Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. dzięki za spota pany:wink:
  2. 24 pkt Wysłane z mojego GT-I9300
  3. Wezmę Ci go na spota dzisiaj Wysłane z mojego GT-I9300
  4. Powitać W końcu jakaś pogoda Ja juz od wczoraj na letnich jeżdżę , w końcu po zimie odkurzone i umyte Wysłane z mojego GT-I9300
  5. SwiftKey i wszystko jasne jechałem autem i nie zwróciłem uwagi Wysłane z mojego GT-I9300
  6. Jedź do sklepu firmy Dipol na ul. Ciepłowniczej (koło EC Łęg) i podaj lokalizację do której potrzebujesz antenę. Dobiorą antenę nawet jakbyś w piwnicy ją chciał zainstalować. Potwierdzam ja u nich brałem i dobranoc mi dobrą antenę Wysłane z mojego GT-I9300
  7. Powitać ROBERT Sto lat. Wysłane z mojego GT-I9300
  8. Powitać w ten senny poranek PABLO najlepszego! Wysłane z mojego GT-I9300
  9. To już sytuacja podbramkowa Pasuje iść na ten kurs co Ramzes pisał Wysłane z mojego GT-I9300
  10. Lipa straszna ile już masz w sumie?
  11. Najlepszego Wysłane z mojego GT-I9300
  12. Bry:hi: Wysłane z mojego GT-I9300
  13. Właśnie przyjechałem po sensie i powiem Wam że warto oglądnąć. Niesamowita historia i aż strach pomyśleć że Ci ludzie dalej pracują po takiej aferze w prokuraturze Wysłane z mojego GT-I9300
  14. Powitać Wysłane z mojego GT-I9300
  15. Turniej zacząć czas Wysłane z mojego GT-I9300
  16. Zdrowie Wysłane z mojego GT-I9300
  17. :shock3:nie mogę sobie wyobrazić jak on tam wjechał
  18. Powitać ekipę thx za wczorajszego spocika frekwencja Wysłane z mojego GT-I9300
  19. Dobry dzień ale najebało śniegu Wysłane z mojego GT-I9300 ---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ---------- W ten piątek mam wolne jakby coś :green: Wysłane z mojego GT-I9300
  20. ale meczyk 2:2:whistling: fakt faktem spalony jak .uj:grin: ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- mogles wsadzic osram cool blue hyper, ja mam takie, sa jeszcze mocniejsze tylko ze nie maja homologacji a lampy Ci nie żółkną od nich? Strasznie się france grzały mi w starym aucie
  21. Powitać święta i po świętach, dobrze że dziś jeszcze mam wolne:decayed:
  22. Bry mam już dość tego śniegu... :banghead: Wysłane z mojego GT-I9300
  23. Powitać Zdrowych i Wesołych Świąt Co do ledów u Karola widziałem na żywo w BT. Wtedy tylko środek miał założony ale efekt miażdży konstrukcje Wysłane z mojego GT-I9300
  24. Blenda fajna w tej czerwieni ale kuleczka w chromie lepiej by wyglądały Wysłane z mojego GT-I9300

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.