Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Powitać Dopiero w poniedziałek będę wiedział, wyślij mi nr do Siebie na pw to się odezwę jak co. Ewentualnie dzisiaj na spocie mi podasz.
  2. Pany ta kiera by podeszła do B6? KIEROWNICA AUDI A8 D3 do 2004 roku (3095296293) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. Graty A fota jakaś gdzie?
  4. Piękna sztuka w super kolorze a mody... gratulować Napisz mi na pw jak możesz co to żarówki w twoich halogenach PS. Bezawaryjności życzę
  5. też jestem chętny, mam pełny pakiet światło u siebie jakby co
  6. Hehe na to wychodzi że temat zawieszenia trza będzie przy wódeczce obgadać
  7. D4NTE odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    Ekstra furmanka bezawaryjności życzę
  8. Dość mocny jest preparat do mycia felg firmy moje auto, ogólnie dostępny w sklepach z akcesoriami motoryzacyjnymi. A na zaschniete plamki z asfaltu itp benzyna ekstrakcyjna
  9. Plany są na glebę ale po przemyśleniu założę 1be/1bv, a w lampy założyłem oryginalne palniki d2s, a do tego adaptery d2s pod przetwornice cyfrowe slim hid.
  10. ano dziękuję lampy jak już wysłużone są to pasuje, by zwiększyć komfort jazdy w nocy a zwłaszcza po deszczu a zdjęcia zrobię jak tylko pogoda się poprawi
  11. nie nie trochę chromu musi być. Jeszcze lusterka w chromie może niebawem dojdą ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 23:22 ---------- Dziś przypadkiem wpadły czarnuchowi głośniki w drzwi Bose :green: Ale one mają pierd.... cie
  12. Miodzio się rozmyślił i autko dalej aktualne jak coś
  13. Nie wiem czy w ogóle go jeszcze ma bo jak od niego wyjdzalem to miał jechać o 16 do gościa sprzedać.
  14. Jak pech to pech... ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- Żeby tylko pasował p&p
  15. ja jak widzę zamiennik podpisany serwisowy to odpuszczam, niecały rok temu kupiłem kratkę w przedni zderzak i już jest do wymiany a nie wiele tańsza była od używki w bardzo dobrym stanie... co tanie to drogie:kwasny:
  16. jest seria ale silniczek 1.9 z wirusem ładnie chodzi, udokumentowany przebieg 178 tyś, bluetooth, ori ksenon, ciekawe alu, dekory 1nk i wiele innych. Za 25 warto kupić ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- one chyba po regeneracji są, nie wiadomo ile wytrzyma taki pomalowany
  17. Jakbyś auto próbował sprzedać przez pół roku też byś stracił cierpliwość :banghead: Swoją drogą do mnie wpadły właśnie głośniki bose od miodzia, jest pierd....cie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.