Treść opublikowana przez marys608
-
Spociki Łódzkie
szukam na allegro juz 3 tygodni przeważnie sprzedają razem ze zderzakiem jak by był do 100zł ze zderzakiem to bym wziął tak bardzo mi sie nie spieszy żeby przepłacać
-
Spociki Łódzkie
na kilinskiego by mi pasowało 300zł powiedzieli zobaczę jutro dzieki za adresy :th: panowie szukam spojlera pod tylni zderzak hokej dokładka różnie to nazywają ale chodzi mi o ten plastik pod zderzak do sedana jak by komuś wpadł w oczy to dajcie znac :beer1:
-
Spociki Łódzkie
mariano pamietaj ze na skarbowy masz 2 tygodnie ja myslałem ze 30 dni i mandat dostałem gugas czekam na tel
-
Spociki Łódzkie
ja dzisiaj byłem sie dowiedzieć o szyby za komplet 310zł ale niby folia w niebieski wpada a lepsza folia niby 100zł od szyby kolumny 15 jak coś polecacie to piszcie bo w tygodniu mam zamiar ściemnić.
-
Spociki Łódzkie
statki wsysało i samoloty ale a4 tez??
-
Spociki Łódzkie
teraz kompanko i kimka już piątek sie zaczął wieczorem balet POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH. ŁÓDZKA EKIPA ZAPRASZA
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
witam tez mam ten słynny silnik mało palacy AAH 2.8 głównie miasto 16>18 gazu no i paliwko na rozruch
-
[B5 1Z] Tarcie przy hamowaniu i skręcie
to jest minimalnie słyszalne (u mnie przynajmniej) piszcza mi te klocki i pewnie dlatego bo niemozna powiedziec ze to tarcie jakies ostre
-
[B5 1Z] Tarcie przy hamowaniu i skręcie
ja własnie wymieniłem klocki i jest to samo w prawym kole przy wolnym ruszaniu i skrecie w prawo ale ponoc musi sie ułożyc pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
moje koniki gaz dostają tylko sniadanko jest na benzynie :polew: gugas w swoim stadzie ma ich 20 wiecej ale tylko benzynke zrą
-
Spociki Łódzkie
bryka juz wypolerowana szkoda ze w takim stanie do 7 nie wytrzyma
-
Spociki Łódzkie
ja sie pisze wiele pytań mam POZDRAWIAM
-
[B5 ABC] audi a 4 1995 rok
BARDZO ładna płyn łykają strasznie ale można wyłączyć światła i wtedy tylko na szyby działa POZDRAWIAM
-
Spociki Łódzkie
DZIEKI maku to na allegro juz znalazłem tylko akurat jest najdroższa ze wszystkich ale pewnie wezmę bo muszę jutro kupić może jeszcze sie coś znajdzie
-
Spociki Łódzkie
sory ze tutaj ale jutro muszę kupic chłodnice do mojej 2.8 pilne bo stoi na wymianie rozrządu i jest łatwy dostęp polećcie jakiś sklep to moje pierwsze audi i kompletnie nie mam pojecia gdzie to kupić [email protected] dzięki POZDRAWIAM
-
Spociki Łódzkie
Witamy i zapraszamy. Jakoś spojrzę na kalendarz i wymyślę jakąś datę Hmmm 2.8 V6 no to już nie będę miał najmocniejszego auta na spocie Teraz będzie nas dwóch Mam nadzieję , że uda Ci się przyjechać , bo jestem ciekaw jak Ci się LPG sprawuje w tym silniku Jak masz jakieś fotki auta to wrzuć do "Moja A4" No to idę spać fotki beda jak troche dopieszcze autko a jak sie na gazie sprawuje to zobaczymy POZDRAWIAM
-
Spociki Łódzkie
WITAM od tygodnia jestem posiadaczem a4 ze spot jest zobaczyłem dopiero o 22 a szkoda mysle ze załapie sie na nastepny POZDRAWIAM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam własnie stałem sie posiadaczem a4 i znalazłem to forum bardzo ciekawe załuje ze przegapiłem dzisiejszy spot pewnie ciekawych zeczy bym sie dowiedział ale co sie odwlecze to ...... itd POZDRAWIAM WSZYSTKICH mariusz łódz