Treść opublikowana przez Kocky
-
[ALL B5] Jakie zdanie o tym CB ??
A może ktoś mi powedziec czy ktokolwiek zapytał sie was o homologację na radio, które posiadacie? Mnie nie... może dlatego, że nie miałem okazji spotkania od kiedy mam cb. Radio, które zakupię nie będę ja użytkował (ma być to prezent) dlatego nie chcę później usłyszeć, że w czasie kontroli padło pytanie o homologację. Chcę kupić radyjko, które można legalnie użytkować - ot po co mi ta (nieszczęsna) homologacja. też chwalę sobie tą antenę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL B5] Jakie zdanie o tym CB ??
Nie ja będę użytkownikiem tego radia... Zapomniałem dodać, że homologacja jest ważna. Jak wygląda sprawa z Unidenem to wiem. Nie chcę wydawać kasy na Presidenta, więc szukam czegoś fajnego i w bardziej przystępnej cenie.
-
[ALL B5] Jakie zdanie o tym CB ??
Chyba lepiej pytać się przed zakupem A tak na serio zamierzam kupić jeszcze jedno radio a nie chcę wdawać kasy na Presidenta znowu... Napisz jakie wrażenia z użytkowania
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
albo i nie przyjadę...
-
mechanik
Widziałeś kolego ten dział: http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie-b43.0/ ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja również na 18.00 przyjadę
-
[ALL B6] Płyta z nawigacją
to u mnie żadnego zabezpieczenia nie było i bez problemu mogłem zmienić płytę
-
[ALL B6] Płyta z nawigacją
Zwykłe cd... może jakaś płyta w czytniku siedzi?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL B6] Panel klimatyzacji B6
Najlepiej taki sam. Paneli jest kilka wersji: z/bez grzanych foteli w wersji do kosza na 2din (czyli montowany pod np RNS) lub do 1din (czyli pod zwykłym radiem)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jestem za
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszam na sport trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj