Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Dobra robota [emoji106] C+ to C+[emoji41] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  2. D4NTE odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Fajne te nowe Lampy, mi się podobają Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  3. Dzięki za wczorajszego spota Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  4. Mam ori wkładu jakbyś chciał [emoji6] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  5. W końcu... [emoji106] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  6. C+ Ciemny i jasny robi niezłą robotę :ślina: Możemy się zamienić na Kilka dni Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  7. Krystian jest koks Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  8. [emoji111]️[emoji41] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  9. Bardzo ładne strzały. Profi robota
  10. Dzięki za super, zlot było jak co roku wybornie. My jeszcze zostaliśmy ale tak jakoś pusto... Do zobaczenia za rok. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  11. https://a4-klub.pl/topic/419471-marzec-naładniejsze-zdjęcie-a4-na-forum/?tab=comments#comment-5276824
  12. jak się fota podoba to poproszę o głos
  13. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  14. Hehe moja się nie zorientowana jak cały środek ze szmat na skórę zmieniłem. Z fl było już gorzej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji39] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  15. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  16. Cena auta to taki wyznacznik zasobności portfela co za tym idzie kosztach obsługi pojazdu. Jak dla mnie różnica w cenie 400 a 700 zł na elemencie a na finale 3 tys a 5k robi mi różnicę. Nie uważam że wydane 3 k to było nieporozumienie, gdyż wg mnie kolor i jakość malowania nie jest jakimś kalectwem lakierniczym jak to odebrałem z wcześniejszych komentarzy. Może i jestem laikiem ale wiedząc co było wymalowane nic mnie nie kłuję w oczy codziennie widząc moje auto i jestem z tej usługi zadowolony. Co lepsze 95 % społeczeństwa nawet nie zauważyło by nowego pakietu czy jakiejś mary na lakierze. Co ciekawe zdarza się nawet, że ktoś się oglądnie czy podejdzie do niego i zrobi sobie fotkę, więc reasumując tragedii nie ma a jakiś tam zaoszczędzony grosz jest. [emoji6][emoji111]️ Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  17. Karol a ile to auto jest warte bym 10 tysięcy wydał na malowanie przodu? Gdybym miał auto za 200 tyś to zapewne bym nie kupował używanych części i ich malował u Włodka który jest 30 lat na rynku lakierniczym tylko zamawiał wszystko nowe w aso. Proste [emoji111]️[emoji111]️ Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  18. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  19. To jest odpowiednik 255/35? Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  20. czyli guma 235/40/19 powinna spokojnie wystarczyć
  21. bo cały czas myślę oo tych nowych felach co mi podlinkowałeś a one mają 8j i nie było by chyba potrzeby kupować opon 255 tylko może 235?
  22. jaki jest węższy odpowiednik gumy 255/35/19? Dobrze myślę - 235/40/19?
  23. zadzwoń i sprawdź ;-)
  24. Możesz Tomek sobie zerknąć niby 20 cali i używki ale cena śmieszna https://www.olx.pl/oferta/20-oryginalne-felgi-audi-s5-s6-a4-a5-a6-a7-rotor-opony-letnie-komplet-CID5-IDsLN0p.html Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.