Treść opublikowana przez serfin
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
bezpiecznik jest ok zmienialem na inny i nadal milczy
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
tak myslisz? bo podlaczalem pod kompa autko i VAG jak i VCDS wywalil komunikat o braku komunikacji z radiem :/
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Za noweczke wyjeta z nowego auta?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Oj panowie zrobilem wszystko tak jak tu napisano ale po powrocie z urlopu jak zauwazylem ze radio nie dziala to je wyjalem i zauwazylem ze naklejka na gornej tylne oslonie radia ta z info o wyjsciach jest czesciowo zaplamiona wiec ten PLAK gdzies wyciekl i mozliwe ze cos poszlo po sciance w miejscu gdzie jest gniazdo do podlaczania wtyczki. Takze na przyszlosc, przy takim zabiegu wyjmijcie radio wlozcie w jego miejsce duzo suchej szmat i ropiero zabjerac sie za odgrzybianie. Ja podejrzewam ze PLAK mi zaszkodzil
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Taaa wiesz ile kosztuje nowe radio Concert III? ja nie wiem ale przypuszczam ze nie male pieniadze.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Hej Panowie czy ktos stosujac tą akcje z "PLAKiem" zalał sobie radio? tzn spali itp itd ze pozniej nie dzialało? ja robiac zabieg "odgrzybiania" wpuscilem sporo tego plaka tj. 3 rudny robilem no i fakt leciala piana przez nawiew auto mialem wlaczone okolo godziny czasu. po tym zabiegu jezdzilem przez tydzien bez problemow. Wczoraj wrocilem po urlopie ide do garazu wziac swoją Audi wlaczam silnik a radio wogole nie reaguje na zasilanie. oba bezpieczniki odpowiedzialne za radio cale są, wiec nie wiem co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy. Jak zajrzalem do wnetrza radia to plytki z elektronika wygladaja jak nowe i nic nie bylo przepalone wiec nie wiem co za szkopuł dopadł mnie
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
no i jak uporałeś sie z tym problemem? u mnie po 2 tygodniach nie wlaczania auta wsiadlem wlaczylem silnik i radio wogole nie odzywa sie Concert III. bezpieczniki cale i nie wiem co moglo tak samoistnie wysiasc :/ fakt faktem ze jakis miesiac temu uzywalem "PLAK" do odswiezenia klimy ale auto odpalilem na godzine na full nawiew i max temp + i po tym zabiegu przez tydzien jezdzilem i radio gralo normalnie. a teraz po ok 2 tyg nie zagladania do auta radio nie reaguje na nic :/ co moze byc nie tak?
-
Problem po podłączeniu Concert III
witam Panowie, wrocilem po prawie 2 tyg z urlopu do PL ide do garazu do swojej Adi odpalam i patrze ze moje radio Concert III nie daje oznak życia zero reakcji, zmieniarka w schowku odpala sie. pomyslalem, ze moze radio zalałem po tym jak odgrzybialem klime "Plakiem" ale auto mial;em odpalone wowczas z godzine na max nawiewie na max + temp i radio gralo po tym zabiegu przez 2 tygodnie. Wiec wyjalem radio aby sprawdzic co tam z nim jest. Wyjałem radyjko, zdjalem gorna oslone aby sprawdzic czy cos naplynelo na plytke z elektronika i czy cos jest spalone ale wszystko wyglada jak z fabryki czysciutkie. Sprawdzilem bezpieczniki w aucie jak i w radiu i wszystkie wygladaja OK. nie mam pojecia co moglo sie stac z tym radyjkiem. Ktos moze mial cos takiego i moglbym mnie nakierowac? radio kupilem 1,5 miesiaca temu ale mialem jedynie gware rozruchowa na nie. Ile jest bezpiecznikow odpowiedzialnych za radio w aucie jeden siedzi w konsoli bezpiecznikow z lewej strony deski rodzielcznej, drugi bezpiecznik siedzi w tylnej sciance radia, jest jeszcze jakis inny bezpiecznik?
