Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolejny modzik w drodze oby sprzet byl wart swojej ceny http://allegro.pl/190audi-zmieniarka-cd-plyt-8e0035111d-audi-a3-8p-i3384529813.html
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pyffff tak jak wczesniej napisalem nic zaskakujacego jak cos to wiadomo do kogo wysylac zamowienia na popierdolki
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty to jestes lowca okazji wiec mnie to akurat nie dziwi
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bralem w ciemno z alledrogo za 150zl ale bylo podpisane w tytule, ze jest z B7 wiec wiedzialem ze to pewniak a tez zalezalo mi na 16stopniach. Adapterek od Stichy juz mam i w B6 hula az milo. Poluj tylko na te z B7
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak jak i na wiosne poki co mam zimowki 15" i faktycznie autko ma wowczas kopa i lzej kreci sie kierownica, a po przejsciu na szerookie 17" traci sie juz to i tamto :/ ale juz w tym sezonie przechodze na zimowki 17" bo swap hebli na 320 w powijakach ale bedzie ori aluski 15" wraz z new oponkami zimowymi z 2012r i przebiegiem max 1500km beda na sprzedaz ps. do zapytania poniżej, wątku o swojej furce jeszcze nie mam, bo normalnie ciężko mi zebrać się i to uczynić, wole grzebać się przy adi w garażu lub pod gołą chmurką
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie kolega ma b5 1.9tdi i jak wsiadl do mojej b6 1.8t powiedzial ze ciezej chodzi u mnie wspomaganie. On ma autko na 15 a ja w swoim mam szerokie kapcie 235 na 17", pomimo to mysle ze jednak powinno mi lzej chodzic to wspomaganie i krecenie kierownica, co moze byc nie tak?
  7. A to moze skusze sie na to rozwiazanie bo sub w polce w sedanie nie zadowala mnie jezeli chodzi o dolne pasmo muzyczne a w ori dojazdowke 17" to chyba ta tuba wejdzie juz idealnie bez jakis tam problemow?
  8. Domin a ta tuba w kolo zapasowe wejdzie tylko w 18" czy da rade tez w ori 17", i czy ta "tuba" gra o wiele lepiej od zwyklego rozwiazania? Tj sub np w polce w sedanie?
  9. a jaka jest roznica w graniu suba z polki/nadkola a tego w kole zapasowym? tak w skali 1-10, daje wkoncu to jakimis naprawde niskimi czestotliwosciami i zejsciami?
  10. domin powiedz mi a ty tego suba z kola zapasowego podlaczyles w piny w wzmaku od suba z polki pod szyba? i wzmak daje rady dajac na dwa suby z jednego zrodla?
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te sa swietne lepsze niz ori sam wzialem z tej aukcji http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b6-b7-pfi-lux-poliamid-i3292186867.html ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Ponawiam pytanie: Ktos bral z Was adapterek do przekladki klimatronika z b6/b7 od Stichy? Bo nie wiem gdzie wlozyc pin od jednego kabelka, drugi brazowy to wiem ze do masy auta. Za info z gory dzieki Panowie
