Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. FANTOMAS wczoraj ok 16:40 na ul. Marii Dąbrowskiej
  2. Jebaniutki... napisz lub zadzwoń na infolinię, każdy sygnał wskazany Powitać
  3. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki
  4. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powitać, orientujecie się czy prowadnice do bagażnika w a4 pasują od Q5 8R0?
  5. nie warto ponoć jak to wymalujesz to widać jakie one krzywe są, trzeba je szpachlować, jest problem ze spasowaniem i zamontowaniem. Może nowe ori nie są najtańsze ale wg mnie warte swej ceny. Dajesz do lakiernika, malujesz i kleisz. Alternatywą są ori używki ale przed kupnem warto je oglądnąć aby połamanych nie kupić. Reasumując żadnych laminatów w podkładzie....
  6. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. 12+2 Szukam obudowy pod sideassist. Jak by ktoś coś. Najlepiej do malowania oraz Szkła foto w atrakcyjnej cenie [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. Kolor i koło robią robotę Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tu masz komplet z aso w dobrej cenie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6754565228 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1728697597426454&id=1620481538248061 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. Ona nie ma gps https://eu.mio.com/pl_pl/mivue-c320.htm
  13. Powitać Jest fajna promocja na kamerkę mio. Podaje link https://www.morele.net/kamera-samochodowa-mio-mivue-c320-774539/?utm_source=newsletter_20171009&utm_medium=e-mail&utm_campaign=IN_Newsletter
  14. Powitać No to Armenia rozjechana Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. Bardzo Ładny sedan i w dodatku w :PB: każdy modzik na plus Czekam jak front wpadnie poliftowy wtedy będzie kosa.
  16. D4NTE odpowiedział(a) na X18XET temat w Małopolskie
    http://www.zumi.pl/2367034,Wieslaw_Wrona_Zaklad_Lakiernictwa_i_Blacharstwa_Samochodowego,Krakow,firma.html
  17. Na alledrogo jest tego masa wpisz sobie "led cree h8" Powiem Ci że za każdym razem jak idę do auta, to sama micha mi się cieszy jak go widzę
  18. Fajne foty i furka konkret... mam sentyment do B6 Podoba mi się
  19. to wolę nasuwane te co są ewentualnie zamówię czarne ale jeszcze się zastanawiam
  20. Piękne widoki i piękne auto, czego chcieć więcej
  21. Do tych końcówek trzeba ciąć wydech? Bez Twojej pomocy by to się nie udało jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.