Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marys608

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marys608

  1. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    szukam na allegro juz 3 tygodni przeważnie sprzedają razem ze zderzakiem jak by był do 100zł ze zderzakiem to bym wziął tak bardzo mi sie nie spieszy żeby przepłacać
  2. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na kilinskiego by mi pasowało 300zł powiedzieli zobaczę jutro dzieki za adresy :th: panowie szukam spojlera pod tylni zderzak hokej dokładka różnie to nazywają ale chodzi mi o ten plastik pod zderzak do sedana jak by komuś wpadł w oczy to dajcie znac :beer1:
  3. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mariano pamietaj ze na skarbowy masz 2 tygodnie ja myslałem ze 30 dni i mandat dostałem gugas czekam na tel
  4. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja dzisiaj byłem sie dowiedzieć o szyby za komplet 310zł ale niby folia w niebieski wpada a lepsza folia niby 100zł od szyby kolumny 15 jak coś polecacie to piszcie bo w tygodniu mam zamiar ściemnić.
  5. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    statki wsysało i samoloty ale a4 tez??
  6. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz kompanko i kimka już piątek sie zaczął wieczorem balet POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH. ŁÓDZKA EKIPA ZAPRASZA
  7. witam tez mam ten słynny silnik mało palacy AAH 2.8 głównie miasto 16>18 gazu no i paliwko na rozruch
  8. to jest minimalnie słyszalne (u mnie przynajmniej) piszcza mi te klocki i pewnie dlatego bo niemozna powiedziec ze to tarcie jakies ostre
  9. ja własnie wymieniłem klocki i jest to samo w prawym kole przy wolnym ruszaniu i skrecie w prawo ale ponoc musi sie ułożyc pozdrawiam
  10. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moje koniki gaz dostają tylko sniadanko jest na benzynie :polew: gugas w swoim stadzie ma ich 20 wiecej ale tylko benzynke zrą
  11. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bryka juz wypolerowana szkoda ze w takim stanie do 7 nie wytrzyma
  12. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja sie pisze wiele pytań mam POZDRAWIAM
  13. BARDZO ładna płyn łykają strasznie ale można wyłączyć światła i wtedy tylko na szyby działa POZDRAWIAM
  14. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DZIEKI maku to na allegro juz znalazłem tylko akurat jest najdroższa ze wszystkich ale pewnie wezmę bo muszę jutro kupić może jeszcze sie coś znajdzie
  15. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sory ze tutaj ale jutro muszę kupic chłodnice do mojej 2.8 pilne bo stoi na wymianie rozrządu i jest łatwy dostęp polećcie jakiś sklep to moje pierwsze audi i kompletnie nie mam pojecia gdzie to kupić [email protected] dzięki POZDRAWIAM
  16. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witamy i zapraszamy. Jakoś spojrzę na kalendarz i wymyślę jakąś datę Hmmm 2.8 V6 no to już nie będę miał najmocniejszego auta na spocie Teraz będzie nas dwóch Mam nadzieję , że uda Ci się przyjechać , bo jestem ciekaw jak Ci się LPG sprawuje w tym silniku Jak masz jakieś fotki auta to wrzuć do "Moja A4" No to idę spać fotki beda jak troche dopieszcze autko a jak sie na gazie sprawuje to zobaczymy POZDRAWIAM
  17. marys608 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    WITAM od tygodnia jestem posiadaczem a4 ze spot jest zobaczyłem dopiero o 22 a szkoda mysle ze załapie sie na nastepny POZDRAWIAM
  18. witam własnie stałem sie posiadaczem a4 i znalazłem to forum bardzo ciekawe załuje ze przegapiłem dzisiejszy spot pewnie ciekawych zeczy bym sie dowiedział ale co sie odwlecze to ...... itd POZDRAWIAM WSZYSTKICH mariusz łódz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.