Treść opublikowana przez D4NTE
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Dobra robota [emoji106] C+ to C+[emoji41] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
-
BMW F31
Fajne te nowe Lampy, mi się podobają Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za wczorajszego spota Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
-
Wkłady do lusterek bocznych ORI czy zamiennik?
Mam ori wkładu jakbyś chciał [emoji6] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
W końcu... [emoji106] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
C+ Ciemny i jasny robi niezłą robotę :ślina: Możemy się zamienić na Kilka dni Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Krystian jest koks Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- Zdjęcia ze zlotów
[emoji111]️[emoji41] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Bardzo ładne strzały. Profi robota- Bukowina 2018 podziękowania.
Dzięki za super, zlot było jak co roku wybornie. My jeszcze zostaliśmy ale tak jakoś pusto... Do zobaczenia za rok. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://a4-klub.pl/topic/419471-marzec-naładniejsze-zdjęcie-a4-na-forum/?tab=comments#comment-5276824- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak się fota podoba to poproszę o głos- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Hehe moja się nie zorientowana jak cały środek ze szmat na skórę zmieniłem. Z fl było już gorzej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji39] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cena auta to taki wyznacznik zasobności portfela co za tym idzie kosztach obsługi pojazdu. Jak dla mnie różnica w cenie 400 a 700 zł na elemencie a na finale 3 tys a 5k robi mi różnicę. Nie uważam że wydane 3 k to było nieporozumienie, gdyż wg mnie kolor i jakość malowania nie jest jakimś kalectwem lakierniczym jak to odebrałem z wcześniejszych komentarzy. Może i jestem laikiem ale wiedząc co było wymalowane nic mnie nie kłuję w oczy codziennie widząc moje auto i jestem z tej usługi zadowolony. Co lepsze 95 % społeczeństwa nawet nie zauważyło by nowego pakietu czy jakiejś mary na lakierze. Co ciekawe zdarza się nawet, że ktoś się oglądnie czy podejdzie do niego i zrobi sobie fotkę, więc reasumując tragedii nie ma a jakiś tam zaoszczędzony grosz jest. [emoji6][emoji111]️ Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol a ile to auto jest warte bym 10 tysięcy wydał na malowanie przodu? Gdybym miał auto za 200 tyś to zapewne bym nie kupował używanych części i ich malował u Włodka który jest 30 lat na rynku lakierniczym tylko zamawiał wszystko nowe w aso. Proste [emoji111]️[emoji111]️ Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest odpowiednik 255/35? Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli guma 235/40/19 powinna spokojnie wystarczyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo cały czas myślę oo tych nowych felach co mi podlinkowałeś a one mają 8j i nie było by chyba potrzeby kupować opon 255 tylko może 235?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki jest węższy odpowiednik gumy 255/35/19? Dobrze myślę - 235/40/19?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zadzwoń i sprawdź ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możesz Tomek sobie zerknąć niby 20 cali i używki ale cena śmieszna https://www.olx.pl/oferta/20-oryginalne-felgi-audi-s5-s6-a4-a5-a6-a7-rotor-opony-letnie-komplet-CID5-IDsLN0p.html Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II