Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba wynajme hakera ktory poblokuje mi dostep do forum ze wszystkich mozliwych urzadzen albo przejde na nokie 3310 i bedzie po klopocie, zero polowania na fanty na allegro w pracy
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mowilem ze siedzen nie zmienie a tu jednak to nastapi, mowilem ze podsufitki na czarna nie zmienie i...moze okazac sie ze i ona ulegnie zmianie wtedy bedzie praktycznie pelny sline akurat nie chcialem pelnej skory chcialem alkantre zmixowana ze skora i trafilo sie z boczkami bose na korbowody z tylu idealne do mojego furacza. Teraz oprocz audio moj BOSE otrzyma rowniez oprawe wizualna w aucie.
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to pod wplywem impulsu siedzac w robocie i bawiac sie smartfonem zakupilem o takie cos : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-s-line-fotele-kanapa-wnetrze-bose-i3540326637.html jade po to sam bo nie chce by piekny stan skor ulegl odksztalceniom w wyniku transportu. Cena przystepna normalna czy przeplacilem? 260zl wyniesie mnie paliwko
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co w koszary wyslali ze az 3 miechy picia? ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Chlopaki mam pytanie, duzo czasu zajmuje demontaz starych foteli i kanapy i montaz w ich miejsce innego kompletu? Bo mam swietny zestaw sline w skorze fotele elektr ledzwie i grzane kanapa bez cudow - w super stanie ale nie warto go wysylac bo ulegnie odksztalceniom, busa nie mam skad zalatwic wiec zostaloby mi jechac swoja niunia na miejscu wykrecic swoje siedziska zamontowac nowe i wrocic do siebie pozostawiajac nalesniki tj porzucajac je ( w sumie niewiele warte sa). Powiedzmy ze zestaw kosztowalby mnie 1900zl + 250zl paliwo.
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka dla wszystkich chyba dzis zmobilizuje sie i zaczne ciac zderzak pod dokladke sline..mocy i checi przybywaj!
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie na jednym z progow zwalniajacych przy promenadzie to wogole by na amen zawisl a napewno cos urwal wgial jednym slowem spierd... ok 2cm w gore i bedzie GiTT
  7. na zdrooowiiije
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pije Twoje zdrowie Harry
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze gdybym mial po sasiedzku jakiegos forumowicza to w koncu przy browarku wyrezalbym ten nieszczesny przedni zderzak sline fuuuuck :/ poki co musialem zamowic u Tom777 koncowki drazkow kier FEBI oraz odboje i oslony SACHS na tylne amorki sline'owe, nastepne beda 16' zimowki pod biedronki
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak tak Tomek foty doszły i są w pyte nie wiem czy je wybierałeś pod moją osobę czy nie ale praktycznie na każdej fotce gdzies w kadrze wcisnęła się moja Adi
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O prosze nie jestem jedynym mundurowym tutaj powiem tak bylem juz kilka razy w holandii i zastanawiam sie powaznie nad tym czy nie wyjechac tu i co ze po 15 latach ale zalosne 1500zl z tego chaty nie splaci sie i rodziny nie utrzyma a tam 1500 to ja mam w niecale 5dni
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek email na pw poszedl, jestem ciekaw tych fotek i naszych audic w ukladzie V
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek jak tam fotki z pamietnego dnia? Wyslesz na email foty z weselnego slotu?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka, ale czacha napieprza, dzis ostatni dzien w delegacji i wracam ze Słupska do Ełku. Starczy chlania
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cze Tomek i reszta maniakow
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuzwa a ja na szkoleniu juz i wpajane sa mi przepisy prawne a wczoraj poznym wieczorem byl Shrek. Dzis jest kac
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy zakupilem drugie radio CONCERT III z plombami fabrycznymi co swiadczy ze nikt tam nie grzebal jeszcze, ale radio dostalem bez kodu, czy aby wyciagnac PIN z tego radia koles ktory to robi musi rokrecic radio i zajrzec do srodka? Czy podlacza sie z tylu radia pod piny w gniezdzie?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A idz Ty Perłowcu nie rob smaka bo musze czekac do 16:00 aby skonsumowac swoj browar
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bry
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wlasnie o to chodzi,ze nie mam czasu na przedni zderzak f*ck :/ wstawili mi w grafiku same dyzury i teraz mam prace w godzinach 12-20 wiec co ja moge sobie porezac :/ sobota wolna w niedziele z rana jade na tydzien w delegacje na kurs do Słupska, zdecydowalem sie jechac swoja niunią ;P tak wiec znow czas leci i brak mozliwosci szlifowania no i czekam na rozkodowanie radia Concert III bo dostalem bez kodu, a mam juz dosc jezdzenia 2 tygodnie w ciszy
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cze Daniels i reszta maniakow rezania
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba koledzy z sline'a na S4 body przerzucaja sie jak maja tyle popierdolek sline'owych
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    It's impossible co tu taka cisza od 4 godzin wow.
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisze Tobie jeszcze dzis hehe za kilka godzin, patrze ze ma gdzies tam dobrego czarodzieja od licznikow, dobrze wiedziec ja tu u siebie nie mam specow od niczego, nawet Gwerty zwial z polnocnego wschodu do Poznania.
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomku, jak nazbieralem gratów w zeszłym roku to w kwietniu i maju tego roku duzo nagrzebalem sie z zew sline'a został mi tylko przedni zderzak do złożenia. do lipca czekałem na szyny do przykrecenia spryskow wiec i zderzak zostawilem nie ruszony dajac jedynie do pomalowania elementy dla lakiernika. wakacje to czas urlopu i okazyjnej pracy za granicą wiec majsterkowanie zostało odłożone na jesien pogonilem 17" Avusy i nabylem 18" sline'y (f*ck ciezko jezdzi sie na tych drogach) oraz musialem kupic drugie radio bo z poprzedniego nacieszylem sie moze 1,5 miesiaca. tak wiec kolejne prawie 5 stówek w plecy a miały być tarcze i klocki 320/288 :/ takze nie lenie sie tylko funduszy i czasu brakuje. nie kazdy ma tyle wolnego czasu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.