Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Tym razem bylo 5 autek, wrzucam dwie fotki zeby nie bylo ze sie Spot nie odbyl Zapraszam na kolejny Spot 26.08.2009 godz. 19.00
  2. no i elegancko, czekamy na fotki z efektami pracy
  3. aaa, teraz juz jasniej piszesz jutro sprawdze i dam Ci znac
  4. Arek, mysle ze ten temat pomoze w rozwiazaniu Twojego problemu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48182.0.html;highlight=czujnik+cisnienia+powietrza a jak nie to na nastepnym spocie sprobujemy VAGiem to zrobic
  5. Panie i Panowie, dzieki za kolejnego spota Mam nadzieje ze z czasem bedzie Nas coraz wiecej Zmienilem juz date kolejnego spota, wszystkich chetnych zapraszamy Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie
  6. niebardzo rozumiem czego Ci brakuje w tej tasmie? na zdjeciach tylko widac ze ta lewa jest od B7 a prawa od B6
  7. Panowie, przypominam ze to juz dzis o 19.00, takze umyc furki i widzimy sie na Spocie
  8. tak, dokladnie sprawdz VAGiem jaka Ty masz wartosc i potem sprobuj dojsc (sumujac) jakie funkcje masz wlaczone. powodzonka
  9. Tu znajdziesz odpowiedz na Twoje pytanie: http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html W STG 35 lub 46 masz kodowanie centralnego i wlasnie tam jest o blyskaniu kierunkami Czasami tak jest ze bez powodu mu sie cos popieprzy i mimo prawidlowego kodowania nie dziala jakas funkcja. Wtedy trzeba wejsc, zmienic na chwile kodowanie i ponownie wrocic do pierwotnych i smiga. Sprawdz jakie masz kodowanie w centralnym i daj znac.
  10. moze kabelek ktory wchodzi do licznika (1 PIN) sie poluzowal albo wyrwal i komp widzi tak jakby go nie bylo i wywala brak plynu na FISie
  11. dokladales FISa i czujnik czy wszystko bylo fabrycznie?
  12. Jak masz mozliwosc to podepnij sie pod VAGa, moze pomieszalo mu sie kodowanie Czasami jest tak, ze kodowanie ma prawidlowe, a mimo to nie dziala jak nalezy i wtedy trzeba zmienic na jakas inna wartosc, a nastepnie powrocic do pierwotnego kodowania i wszystko dziala jak nalezy
  13. wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________ wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika no i jest tak jak pisaliscie obcielem brazowy kabelek wpielem nowy i wszystko gra no to super, czyli misja zakonczona powodzeniem i wszystko dziala?
  14. Moze tak byc, ze instalacje masz pociagnieta do czujnika ale samego czujnika brakuje. Najlepiej jak bys sprawdzil przy zbiorniku czy sa jakies przewody (moze beda gdzies przypiete albo przyklejone tasma).
  15. No fotki Troche dlugo ale warto bylo poczekac
  16. napisz jakie masz kodowanie w RNS-E i sprawdz dokladnie jaki modul BT masz
  17. Ja zarowno z lewej jak i prawej strony z przodu nieurwalem zadnej spinki. Wysoka temperatura pomaga w demontazu bez zadnych uszkodzen spinek. pozdr no to gratki za wynik, w moim wypadku bylo 5 na 6 polamane
  18. Wymiana przełącznika jest banalnie prosta. Maksymalnie 30 min roboty włącznie ze ściągnięciem tapicerki. Sam dasz rade i bedziesz mial jeszcze na piffko:) tylko nie zapomnij zaopatrzyc sie w spinki do tapicerki w ASO bo na pewno ktoras poleci
  19. Jesli faktycznie za takie pieniadze mozna kupic w ASO to nie ma sensu z allegro. Ja osobiscie nie sprawdzalem ile to kosztuje, tylko kupilem od tego kolesia z allegro i wymienilem, ale to bylo z rok temu. Jak ktos bedzie mial potwierdzona cene z ASO to prosze o wrzucenie i ewentualnie cene raczki prawych drzwi
  20. Ewentualnie tu mozesz kupic: http://allegro.pl/item705450828_uchwyt_zamykania_drzwi_audi_a4_02r07r_warto.html Ja od nich kupowalem i uchwyt jest w 100% oryginalny. Jak potrzebujesz na 2 lub 4 szyby to zadzwon do nich. A po co jak w Aso jest taniej?? :gwizdanie: a ile w ASO kosztuje?
  21. musisz miec moduł z literkami L N M do tego taśma 12 pinowa z B6 ciężko dostać do tego musisz kupic odpowiednia kierownice w której jest mały moduł sterujący w kształcie trapezu i z róznymi wpieciami bez tego zapomnij o działaniu multi w B6 nie posiada on żadnego numeru ani nic potem dokupujesz okablowanie chyba ze jest kompletne z kierownicą pozdrawiam ja mam tasme 12 PIN z B6 pod multi, jakby ktos potrzebowal to zapraszam na PW
  22. Ewentualnie tu mozesz kupic: http://allegro.pl/item705450828_uchwyt_zamykania_drzwi_audi_a4_02r07r_warto.html Ja od nich kupowalem i uchwyt jest w 100% oryginalny. Jak potrzebujesz na 2 lub 4 szyby to zadzwon do nich.
  23. no dokladnie, mysle ze na kolejnych bedzie przybywac aut i jak zmontujemy silna ekipe to wpadniemy do Was na spota:) zapraszam rowniez do Kwidzyna na najblizszy spocik
  24. Jutro porobie fotki. Robilem na szybko bo i tak kupie panel pod 2 din( lubie jak jest ORI ) ale jakos to wyszlo. A powiedz mi czy przyciski klimatronika tez mozna przelozyc? Moge kupic klimatronik pod 2 din ale ma zniszczone przyciski... tak, bez problemu przelozysz same klawisze (ja u siebie pozamienialem te ladniejsze )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.