Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaccov6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaccov6

  1. Slabo zacheciles....a nudzilem sie i krazylem bez sensu po jarotach.
  2. Te kopanie to cos pozytywnego czy zmeczyc sie można? [emoji12]
  3. pewnie zaraz go nie będzie
  4. Do zamknięcia jak coś mam człowieka który to ogarnia.
  5. Nieprzegnij paly tylko.
  6. Śniegu, sniegu i jeszcze raz śniegu . Grubych Gratów pod choinką życzę..
  7. jaccov6 odpowiedział(a) na CzarnyAudiA4 temat w 3.0
    Duzo na ten temat jest juz napisane na forum. Uzyj szukajki i vaga.
  8. Ja osobiscie nawet zimowek nie zalozylem
  9. ogólnie zaliczenie z scilaba na UTP w Bydgoszczy.
  10. Witam jest ktos na forum kto by mi ogarnął projekt w scilabie oczywiscie odplatnie
  11. jaccov6 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Myche i leetveen-a to musieli kiedys kosmici porwac.nie dosyć ze pomysly w glowie maja mocne to do tego potrafią je jeszcze zrealizowac.
  12. W ten weekend ja czerpie wiedze[emoji310]
  13. Ale to bylo w srodku tygodnia......az sie bojre pomyslec co to by bylo w weekend Ster juz wyrezales?
  14. Teraz to Czekamy na snieg bo mi sie zimowki w biurze zestarzeja
  15. No i mozna powiedziec ze w czartek odbyl sie spot a4 bo bylo nas trzech..a to w ostatnim czasie naprawde dobry wynik Sorki 4ech bylo[emoji12]
  16. Ja pewnie przyjade..wyslij mi numer na pw to sie zdzwonimy
  17. Mysle ze szel przy 7mce jest optymalnym rozwiazaniem biorac pod uwage ze nie wszyscy jestesmy z oolsz.
  18. Ja tez bylem ale o 21:40....ale juz cie nie bylo
  19. Jak nic nie wypali naglego to jutro jestem...co do sniegu to niemoge sie doczekac i oby z metr na raz spadlo
  20. a ja raczej zalece
  21. A byl widziany....wydech chyba masz tam robiony
  22. następnym razem poprawie sie i napisze a ty czym byłeś?
  23. A bylem [emoji12] i pewnie to byla moja
  24. W ornecie zawsze jest milion osob i milion samochodow latajacych na cwiare w obie strony.
  25. jaccov6 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Strzel jeszcze bialy pasek na oponach [emoji12]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.