Treść opublikowana przez Maniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItaj na pokładzie
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
czarne? GKW..RR ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na pokładzie
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
my sie dopiero rozkrecamy... [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 22:44_________________________________________________ wpadnij wpadnij, w końcu jakaś limuzyna będzie bo jak narazie to mamy spoty avantów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na pokładzie i zapraszam na Spoty w Kwidzynie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_w_kwidzynie_zapraszam_26082009_godz_1900_info_w_i_poscie-t87892.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na pokładzie i zapraszam na Spoty w Kwidzynie
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
to podjedz do kogs kto ma VAGa, albo na spocie potraktuj go VAGiem i wszystko bedzie wiadomo
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
a jakie zrobiłeś kodowanie w RNS-E ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i zapraszam na Spoty w Kwidzynie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
fotka jest niedostepna, wrzuc jeszcze raz to zobaczymy, moze sie do czegos przyda
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ale w jakim sensie współdziałać? na pewno regulacja głośności będzie działała Oprócz głośności, przełączanie stacji i utworów na mp3 jak wymienilem kiere na multi od B7 to mialem radio concert II i nie dzialalo przewijanie utworow tylko sama glosnosc musialby sie wypowiedziec ktos kto ma concerta III
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ale w jakim sensie współdziałać? na pewno regulacja głośności będzie działała
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
No jak w B7 nie ma co już rezać to się nie dziwię że za miesiąc już się znudzi trzeba było nie kupować na pełnym wypasie a tak relingi, fele, grill i emeryturka?
-
[ALL B6] Elektroniczny problemik
to sprzwdz jak zachowuje sie pedal przy gwaltownym hamowaniu (czy czuc jakies roznice) i czy ABS w ogole sie "odzywa"
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
sprawdzalem ta tasme i bez tego nie bedzie banglac, takze przeloz z tej drugiej tak jak boberek radzi, a ze sprzedawca renegocjuj cene bo Ci chlop niekompletny sprzet sprzedal
-
[ALL B6] Elektroniczny problemik
a jak depniesz po hamulcach ostro to ABS zadziala?
-
[B6 AVF] Czy podejdzie podłokietnik od A6 C5 ?
Podstawa mocujaca wyglada na taka sama (ale musialbys sprawdzic czy wysokosc tej lapy jest taka sama). Wydaje mi sie ze klapka podlokietnika w B6 jest inna.
-
[ALL B6] Srebrny Avant B6 - malowanie felg
zostaw srebrne, w tym kolorze nadwozia i dodatkow zdecydowanie najlepiej wyglada ze sreberkiem
-
[B6 AWX] Problem z zapalającą się kontrolką ABS
podpinales sie pod VAG'a? jakie bledy wywala? i sprawdz czy da sie w ogole wejsc w Engine? kumpel ma podobny problem i za tydzien jak wroci z urlopu to bedziemy dzialali i dam znac co udalo sie zrobic
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
oczywiście to dobrze, bo juz myslalem ze wszystko bedziesz chcial rezac na RS6