Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Też chyba będę musiał pomyśleć nad czymś takim. Dzięki za linka i pomysł Całe życie się człowiek uczy
  2. Ładny czarnuszek, baza do modzenia konkretna. Felgi na zdjęciu pochodzą z Allroada? NIe wystają poza błotniki?
  3. Będzie sztos ale do wiosny to bym nie wytrzymał aha dyfuzor obowiązkowo w połysk czarny...
  4. zakładaj bo jestem ciekawy jak Ci to siądzie
  5. Tak też chyba zrobię, wstrzymam się kilka miesięcy bo to dopiero półmetek polisy a zima nie odpuszcza Sam to ogarniałeś? Do czego podpinałeś?
  6. Dzięki Grilla a'la RS masz już kupiony, więc przy składaniu frontu możesz go założyć, pojeździsz opatrzysz sobie i wówczas podejmiesz decyzje czy zostaje czy z nim do żyda. Oem zawsze może leżeć w garażu na czarną lub kryzysową godzinę :-P
  7. Do c+ Zdecydowanie czarny oem[emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. D4NTE odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Trochę będą błyszczeć te polerowane fronty ale optycznie będą większe niż gdyby były całe czarne. Myślę że taki efekt mają robić. Wg mnie spoko wzór i w końcu M[emoji16] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. D4NTE odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Do felg co kupiłeś z emblematem eM by spasował Tak nawiasem mówiąc koło powinno bardzo ładnie się zgrać z czarną budą [emoji106] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Mam panowie rejestrator mio ale jest do zapalniczki podpięty. Co do czuwania dobra rzecz ale na aurę, gdy nie ma mrozów czy opadów śniegu. W tym przypadku nic by się nie nagrało bo auto było oszronione :-( Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Ja użyłem pastę Tempo a później sonax brylant detailer Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. D4NTE odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Auto powoli nabiera charakteru fajnie by nerki wyglądały w barwach M Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Pasta lekko ścierna i owalne ruchy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Weź tu złap jak ani kamery ani świadków. W nocy to było więc zapewne złotówa jakaś to była (tak przypuszczam)
  15. Nawet mi nie mów... cieszę się jedynie, że nowa lampa nie ucierpiała
  16. Mam pełny pakiet plus ubezpieczenie zniżek ale czy warto to zgłaszać?
  17. W nocy z soboty na niedzielę taki prezent od losu oczywiście winnego brak :-( Na razie swoimi kosmetykami się tym zająłem ale wgniota i głębokie rysy niestety pozostały :-(
  18. Ciekawie się tu dzieje będę śledził wątek Powodzonka
  19. Będzie malina [emoji106] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  20. Powitać Taki mnie widok z rana zastał... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  21. Zacnie to wygląda :-) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.