Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Cisza przed burzą
  2. Za 6 stów dobry dil ;-)
  3. Pancie zdrowie wszystkiego najlepszego w Nowym 2015 Roku ;-)
  4. Siemka Paniska ale sypie
  5. No u smoka zgaga jak w zespole K2-tech tydzień temu.Spytam od razu czy jutro też jesteście ? Bo jak tak to muszę coś zjeść wcześniej żebym nie musiał z wami iść do kfc [emoji14]olew:
  6. Powitać Napisz mi na pw ile za nie i jakie parametry one mają
  7. Zdrowych i spokojnych Świąt panowie
  8. D4NTE odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Jak dolewki robisz co tys km to chyba na Twoim miejscu bym nie kombinował
  9. Luzik...grzeczny byłeś
  10. Siemka pijoki dzięki za wczorajszego spocika, Panowie było śmiesznie... Ramzes wpuściła Cię stara do domu?
  11. Daj znać wcześniej to śmigniemy razem - może się uda ok, będę dzwonił
  12. Radek w tym wątku masz chłopaka który robi dobrze i cenowo jest w porządku, chłopaki robili i są zadowoleni... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227842-profesjonalne-przyciemnianie-szyb-oraz-klimatyzacja-samochodowa/
  13. Ja dzisiaj spadam na Bielsko więc odpadam PO spocie pojedziesz...
  14. Postaram się zajechać dzisiaj ;-)
  15. do 16 pracuje, popołudniem Ci mogę pomóc...
  16. D4NTE odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Dzięki Dev
  17. Koło na lato najlepiej teraz szukać bo ceny przed sezonem pójdą w górę ;-)
  18. Stał będzie podobnie jak na 15 czy 16 musisz tylko dobry profil gumy dobrać... Przy zawiasie 1BA 18" kiepsko wygląda bo duża dziura jest między oponą a nadkolem, przerabiałem to... 17 jak założysz 215/50 będzie i komfort i optycznie lepiej Ja mam gwint i zimę w 17" gumę założyłem 205/50 żeby nie tarło :-P Chłopak z forum ale nie pamiętam nicku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.