Treść opublikowana przez jaccov6
-
Wymiana silnika ASN
Uuu to ladny peszek jakiej firmy pompa?
-
Spoty Olsztyńskie
A kto mowi o gierkach.Jako mod powinienes kontrolowac co dzieje sie na forum a tak to nawet umknelo ci ze zostal poruszony temat o degradacji twojej osoby jako moda.Pozdro i bez urazy
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
- A4 Diesel
- Spoty Olsztyńskie
Skrzypek a co mam sobie odpuścić, kiedy ostatni raz byłeś na spocie , sam piszesz że na forum nie masz czasu zajrzeć a chyba jako mod powinieneś to robić częściej a nie jak do ciebie się napisze. kolejna dawka fotek.- Spoty Olsztyńskie
Mozna, mozna a tu z ol na miejscu ok.30 km i ciezko dupe ruszyc. Na skundlonych nie bo nie.na zlot nie bo poje..ni, na spot nie bo chlalem do 7 rano albo rosol u matki wystygnie..- Spoty Olsztyńskie
była niejedna i będzie jeszcze więcej może długo nie jestem na forum a4 ale bez urazy kółko forumowe a4 z olsztyna to raczej nie istnieje a spoty w rusi.....no proszę to niema nic wspólego ze spotem, który ostatni raz odbył się chyba rok temu.......... sam siebie pochwale za te foto- A4 B5 TDI by a4-freunde
toche historii rudy 102 i 2xb5- A4 Diesel
chwycony korekta lakieru by się przydała i będzie dzik- Spoty Olsztyńskie
miejscówka za***ista powiem więcej nawet jak by jaszcze ze dwa auta dojechały to byśmy się pomieścili fajnie się było spotka na kolejne się pisze kilka fotka bo narobiliście mi smaka i szukam fantów żeby nie te relingi tan też laleczka z oblanym błotnikiem ropą- Spoty Olsztyńskie
Przez olsz lecisz?- Spoty Olsztyńskie
Robimy tego spota czy nie bo mam w opcji obiad u tesciowej..- Spoty Olsztyńskie
I to mi się podoba..- Spoty Olsztyńskie
eSPe jedziesz bo też coś przycichleś?- Spoty Olsztyńskie
To jest norma....i nie rób scen bo ja juz corce obiecalem wyjazd na spota[emoji12] ..- Spoty Olsztyńskie
Oj bedzie tlum coś czuje.Dobrze ze chociaż pogoda ma dopisać.- Spoty Olsztyńskie
4.5st jakos nie zachęca do mycia- Spoty Olsztyńskie
To o ktorej na Rusi ? Bo ruszam z Ol.- Opinie o silniku i koszty
Ja za 2 dostalem 600zl- Spoty Olsztyńskie
U artyma Szarych Szeregów 5 533 500 001- Spoty Olsztyńskie
Ja z Olsztyna lub z Olsztynka.- Spoty Olsztyńskie
jak będe w niedziele w Olsztynie to to podjade na Ruś a jak nie to dołącze w Olsztynku rozumiem ze spot na "szelu" o 13ej.- Spoty Olsztyńskie
Prosze cie......na miejscu spotkac sie nie moga a tu trzeba jeszcze jechac prawie 40km- Spoty Olsztyńskie
Do jakiegos boga modow[emoji12]- Spoty Olsztyńskie
Jest juz nowy moderator? Ruszyl ktos temat.?