-
B6 DIVISION
witam Panowie, wrocilem po prawie 2 tyg z urlopu do PL ide do garazu do swojej Adi odpalam i patrze ze moje radio Concert III nie daje oznak życia zero reakcji, zmieniarka w schowku odpala sie. pomyslalem, ze moze radio zalałem po tym jak odgrzybialem klime "Plakiem" ale auto mial;em odpalone wowczas z godzine na max nawiewie na max + temp i radio gralo po tym zabiegu przez 2 tygodnie. Wiec wyjalem radio aby sprawdzic co tam z nim jest. Wyjałem radyjko, zdjalem gorna oslone aby sprawdzic czy cos naplynelo na plytke z elektronika i czy cos jest spalone ale wszystko wyglada jak z fabryki czysciutkie. Sprawdzilem bezpieczniki w aucie jak i w radiu i wszystkie wygladaja OK. nie mam pojecia co moglo sie stac z tym radyjkiem. Ktos moze mial cos takiego i moglbym mnie nakierowac? radio kupilem 1,5 miesiaca temu ale mialem jedynie gware rozruchowa na nie. Ile jest bezpiecznikow odpowiedzialnych za radio w aucie jeden siedzi w konsoli bezpiecznikow z lewej strony deski rodzielcznej, drugi bezpiecznik siedzi w tylnej sciance radia, jest jeszcze jakis inny bezpiecznik?
-
B6 DIVISION
Daniel a Ty w koncu watek swojej B6 zrobisz? czy dalej testujesz cierpliwość kolegów? ps. jutro wyjezdzam z Holandii bylem na urlopie w pracy, no i wracam i na 5 dni chce gdzies swoja kobite zabrac w Polandię i zastanawiam sie nad fajna okolica gdzie idze cos obejrzec pospacerowac i miec dobre warunki do rozmnażania się tj. fajny pensjonat domek letniskowy hotel...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak 42 / 43 to podejda pod 320
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Kurcze szkoda ze ja mam daleko do ASO jakies 150km, jakby doszlo do kolizji -odpukac- to nie wiem jakbym auto tam odstawil, chyba tylko na wlasny koszt co? Bo tez wolalbym aby mi audice bezgotowkowo w aso poskladali, mam dolozonego zewnetrznego kompletnego sline a czesci te kosztuja.
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
prawda prawda w ramke od sline wkladasz odpowiednio przyciętą po bokach kratkę od S4 i wszystko ładnie siedzi i trzyma. Daniels ma rację
-
B6 DIVISION
Gdzie najlepiej uderzyc aby miec pewniaka koncowki drazka kierowniczego lemfordera? Aby nie trafic na lezaki magazynowe? Wiadomo guma musi byc swieza no i aby nie byl chinol, jaka cena rozsadna za taka sztuke?
-
B6 DIVISION
Ee tam zebym to pierwszy raz jechal tam, czerwone swietliste ulice mnie tak nie kreca pojade sobie na caly dzien na Walibi wyszalec sie na kolejkach, uwielbiam przeciazenia
-
B6 DIVISION
Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu
-
B6 DIVISION
W jakim przedziale cenowym mozna chwycic wklady fotochromowe?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Poczestowalem tym Plakiem klime wedlug przepisu bez dziurawienia dostarczana rurka jest bardzo dluga. 3 razy poczestowalem przez wiatrak i raz juz za parownikiem auto zostawilem na kilkadziesiat minut by mi to potem wysuszylo wszystko w nawiewach. Ciekawe jak bedzie za kilka tygodni
-
B6 DIVISION
Tomek ten twoj fotograf to moj kumpel z pracy z ksywa Strzała , jako fotograf dorabia sobie drugi etat
-
B6 DIVISION
Tomek a co z fotkami z przejazdem audic na plac tuz przed slubem? Masz jak wyslac?
-
B6 DIVISION
Hi chlopaki na swoich 18" o jakich parametrach macie opony? 225/40 czy pakujecie 235/40? Czy jeszcze jakies inne? Mialem wczesniej 17" 235/45 i straszny to byl kapec mulilo auto przeokrutnie
-
B6 DIVISION
Brryy ---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ---------- Majac B6 1.8T sedan i zakladajac ori alu 18" 8J et43 oponki standard 225/40/ZR18 jakie dystanse dac na przod i tyl by to jakos rozsadnie wygladalo? Z tylu 20mm bedzie optymalne czy za duzo? Z przodu 10mm?
-
B6 DIVISION
Nie wiem na ile wycenic te 17" AVUS 8J et35, dzis do 19:00 nie wiedzialem jeszcze czy sprzedac czy zostawic na zime, ale szkoda mi ich by marnowaly sie zima, stworzone sa na lato takze propozycje na pw, no i odbior osobisty lub kurier ale tu moze byc drogo chyba ze ktos ma znajomosci
-
B6 DIVISION
Taaa 17" raczej sprzedam bo szukam 16" biedronek takze sprzedaz zamiana
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Dzis zamontowalem nowy nabytek, wymarzone ori 18" aluski Rs4? w miejsce 17" alvusy, takze te beda do odsprzedania fotki jutro bo dzis nocka w robocie.