Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Szersze zapewne et 40 grawer rs 8w0 a węższe et 43 bez graweru 8k0. Zobacz Sobie jaki symbol mają felgi i takie dekielki zamów. ?
  2. Tak w skrócie: były wersje do A4 B8 8K0 bez napisu i et 43, a następnie zrobili do B9 8W0 miały grawer RS i et 40 a najnowsze mają grawer AUDI SPORT ? link do nówek jakby ktoś chciał >>>KLIK<<<
  3. niczym Escobar rynku RTV ? Polecam tego fachmana Powitać
  4. ? nowe koło na pewno odświeży look ?
  5. Czarna petarda Ja się pytam gdzie jest tylny czarny dyfer ?i czy nie myślałeś o jakimś kole w grafitowym kolorze?
  6. Competition i wszystko jasne Gratulacje zakupu kolejnej a czwórki na niezłym wypasie Kolorek mega PS nie jest to RS look tylko Sline Competition Plus ?
  7. Autotest jest to hamownia FWD jana pawła II na terenie politechniki
  8. Jedyne wyjście to kompletować competition i po zimie zakładać. S-line się sprzeda szybko BTW. Bardzo ładne taborety
  9. Porównując z Twoimi moje święcą zdecydowanie chłodniejszą barwą. Tak poza tym bardzo ładny czarnuszek
  10. Fajnie że się podoba. Jeśli chodzi o miejsce to na tą chwilę spokojnie wystarcza ale nie mówię nie by kiedyś zawitała w garażu C7 ? Miło słyszeć
  11. Gdzieś coś kiedyś słyszałem ? Co do kolorystyki tych żarówek a neonów w lampie to u mnie świecą bardzo podobnie ale nie identycznie. Jeszcze inaczej (minimalnie ale jednak) świecą palniki w lampach barwa 6000k :-). Porównując obecne żarówki do Led cree są na pewno cieplejsze i bliższe neonom i palnikom d3s aniżeli ledy które były wg mnie zbyt białe. Wg. mnie wszystko się nawet komponuje i nie gryzie. Jedyny minus żarówka vs Led cree jest taki, iż żarówka pierwsze sekundy od włączenia świeci na niebiesko a następnie przechodzą i łapie odpowiednią barwę. Jak masz foto jak to u Ciebie wygląda to możesz wrzucić ciekawy jestem bo zastanawiałem się nad Osram-ami
  12. Jestem na kupnie mocniejszych / dobrych żarówek do lamp wstecznego aby poprawić widoczność z tyłu przy okazji zbliżającej się jesieni. Ważne aby błędów nie powodowały i mocniej świeciły niż seria. Możecie coś polecić?
  13. Dzięki miło thx ? led cree wyrzuciłem bo mi błędy od nich wyskakiwały i kupiłem takie żarówki od roku na nich jeżdżę i żadnych problemów a cena wg mnie śmieszna w porównaniu do firmówek https://allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h11-4200k-55w-super-white-i6331391684.html poprawiam link w poliftowych halogenach ma być H8 https://allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h8-4200k-super-white-1szt-i5227411782.html?fromVariant=7157267053
  14. Pogoda w weekend dopisała więc mycie pianą aktywną, glinkowanie, odtłuszczone ipa oraz Fusso Coat Wax położone na aucie. Na finał BSD ?
  15. Powitać Fajny zestaw wypatrzyłem na all wosku fusso + glaco niewidzialna wycieraczka https://allegro.pl/soft99-fusso-coat-12-months-glaco-ultra-gratis-i7589850356.html do jasnego https://allegro.pl/soft99-fusso-coat-12-months-glaco-ultra-gratis-i7589710255.html do ciemnego lakieru
  16. Powitać szanowne grono Jak ma ktoś ochotę oddać głos na moją propozycję na foto wrześniowe do kalendarza to link poniżej
  17. Fajny białasek i to w dodatku PB Nie rezygnuj z 19 bo wizualnie na nich wiele auto zyska. Bezawaryjności życzę PS. Wrzuć jakieś foty wnętrza
  18. Lotke przykleja się na ten podstawowy daszekna klapie ✌️
  19. prawdopodobnie ramka pod rejestracją, spróbuj bez niej zamontować tablicę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.