  12. To jak 4 kable to moze ma wlasny wzmak? I dwa kable sa do zasilania? A dwa to sygnal? Cholerka go wie.
  13. Znajomi posluchali i mowia ze autko gra swietnie wiec to chyba ja oczekiwalem od systemu Bose niewiadomo jak niskich zejsc tylko jak zrobie na naprawde gloooosno to przod potrafi zapierdziec czyli wzmak radia nie daje rady, natomiast tyl gra ok bo ze wzmaka i tam pierdzenia brak, takze kto wie moze jednak zdecyduje sie na pelny Bose tj. Stage II. A i chodzi mi po glowie tuba Bose z Q7 w kolo dojazdowke tylko nie wiem czy ona ma swoj wbudowany wzmacniacz? Czy wystarczy puscic kable z pinow suba z polki? Mam sedana
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktos bral z Was adapterek do przekladki klimatronika z b6/b7 od Stichy? Bo nie wiem gdzie wlozyc pin od jednego kabelka, drugi brazowy to wiem ze do masy auta. Za info z gory dzieki Panowie
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczerze juz ze 3 klapy USA kompletne w naszym kolorze mialem do wziecia w cenie 260-350zl ale ostatecznie podjalem decyzje ze nie bede w to pakowal sie. Po ile rozsadna cena za komplet alusow sline 18" 9ramiennych? Bo zaczynam polowanie
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Smaczna mmm widac, że naturalna
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie klej szklarski mialem na mysli dwu cos tam cos tam. Tylko czym docisnac swiezo przyklejony spojlerek i na jak dlugo?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spojler pomalowany w kwietniu lezy w garazu boo, nie moglem zdecydowac sie czy wziac na tasme czy klej szklarski :/ chidzilo mi po glowie aby wstwwic klape Usa no i odpuscilem klej, ale juz zdecydowalem ze pozostane przy wersji Euro i wiec wezme ja na full professional klej tylko nie po drodze mi do warsztatu po ta usluge. Wymodzilem dopiero co 2din. Z zewnatrz zostalo mi wyrezac ten nieszczesny przedni zderzak, mam juz wszystko procz ramek prowadzacych do spryskow jak przyjda po niedzieli to wyrezam full zewnetrzy sline, a ze foty robie na biezaco z modow to jak zrobie koncu watek o swojej a4 to bedzie tego troche
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel ty patrz bo przekombinujesz ze swoja adi, juz wyglada zajebiaszczo i robi smaczek, patrz aby nie bylo kwasu
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No z tymi oslonami na tarcze przednie to ktos wypisuje gdzies na forum bajki. Wyczytalem wczesniej ze przy standard 288 jak chce sie wymienic tarcze na 320 to oslony musze wymienic bo beda za male i dopiero jak ktos mial fabrycznie w aucie 312 i przechodzi na 320 to beda mu pasowaly te oslony. Takze jezeli Hammer masz racje to super bo nie bede musial kombinowac z przekladaniem oslon z A6 C6 z ktorego mam tez zaciski hamulcowe.
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za info chlopaki, a z tą wsią...to tekstu Twojego Hammer nie skumałem moze dlatego, że dzisiaj trzeźwy jestem pytalem o info bo zakupilem zaciski 320mm i na obecne 17" 8J et35 wszystko cacy wejdzie i zastanawiam sie jakie bezpieczne et przy ori 18"8J wziac by nie bylo komplikacji z zaciskami jak tez aby kola nie byly za mocno schowane w nadkolu
  22. A klocki ori lub ferodo zwykle? Jakies nr katalogowe?
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcialbym do swojej B6 wstawic ori aluski 18 z sline i... zamierzam kupic ori 18" sline 9 ramienne 8j ET43, czy takie parametry sa dobre fela bedzie ladnie siedziec? Nie bedzie o zacisk ocierac? Oraz aluski takie beda dobrze lezec wzgledem obrysowki autka?tzn nie za mocno schowane w nadkolu? Nie chce zabardzo bawic sie w dystanse
  24. Czyli tylko te 321mm beda odpowiednie? To te z drugiego linku czemu zle jak do b7 sa to do b6 juz nie? Chyba ze blad jest w tytule aukcji? Cena dobra czy mozna z innego zrodla miec taniej? Oraz zamierzam kupic ori 18" sline 9 ramienne 8j ET43, czy takie parametry sa dobre fela bedzie ladnie siedziec? Nie bedzie o zacisk ocierac? Oraz aluski takie beda dobrze lezec wzgledem obrysowki autka?tzn nie za mocno schowane w nadkolu?
  25. Czy jest jakas zasadnicza roznica miedzy 320 a 321mm w tarczach? Mam zaciski od Ponczo z A6 C6 i czy one zgraja sie z tymi tarczami: http://allegro.pl/tarcze-p-zimmermann-audi-a4-b6-s4-321mm-i3331785701.html oraz czy to dobra cena czy mozna o kilkadziesiat zl taniej kupic? I czy te tez beda dobre do mojej B6: http://allegro.pl/tarcze-p-zimmermann-audi-a4-b7-b8-a5-q5-320mm-i3334843798.html ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.