Treść opublikowana przez witjacrf
-
Spryski grzane
Panowie szybka pilka bo niestety jestem zmuszony skorzystac z telefonu i w aplikacji nie mam mozliwosci wyszukania tematu. Jak wygadaja spryskiwacze mgielkowe podgrzewane? Bo dzisiaj zdjalem plastik i mam 2 kable jeden to ewidentnie przewod plynu a drugi jakas kostka co jest podpieta. Z gory dzieki za pomoc. B7 2005r. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Licznik nie wyraźny lub zmiana na pełny fis
Dzieki Panowie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Licznik nie wyraźny lub zmiana na pełny fis
Ok dzięki za odpowiedź ale Warszawa to nie woj.Śląskie. Ktoś coś bo nie znalazłem nic tutaj w okolicy co by było ... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Sprawdź bezpiecznik ewentualnie blaszki gdzie jest żarówka czy stykają jeśli nie odegnij je trochę.
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
Witam. Od nie dawna jestem posiadaczem B7ki, poprzedni właściciel zamontował w niej sprężyny obniżające na fabryczne amorki. Fakt faktem auto ładnie nisko się prezentuje przy 17 calowej feldze jednakże mam wrażenie że przód auta jakby "bujał" na dziurach. Mam wrażenie jakby amortyzatory były wykończone jednakże są one sprawne nic im nie dolega. To standard przy zamontowanych sprężynach?
-
Nawigaca MMI oraz sterowanie z kierownicy
Przyjacielu ale ja w schowku nie mam nic
-
Przejście na czerwonym świetle bez mandatu?
Nie dość że będzie to walka z wiatrakami bo ciężko będzie to udowodnić no chyba że faktycznie masz rejestrator w samochodzie, to w dodatku szkoda auta Nie po to straciłem w szkole 2 godziny gdzie wciskano mi bajki : czerwone stój zielone jedź a teraz chcą to zmieniać, niech wezmą się za co innego a nie za takie popier***ne zmiany... Dodałbym tylko do tego że sytuacja podobna jak przejazdy samochodem na niestrzeżonych przejazdach kolejowych. Wszędzie pisze STOP a i tak co chwila ktoś się wje**ie pod pociąg. Z pieszymi będzie to samo.
-
Platforma cyfrowa NC+
Poślij mi na PW twój nr abonenta lub nr pesel sprawdzimy
-
Nawigaca MMI oraz sterowanie z kierownicy
Klikam telefon i tylko komunikat " telefon jest niedostępny".
-
Nawigaca MMI oraz sterowanie z kierownicy
Dzieki za ściągę ale dalej nie wiem jak sprawdzić czy jest BT... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nawigaca MMI oraz sterowanie z kierownicy
Jak to w ogóle sprawdzić czy jest BT?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mnie się zdarza poszpilać na PS3 ( o ile czas pozwoli) -Battlefield 3 i 4 -Prince of persia -Fifa 14,15 W razie czego zapraszam do znajomych ps3 network: witjacrf
-
Platforma cyfrowa NC+
I ja się wypowiem. Panowie NC+ ma największą ilość kanałów na wyłączność (chodzi głównie o sport i film). Same dekodery WIFIBOX premium,mediabox ( który dalej jest w ofercie sprzedaży a z ulotek go usunęli),wifibox - mają najlepsze głowice co przekłada się na mniejszą awaryjność i na najlepszą jakość. Dodatkowo jeśli komuś z was kończy się umowa odezwijcie się na priv lub maila. Pracuję w NC+ jako dystrybutor i często mam tak że na infolinii oferują wam super ofertę za 69.90 sport i film a u mnie ta oferta jest 10zł tańsza i kosztuje 59.90 i jest np na 15 m-cy. W razie czego zapraszam sprawdzenie oferty nic nie kosztuje
-
Przejście na czerwonym świetle bez mandatu?
Nie wiem czy ostatnimi dniami oglądaliście raport w TVN TURBO gdzie to wystąpił gościu z Anglii o "polskich korzeniach",który założył petycję na temat przechodzenia na czerwonym świetle. Jego zdaniem Polska (kraina) jest jedynym Państwem w europie gdzie na pustej ulicy nawet jak nic nie jedzie musimy czekać na zielony światło by przejść nie karalnie. Strona petycji: http://wyborcza.pl/1,75248,17349518,Mandat_z_przejscie_na_czerwonym_to_absurd__Jest_petycja_.html Co o tym myślicie? Bo wg mnie jest to absurdalne, nie dość że my jako kierowcy musimy zważać uwagę na to czy zdążymy na świetle to dodatkowo będziemy musieli uważać na pieszych,którzy będą twierdzili "nic nie jedzie,lub jest daleko więc zdążę przejść na czerwonym".... Skoro pieszy również jest uczestnikiem ruchu dlaczego do dnia dzisiejszego nie ma jeszcze petycji pt " przejazd samochodem na czerwonym świetle podczas gdy drogi są puste i nic nie nadjeżdża" ?
-
Nawigaca MMI oraz sterowanie z kierownicy
Witam ponownie. Nie znalazłem podobnego tematu na forum Chodzi o to że w mojej B7ce posiadam system MMI NAVI audi, jest tam przycisk "TELEFON" jednakże po naciśnięciu go pokazuje się komunikat " telefon nie dostępny" czy przez to mam rozumieć że przez bluetooth nic nie połączę i potrzebuję tego?: A druga sprawa, na kierownicy mam przyciski MODE i jakiś przycisk a raczej hologram gostka gadającego jak tu; Ani funkcja mode nie działa ani funkcja po prawej stronie obok VOLUME. Czego to może być wina? coś nie podłączone czy kierownica nie z tego auta?
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Podziękował panowie za szybką pomoc
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Wkładam je tylko w te plastiki i wszystko?
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
A dokładniej panowie jakie lampki polecacie z 100% pewnym CANEM typu plug&play?Tak by nie montować żadnych oporników i innych cudów.?
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
O tym mówimy tak? No ale to dziwne skoro kupiłem z listwą CAN i zapłaciłem ponad 150 zł to dlaczego jeszcze jakieś oporniki trzeba montować? W byłej B6 kupiłem z canem zamontowałem i było ok.
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Może i dziwne pytanie ale taki opornik gdzie dostanę? Alledrogo?
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Zamiana miejscami tych lampek nic nie da?
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Witam. Przepaliła mi się żarówka w oświetleniu tablicy. Kupiłem sobie całe listwy z modułem CAN założyłem je dzisiaj a na liczniku dalej pokazuje że żarówka jest spalona... Obydwie nowe świecą co jest nie tak?
-
Licznik nie wyraźny lub zmiana na pełny fis
Witam panowie. Może i nie doszukałem się tematu ale mam 2 pytania. Na moim liczniku z B7 na samej górze gdy licznik "zagrzeje się" nie widać wyraźnie podobnie jak tu: Da się to naprawić/zregenerować? Jeśli tak to macie namiary na kogoś takiego najlepiej ze śląska. A druga storna medalu to jak wygląda zmiana na pełny FIS? Wystarczy kupić nowy licznik i przełożyć czy trzeba coś kodować?
-
Jakie macie sprawdzone amortyzatory do B7
Witam mam wrażenie że kończą mi się amortyzatory, powiedzcie proszę jakie amortyzatory zastosować do mojej B7ki avant? Macie jakieś typy sprawdzone?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Chłopaki a powiedzcie jak nie przytnę tych dysz co wtedy?