Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Działa Ci już tapatalk?
  2. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://www.olx.pl/oferta/komplet-4-boczkow-audi-a4-s4-b8-s-line-CID5-IDf1kZn.html?action=show&id=221964053 ja mam z ori otworami pod rolety?
  3. Tak to wygląda jakby nasze forum jakiegoś certyfikatu nie miało. Jak usunąłem je z listy Tapatalka tak już go nie wyszukuje nawet. Cuber wiesz coś na ten temat?
  4. Stanley ? Powitać
  5. dodam, że instalowałem wersje pro i zwykłą i na każdym mam ten sam błąd...
  6. Powitać Panowie mam od kilku dni problem z tapatalkiem, mianowicie nie mogę się zalogować do naszego forum - wyskakujemi błąd sieci wtf?? Ma ktoś podobne problemy? Przeinstalowanie apki nic nie pomaga. Na kompie loguje się normalnie
  7. Osiedle Zgody 2, Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych (weź ze Sobą akt notarialny lub aktualną decyzję podatkową)
  8. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  9. Wrzuć fotkę co za koło założyłeś [emoji16] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  10. Kilka wiosennych strzałów (lubię tę porę roku ze względu na kolory)
  11. Hehe Jak nie widać różnicy to po co przepłacać [emoji39] żarcik oczywiście [emoji111]️ Btw Autko super się prezentuje [emoji106] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  12. Wszystkiego najlepszego Cuber i Themon
  13. dzieęki za spota A7 petarda
  14. @Shadow najlepszego!
  15. 7:20 Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  16. Powitać Taka sytuacja z rana mega zakorkowana była nowohucka Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  17. Pozdrowienia dla kierownika srebrnej b5 na ramkach klubowych KR 2A034 jechałem za Tobą do wielickiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.