Treść opublikowana przez D4NTE
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Szybka sesja z kalkulatora Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
a jakie końcówki proponujesz?
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
Piękna sztuka w niesamowitym kolorze graty zakupu. Co prawda ktoś coś poj**** z tą kierownicą ale u nas wszystko da się przerobić zamiast zmieniać navi możesz sobie przedni zderzak na competition zmienić
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Gliptone i wszystko jasne Koło na zimę ori od b8 z et 47 - niestety kiepsko siedzi, muszę zmierzyć i zamówić dystanse
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ładny weekend za nami więc żal było tego nie wykorzystać. Lakier na zimę zabezpieczony. Emblematy sline wskoczyły na błotniki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
16 nie wejdzie. 17 wejdą i to nie wszystkie. Ja miałem 17 z et 29 z A5 i wchodziły na styk. A czy warto? Musisz sobie samemu zadać to pytanie ile Cię to wyniesie. Komplet z s4 robi robotę. Tył na 330mm ma przewagę bo jest wentylowany. Na pewno poczujesz różnicę. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Co to za felga?
Niestety nie oryginalne Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Lux Ja też dzisiaj ogarnąłem swojego[emoji4] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takiemu to dobrze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Ciekawy ten front od riegera szkoda, że bez halogenów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spokojnie panowie akumulator się już kończy bo jest od nowości. Nie chciało mi się odkopywac aku w bagażniku Byłem w aso więc przy okazji sprawdzili mi po nr vin jaki ma być. Dobrze wurger pisał mój 2.0 tfsi ma aku 110Ah. Cena aku u Bełtowskiego 1200 zł no ale zapytać zawsze można. [emoji13] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Lux
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjadę do aso i zapytam [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie kupię BOSCH S5 a nominalną moc aku dojdę po winie czy z jakiegoś katalogu? Druga sprawa kodować go jakoś też trzeba? Nowe Koło będzie na przyszły sezon Na str boscha wyskoczyły mi 3 różne do mojego motoru: Akumulator Bosch S5A Parametry 70Ah, 760A, L- Akumulator Bosch S5 Parametry 77Ah, 780A, L- Akumulator Bosch S4 Parametry 74Ah, 680A, L-
-
[B8 CAGA] czarny Avant S line by arturek POMPEI 19"
Ładna baza do modzenia S line z pompejem bardzo fajnie się komponuje tylko bym jeszcze go do ziemi nieco ściągnął bo koza straszna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany jaki akumulator byście polecili do mojej benzynki? Moc i producent PS. Dzięki za spota miło było porozmawiać PS2. Kerczi wysłałeś mi te skany? Bo nic mi nie doszło z tego Twojego japka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Cuber poleca tego chłopaka "Jesli ktoś poszukuję fajnego i rzetelnego mechanika to polecam byłego pracownika ASO Bełtowski. Okolice Mogilan Michał kontakt do niego : 510 845 868" Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ciekawe jakie koszta takiej przekładki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba to jest to https://g.co/kgs/ZLZC6j Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
No jedynie taka opcja by wchodziła w grę Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Widziałem na żywo w B9 i nie było szału. Poza tym ma napis quattro i nieco by się gryzło z ośką [emoji23] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Miałem już rotorki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Nie podoba mi się ten Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka