Treść opublikowana przez D4NTE
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Szersze zapewne et 40 grawer rs 8w0 a węższe et 43 bez graweru 8k0. Zobacz Sobie jaki symbol mają felgi i takie dekielki zamów. ?
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Tak w skrócie: były wersje do A4 B8 8K0 bez napisu i et 43, a następnie zrobili do B9 8W0 miały grawer RS i et 40 a najnowsze mają grawer AUDI SPORT ? link do nówek jakby ktoś chciał >>>KLIK<<<
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
jedyny ich minus to że rysują się od samego patrzenia na nie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niczym Escobar rynku RTV ? Polecam tego fachmana Powitać
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
? nowe koło na pewno odświeży look ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Czarna petarda Ja się pytam gdzie jest tylny czarny dyfer ?i czy nie myślałeś o jakimś kole w grafitowym kolorze?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładny czarnuszek
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Competition i wszystko jasne Gratulacje zakupu kolejnej a czwórki na niezłym wypasie Kolorek mega PS nie jest to RS look tylko Sline Competition Plus ?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
?
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
To koło robi robotę B8 zrobione ze smakiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Autotest jest to hamownia FWD jana pawła II na terenie politechniki
-
A4 lift 2.0TDI CGLD sedan s-line
Jedyne wyjście to kompletować competition i po zimie zakładać. S-line się sprzeda szybko BTW. Bardzo ładne taborety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Porównując z Twoimi moje święcą zdecydowanie chłodniejszą barwą. Tak poza tym bardzo ładny czarnuszek
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Fajnie że się podoba. Jeśli chodzi o miejsce to na tą chwilę spokojnie wystarcza ale nie mówię nie by kiedyś zawitała w garażu C7 ? Miło słyszeć
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Gdzieś coś kiedyś słyszałem ? Co do kolorystyki tych żarówek a neonów w lampie to u mnie świecą bardzo podobnie ale nie identycznie. Jeszcze inaczej (minimalnie ale jednak) świecą palniki w lampach barwa 6000k :-). Porównując obecne żarówki do Led cree są na pewno cieplejsze i bliższe neonom i palnikom d3s aniżeli ledy które były wg mnie zbyt białe. Wg. mnie wszystko się nawet komponuje i nie gryzie. Jedyny minus żarówka vs Led cree jest taki, iż żarówka pierwsze sekundy od włączenia świeci na niebiesko a następnie przechodzą i łapie odpowiednią barwę. Jak masz foto jak to u Ciebie wygląda to możesz wrzucić ciekawy jestem bo zastanawiałem się nad Osram-ami
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Jestem na kupnie mocniejszych / dobrych żarówek do lamp wstecznego aby poprawić widoczność z tyłu przy okazji zbliżającej się jesieni. Ważne aby błędów nie powodowały i mocniej świeciły niż seria. Możecie coś polecić?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Dzięki miło thx ? led cree wyrzuciłem bo mi błędy od nich wyskakiwały i kupiłem takie żarówki od roku na nich jeżdżę i żadnych problemów a cena wg mnie śmieszna w porównaniu do firmówek https://allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h11-4200k-55w-super-white-i6331391684.html poprawiam link w poliftowych halogenach ma być H8 https://allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h8-4200k-super-white-1szt-i5227411782.html?fromVariant=7157267053
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Pogoda w weekend dopisała więc mycie pianą aktywną, glinkowanie, odtłuszczone ipa oraz Fusso Coat Wax położone na aucie. Na finał BSD ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Fajny zestaw wypatrzyłem na all wosku fusso + glaco niewidzialna wycieraczka https://allegro.pl/soft99-fusso-coat-12-months-glaco-ultra-gratis-i7589850356.html do jasnego https://allegro.pl/soft99-fusso-coat-12-months-glaco-ultra-gratis-i7589710255.html do ciemnego lakieru
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać szanowne grono Jak ma ktoś ochotę oddać głos na moją propozycję na foto wrześniowe do kalendarza to link poniżej
-
A4 B8 Ibis White - Quattro - 2.0 TFSI - S Line zew. - 2015 polift
Fajny białasek i to w dodatku PB Nie rezygnuj z 19 bo wizualnie na nich wiele auto zyska. Bezawaryjności życzę PS. Wrzuć jakieś foty wnętrza
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Lotke przykleja się na ten podstawowy daszekna klapie ✌️
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
prawdopodobnie ramka pod rejestracją, spróbuj bez niej zamontować tablicę