Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Od jakiegoś czasu zbieram szpeje aby zamontować sobie haka ?
  2. kusicielu... Co do sprężyn eibacha tak siadły ,że przy wjazdach do garażu podziemnego szuram
  3. wydaje mi się że pasuje to do czarnych dodatków
  4. niestety nie, folia jeszcze pozostała po modzeniu z b8 dlatego bawiłem się nią na froncie oraz tyle
  5. Zerknij do @siemian on ma takie u Siebie. Ładne koło lecz na zimę mogą się od soli szybko zniszczyć
  6. Folię testuje, jak się opatrzy to się ją ściągnie. Może zrobię tak jak Marek pisał sam pasek się obklei
  7. Pędzelkiem, farbę/baze przysłali osobno w puszcze i utwardzacz osobno w buteleczce, do tego był jeszcze zmywacz w sprayu
  8. Przód był profesjonalnie z pieca a tył starałem się jak najlepiej potrafię dedykowaną farbą do zacisków. Zobaczymy co dłużej wytrzyma
  9. Zrobiłem dziś z bliska zdjęcie za dnia niestety pochmurnego. Poza tym wziąłem się za tylne zaciski i wymalowałem je w kolorze przednich
  10. Wkurzał mnie ten srebrny pasek w tylnych lampach
  11. w zacienionym garażu jest takie złudzenie że jest smoła, jak zaświecą to jest bardzo ładnie i wyraźnie.
  12. Dziś niedziela pracowicie się zaczęła i zostały wymienione folie na lampach z przodu oraz wpadła ściema tyłu. Efekt końcowy oceńcie sami. Mi się podoba
  13. Przyszedł gadżet dzięki któremu człowiek nie będzie się już więcej wkurzał @Muskel1 dzięki raz jeszcze za ogarnięcie tematu
  14. Piękna sztuka. Na pewno będzie cieszyła niezawodnością. Kolorek bardzo ładny, no i wypasik wewnątrz Pomyśl nad listwą zew s-line by zrobić ją na czarno w całość bądź tak jak u mnie
  15. D4NTE odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Piękne autko
  16. Jak by mu się chciało wykonać to dane do przelewu puść mi na pw.
  17. ja zawsze z flachy leje, to wsio w środku osmarkane płynem i błotnik. Jak by kolo zrobił więcej to bym się pisał na taki lejek Ewentualnie może by jakieś wymiary czy rzut udostępnił i w pl się ogarnie jakąś drukare 3d
  18. Kilka ujęć z Bukowiny Tatrzańskiej i zlotu ogólnopolskiego 2022 ? Pozdrowienia dla klubowiczów z którymi udało się zamienić parę słów i wypić kilka głębszych ✌️
  19. Kilka ujęć z prac VID-20220404-WA0022.mp4 VID-20220404-WA0019.mp4 VID-20220405-WA0001.mp4
  20. Przydatna funkcja
  21. Autko odwiezione na spa przed BT kilka filmów jak to wygląda podczas jazdy VID-20220403-WA0013.mp4 VID-20220403-WA0014.mp4 VID-20220403-WA0015.mp4
  22. Rozważam jednak muszę lunąć te opony żeby nie robić magazynu w garażu. Im dłużej jeżdżę tym bardziej mi się podobają, dzięki temu że środek jest w daytonie fajnie się prezentują, gdyby daytona była czarna to z daleka byłą by w środku czarna dziura i chrom Petardą jest jak wyglądają w ruchu (może uda się coś nagrać)
  23. Mam dwa typy nad którymi się zastanawiam 235/35 lub 255/30

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.