Treść opublikowana przez jaccov6
-
Spoty Olsztyńskie
Slabo zacheciles....a nudzilem sie i krazylem bez sensu po jarotach.
-
Spoty Olsztyńskie
Te kopanie to cos pozytywnego czy zmeczyc sie można? [emoji12]
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie zaraz go nie będzie
-
Scilab projekt
Do zamknięcia jak coś mam człowieka który to ogarnia.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Nieprzegnij paly tylko.
-
Spoty Olsztyńskie
Śniegu, sniegu i jeszcze raz śniegu . Grubych Gratów pod choinką życzę..
-
Kontrolka silnika 3.0 asn
Duzo na ten temat jest juz napisane na forum. Uzyj szukajki i vaga.
-
Spoty Olsztyńskie
Ja osobiscie nawet zimowek nie zalozylem
-
Scilab projekt
ogólnie zaliczenie z scilaba na UTP w Bydgoszczy.
-
Scilab projekt
Witam jest ktos na forum kto by mi ogarnął projekt w scilabie oczywiscie odplatnie
-
[B6 AVF] by Edyta
Myche i leetveen-a to musieli kiedys kosmici porwac.nie dosyć ze pomysly w glowie maja mocne to do tego potrafią je jeszcze zrealizowac.
-
Spoty Olsztyńskie
W ten weekend ja czerpie wiedze[emoji310]
-
Spoty Olsztyńskie
Ale to bylo w srodku tygodnia......az sie bojre pomyslec co to by bylo w weekend Ster juz wyrezales?
-
Spoty Olsztyńskie
Teraz to Czekamy na snieg bo mi sie zimowki w biurze zestarzeja
-
Spoty Olsztyńskie
No i mozna powiedziec ze w czartek odbyl sie spot a4 bo bylo nas trzech..a to w ostatnim czasie naprawde dobry wynik Sorki 4ech bylo[emoji12]
-
Spoty Olsztyńskie
Ja pewnie przyjade..wyslij mi numer na pw to sie zdzwonimy
-
Spoty Olsztyńskie
Mysle ze szel przy 7mce jest optymalnym rozwiazaniem biorac pod uwage ze nie wszyscy jestesmy z oolsz.
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tez bylem ale o 21:40....ale juz cie nie bylo
-
Spoty Olsztyńskie
Jak nic nie wypali naglego to jutro jestem...co do sniegu to niemoge sie doczekac i oby z metr na raz spadlo
-
Spoty Olsztyńskie
a ja raczej zalece
-
Spoty Olsztyńskie
A byl widziany....wydech chyba masz tam robiony
-
Spoty Olsztyńskie
następnym razem poprawie sie i napisze a ty czym byłeś?
-
Spoty Olsztyńskie
A bylem [emoji12] i pewnie to byla moja
-
Spoty Olsztyńskie
W ornecie zawsze jest milion osob i milion samochodow latajacych na cwiare w obie strony.
-
A4 Diesel
Strzel jeszcze bialy pasek na oponach [emoji12]