Treść opublikowana przez ewela
-
Wymiana gałki biegow automat po lifcie
Kolego możesz mi napisać ile trzeba modzić z przyciskiem z przodu. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana gałki s5
Witam dużo roboty jest aby przełożyć gałki z s5 s-tronik na rs5. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 4 minutes later Dodam że rs5 ma przycisk z przodu Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Co sądzicie o tym jak to możliwe?
Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
OK Dziękuje będę szukał nowych czujników
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Jeden czujnik jest nowy w drugim czasami można otwierać ale zamykania brak A nie trzeba nic w mmi kodować?
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Ja mam inny problem . W a5 raz działają klamki a raz nie odpalanie bez problemu
-
Wentylator chłodnicy kręci non-stop na postoju na zimnym silniku. Sterownik wentylatorów?
Ja bym zajrzał do obudowy ECU Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Wentylator chłodnicy kręci non-stop na postoju na zimnym silniku. Sterownik wentylatorów?
Nie stało auto na deszczu? Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
POMOCY!
Menu prawa manetka od wycieraczek i przycisk pod spodem Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica
może zna ktoś numer tej kiery i air baga do niej żeby pasowała do b7 Wysłane z Tapatalka
-
Kierownica
Dzięki za szybką odpowiedź Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka A dokładniej z jakiego modelu jest ta kiera z poduszką? Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica
witam mam problem podłączyłem ta kierownicę i nic mi nie Działa nawet klakson w poduszce było chyba 7 pinów a w taśmie 12 lub 14 czy trzeba inna taśmę kupić. Z góry dziękuję za podpowiedzi Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
moze i ja wpadne bilet kupie na miejscu pozdro
- lakiernik
-
Co to za błędy
A gdzie ten zaworek sie znajduje?
-
Co to za błędy
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Dodam że auto nagle straciło moc Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Co to są za błędy?
ok czyli kupuje komplet będzie z głowy. Dziękuje za pomoc:hi:
-
Co to są za błędy?
Czyli lepiej kupić komplet niż jedną?
-
Strefa Śmiechu
Piosenka o BMW - video w cda.pl
-
Co to są za błędy?
Właśnie wruciłem z garażu i tak jak wyciągłem świece i sprawdzałem manualnie to grzała a jak przełożyłem do cylindra nr 2 to wyszedł błąd na tym cylindrze troche dziwne
-
Co to są za błędy?
Wszystko jasne tylko jak sobie z nimi poradzić ?
-
Co to są za błędy?
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 TDI BPW zgasło i nie odpala
Ja miałem podobnie zalane były przekazniki pod pokrywą eku posłuchaj czy pompa paliwowa sie załącza
-
Strefa Śmiechu
To jest chyba Lemgo
-
Strefa Śmiechu
w Rosji płaci się z góry i więcej nie nalejesz znam to z autopcji