Treść opublikowana przez D4NTE
-
[Małopolska] Widziany, widziana
FANTOMAS wczoraj ok 16:40 na ul. Marii Dąbrowskiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jebaniutki... napisz lub zadzwoń na infolinię, każdy sygnał wskazany Powitać
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
mody to nie kończąca się opowieść- Progi S line zewnętrzne lift
nie warto ponoć jak to wymalujesz to widać jakie one krzywe są, trzeba je szpachlować, jest problem ze spasowaniem i zamontowaniem. Może nowe ori nie są najtańsze ale wg mnie warte swej ceny. Dajesz do lakiernika, malujesz i kleisz. Alternatywą są ori używki ale przed kupnem warto je oglądnąć aby połamanych nie kupić. Reasumując żadnych laminatów w podkładzie....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
12+2 Szukam obudowy pod sideassist. Jak by ktoś coś. Najlepiej do malowania oraz Szkła foto w atrakcyjnej cenie [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
Kolor i koło robią robotę Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- B8 TrOOOOp
Tu masz komplet z aso w dobrej cenie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6754565228 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1728697597426454&id=1620481538248061 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ona nie ma gps https://eu.mio.com/pl_pl/mivue-c320.htm- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Jest fajna promocja na kamerkę mio. Podaje link https://www.morele.net/kamera-samochodowa-mio-mivue-c320-774539/?utm_source=newsletter_20171009&utm_medium=e-mail&utm_campaign=IN_Newsletter- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać No to Armenia rozjechana Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
Bardzo Ładny sedan i w dodatku w :PB: każdy modzik na plus Czekam jak front wpadnie poliftowy wtedy będzie kosa.- Blacharz - Kraków.
http://www.zumi.pl/2367034,Wieslaw_Wrona_Zaklad_Lakiernictwa_i_Blacharstwa_Samochodowego,Krakow,firma.html- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Na alledrogo jest tego masa wpisz sobie "led cree h8" Powiem Ci że za każdym razem jak idę do auta, to sama micha mi się cieszy jak go widzę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biorę- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Fajne foty i furka konkret... mam sentyment do B6 Podoba mi się- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
to wolę nasuwane te co są ewentualnie zamówię czarne ale jeszcze się zastanawiam- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Piękne widoki i piękne auto, czego chcieć więcej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Do tych końcówek trzeba ciąć wydech? Bez Twojej pomocy by to się nie udało jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas - [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...