Treść opublikowana przez Maniek
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Dokladnie tak jak piszesz, dodaj te dwie wartosci i zakoduj. Na wszelki wypadek zapisz wartosc poczatkowa, jak nie bedzie dzialalo zawsze mozna wrocic do poczatkowych ustawien. Moze byc tez tak ze masz juz zakodowane zamykanie drzwi (w kodzie jest juz zawarta wartosc 32) i nie dziala to wtedy trzeba zmienic wartosc na jakas inna, zakodowac i ponownie wrocic do pierwotnej wartosci, znowu zakodowac i zaczyna dzialac. Tak mial jeden kolega i po takich zabiegach zaczelo dzialac. Powodzonka
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
To ze masz fis nie koniecznie musi oznaczac ze masz modul obslugujacy multi kiere-najlepiej sprawdz VAGiem jaka masz literke na koncu w module. Jesli chcesz zalozyc multikiere od B7 to modul Q lub R, tasma pod multi (12 pinow) od B7. Inaczej nie bedzie dzialalo.
-
[ALL B6 ] Nie działa blokada klapki paliwa
domelq, kolega ma B6, bez demontazu subwoofera sie nie dostanie bo tam jest tak malo miejsca ze nawet nie ma gdzie reki wlozyc Dzo-Dzo jak zdecydujesz sie na demontaz subwoofera to skorzystaj z instrukcji ktora jest na forum (chyba malik ja wrzucil) to na pewno nic nie pourywasz ja ten temat przerabialem i obeszlo sie bez strat pozdrawiam i powodzonka
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
musisz zczytac jaka masz wartosc w STG 46 i do tej wartosci dodajesz 32 i w recode jako nowa wartosc wpisujesz wynik dodawania i po temacie powodzonka
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Wielkie podziękowania dla Kuredu, Madasa i Musashiego za super organizacje MEGA Zlotu Pozdrowienia z PO MO RZA[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 08:24_________________________________________________ dzieki, rowniez pozdrawiamy z PO MO RZA P.S. Yurinka a nie Yulinka...
-
[ALL B6 ] Nie działa blokada klapki paliwa
Lepiej by bylo gdybys nie musial sie dobierac do zamka, bo demontaz subwoofera to praktycznie demontaz calej tapicerki:(Potraktuj go jakims specyfikiem jak pisalem wczesniej, a jak nie odpusci to niestety bedziesz musial pruc caly bok od srodka tak jak Mario pisal. Powodzonka
-
[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
widzialem na allegro nowy tunel do wersji europejskiej za 420-440 zl
-
[B7 BRE] Tempomat a moduł ?
Jak to szkoci to pewnie nie uaktywnili Tempomatu w STG 1 - Engine. Mozesz to zrobic sam (10 minut roboty), tylko VAG bedzie niezbedny. Modul Q w 100% bedzie dzialal bo obsluguje tempomat i multikiere. Powodzonka
-
[ALL B6 ] Nie działa blokada klapki paliwa
Jak otworzysz tylna klape, to po prawej masz klapke schowka. Jak ja otworzysz powinna tam byc taka czerwona linka z kolkiem na koncu. To jest linka do awaryjnego otwierania klapki paliwa. Sprawdz czy nie jest gdzies przycisnieta bo moze caly czas odciaga bolec i dlatego nie zamyka wlewu. Mozesz tez sprawdzic czy ten bolec sie nie zapiekl (potraktuj go WD-40 lub czyms podobnym).
