzebujesz na 2 lub 4 szyby to zadzwon do nich. A po co jak w Aso jest taniej?? :gwizdanie: a ile w ASO kosztuje?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
musisz miec moduł z literkami L N M do tego taśma 12 pinowa z B6 ciężko dostać do tego musisz kupic odpowiednia kierownice w której jest mały moduł sterujący w kształcie trapezu i z róznymi wpieciami bez tego zapomnij o działaniu multi w B6 nie posiada on żadnego numeru ani nic potem dokupujesz okablowanie chyba ze jest kompletne z kierownicą pozdrawiam ja mam tasme 12 PIN z B6 pod multi, jakby ktos potrzebowal to zapraszam na PW
-
[ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?
Ewentualnie tu mozesz kupic: http://allegro.pl/item705450828_uchwyt_zamykania_drzwi_audi_a4_02r07r_warto.html Ja od nich kupowalem i uchwyt jest w 100% oryginalny. Jak potrzebujesz na 2 lub 4 szyby to zadzwon do nich.
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
no dokladnie, mysle ze na kolejnych bedzie przybywac aut i jak zmontujemy silna ekipe to wpadniemy do Was na spota:) zapraszam rowniez do Kwidzyna na najblizszy spocik
-
[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?
Jutro porobie fotki. Robilem na szybko bo i tak kupie panel pod 2 din( lubie jak jest ORI ) ale jakos to wyszlo. A powiedz mi czy przyciski klimatronika tez mozna przelozyc? Moge kupic klimatronik pod 2 din ale ma zniszczone przyciski... tak, bez problemu przelozysz same klawisze (ja u siebie pozamienialem te ladniejsze )