-
[ALL B6] Zacieki na rolecie - AVANT Only
Tez takie zjawisko zauwazylem u siebie, ale to sie stalo przy otwieraniu klapy i widzialem jak woda poszla na rolete z klapy (wewnetrzna strona). Najlepiej byloby zrobic eksperyment np. po wyjechaniu z myjki otworz klape i obserwuj. Moim zdaniem ta woda idzie z klapy skoro uszczelki masz cale.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
kabelka pod nadkolem raczej nie bedzie, przy liczniku niektorzy maja wyprowadzony kabelek (tak jak bylo u Ciebie), niektorzy nie (tak bylo u mnie:) ). Kup czujnik w ASO, pociagnij przewod i bedzie jak z fabryki powodzonka
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
zaraz ktoś z krk do Ciebie napisze , jak już nie pisze ok, super dzieki za info
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Witam, jezeli ktos ma ochote jechac na zlot albo chcialby zabrac kogos a brakuje mu miejscowki to z checia odstapie bo moja zona niestety nie moze jechac i moge zwolnic to miejsce. Zainteresowanych zapraszam na PW. Pozdrawiam
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Witam, jezeli ktos ma ochote jechac na zlot albo chcialby zabrac kogos a brakuje mu miejscowki to z checia odstapie bo moja zona niestety nie moze jechac i moge zwolnic to miejsce. Zainteresowanych zapraszam na PW. Pozdrawiam
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Witam, mam do oddania jedno miejsce bo moja żona niestety nie moze jechac. Jezeli jest ktos chetny to zapraszam na PW. Pozdrawiam
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Witam, mam do oddania jedno miejsce bo moja żona niestety nie moze jechac. Jezeli jest ktos chetny to zapraszam na PW. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Od B5 nie pasuje:( A oryginal w ASO kupowalem za ok. 150-160 zl brutto. Takze podzwon po innych serwiasach bo cos drogi ten w Opolu:)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Czyli zmieniasz moduł i tasme tak? Jesli zmieniasz modul na Q (od B7) i zostawiasz tasme stara od B6 to nie bedzie Ci dzialal klakson (ja tak mialem). Z kolei jak zmienisz modul i tasme (od B7) to musisz przerobic kostki (a najlepiej je poprostu wymienic). Nie jestem pewien czy wtedy bedzie Ci dzialal klakson. boberek mozesz to potwierdzic?Mysle ze w Twoim wypadku najlepiej byloby sprzedac ten modul (chetnych na forum bedzie sporo) i kupic modul obslugujacy tempomat do B6. Modul Q dodatkowo obsluguje multi kiere, a Ty nie chcesz zmieniac kiery.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Modul z literka Q jest od B7 i dlatego nie pasuja kostki. Jak chcesz dolozyc tempomat to obowiazkowo musisz wymienic modul bo nie bedzie chodzil na F. Kierownice masz zamiar wymieniac na multi? Bo jesli tak to od B6 nie bedzie dzialala z tym modulem (boberek o tym pisal wczesniej). Najlepiej by bylo gdybys wymienil kiere od B7 i wymienil z tylu zolta kostke (kupisz ja w ASO za grosze). Ja tak zrobilem i wszystko smiga.[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:59_________________________________________________ a dokladales kiere multi czy tylko tempomat? bo ja dokladalem u siebie kiere multi i po zamontowaniu bez zadnego kodowania dzialala rolka od podglasniania i podswietlenie (ale wtedy mialem jeszcze radio concerta), a teraz z RNS-E bez kodowania dziala jeszcze druga rolka od przewijania utworow.
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Te spinki powyzej maja numer czesci: 8E0 868 243. W tapicerce drzwi sa jeszcze 2 spinki (troche mniejsze w kolorze bialym) na samej gorze, numer czesci 8E0 867 276. To tak dla potomnych zeby latwiej bylo kupic
-
[ALL B6] Montaż zestawu głośnomówiącego nokia CK-7W
Na pewno nie da się. Do tego potrzeba fabrycznego modułu. Tak myslalem, ale wolalem sie upewnic. To by bylo zbyt piekne Dzieki za podpowiedz:)
-
[ALL B6] Montaż zestawu głośnomówiącego nokia CK-7W
boberek, jak podlaczyles CK-7W pod RNS-E to wszystko dziala tak jak by byl ori zestaw bluetooth?chodzi mi o sterowanie telefonem z kiery multi?
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
nowa klapka podłokietnika kosztuje ok. 150 PLN w ASO (zalezy jakie ASO) takze nie ma tragedii, troche pojezdzic ze zlamanym, wyciagnac oszczednosci ze skarbonki i kupic nowa klapke z zatrzaskiem a nie jakies ruskie czy rumunskie prowizorki stosowac
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
slaweq, fotki pierwsza klasa
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
Troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale:) To byl moj pierwszy zlot i chcialem zlozyc szczegolne podziekowania i gratki dla ORGANIZATORÓW za dopiecie na ostatni guzik calej tej imprezy:) Panowie - odwaliliscie kawal dobrej roboty!!! Milo bylo poznac osobiscie KLUBOWICZÓW i swietnie sie razem bawic Pozdro i do zobaczenia na letnim:)