Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Chyba wynajme hakera ktory poblokuje mi dostep do forum ze wszystkich mozliwych urzadzen albo przejde na nokie 3310 i bedzie po klopocie, zero polowania na fanty na allegro w pracy
-
B6 DIVISION
Mowilem ze siedzen nie zmienie a tu jednak to nastapi, mowilem ze podsufitki na czarna nie zmienie i...moze okazac sie ze i ona ulegnie zmianie wtedy bedzie praktycznie pelny sline akurat nie chcialem pelnej skory chcialem alkantre zmixowana ze skora i trafilo sie z boczkami bose na korbowody z tylu idealne do mojego furacza. Teraz oprocz audio moj BOSE otrzyma rowniez oprawe wizualna w aucie.
-
B6 DIVISION
No to pod wplywem impulsu siedzac w robocie i bawiac sie smartfonem zakupilem o takie cos : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-s-line-fotele-kanapa-wnetrze-bose-i3540326637.html jade po to sam bo nie chce by piekny stan skor ulegl odksztalceniom w wyniku transportu. Cena przystepna normalna czy przeplacilem? 260zl wyniesie mnie paliwko
-
B6 DIVISION
A co w koszary wyslali ze az 3 miechy picia? ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Chlopaki mam pytanie, duzo czasu zajmuje demontaz starych foteli i kanapy i montaz w ich miejsce innego kompletu? Bo mam swietny zestaw sline w skorze fotele elektr ledzwie i grzane kanapa bez cudow - w super stanie ale nie warto go wysylac bo ulegnie odksztalceniom, busa nie mam skad zalatwic wiec zostaloby mi jechac swoja niunia na miejscu wykrecic swoje siedziska zamontowac nowe i wrocic do siebie pozostawiajac nalesniki tj porzucajac je ( w sumie niewiele warte sa). Powiedzmy ze zestaw kosztowalby mnie 1900zl + 250zl paliwo.
-
B6 DIVISION
Witka dla wszystkich chyba dzis zmobilizuje sie i zaczne ciac zderzak pod dokladke sline..mocy i checi przybywaj!
-
B6 DIVISION
U mnie na jednym z progow zwalniajacych przy promenadzie to wogole by na amen zawisl a napewno cos urwal wgial jednym slowem spierd... ok 2cm w gore i bedzie GiTT
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
na zdrooowiiije
-
B6 DIVISION
pije Twoje zdrowie Harry
-
B6 DIVISION
Moze gdybym mial po sasiedzku jakiegos forumowicza to w koncu przy browarku wyrezalbym ten nieszczesny przedni zderzak sline fuuuuck :/ poki co musialem zamowic u Tom777 koncowki drazkow kier FEBI oraz odboje i oslony SACHS na tylne amorki sline'owe, nastepne beda 16' zimowki pod biedronki
-
B6 DIVISION
tak tak Tomek foty doszły i są w pyte nie wiem czy je wybierałeś pod moją osobę czy nie ale praktycznie na każdej fotce gdzies w kadrze wcisnęła się moja Adi
-
B6 DIVISION
O prosze nie jestem jedynym mundurowym tutaj powiem tak bylem juz kilka razy w holandii i zastanawiam sie powaznie nad tym czy nie wyjechac tu i co ze po 15 latach ale zalosne 1500zl z tego chaty nie splaci sie i rodziny nie utrzyma a tam 1500 to ja mam w niecale 5dni
-
B6 DIVISION
Tomek email na pw poszedl, jestem ciekaw tych fotek i naszych audic w ukladzie V
-
B6 DIVISION
Tomek jak tam fotki z pamietnego dnia? Wyslesz na email foty z weselnego slotu?
-
B6 DIVISION
Witka, ale czacha napieprza, dzis ostatni dzien w delegacji i wracam ze Słupska do Ełku. Starczy chlania
-
B6 DIVISION
Cze Tomek i reszta maniakow
-
B6 DIVISION
Kuzwa a ja na szkoleniu juz i wpajane sa mi przepisy prawne a wczoraj poznym wieczorem byl Shrek. Dzis jest kac
-
B6 DIVISION
Koledzy zakupilem drugie radio CONCERT III z plombami fabrycznymi co swiadczy ze nikt tam nie grzebal jeszcze, ale radio dostalem bez kodu, czy aby wyciagnac PIN z tego radia koles ktory to robi musi rokrecic radio i zajrzec do srodka? Czy podlacza sie z tylu radia pod piny w gniezdzie?
-
B6 DIVISION
A idz Ty Perłowcu nie rob smaka bo musze czekac do 16:00 aby skonsumowac swoj browar
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wlasnie o to chodzi,ze nie mam czasu na przedni zderzak f*ck :/ wstawili mi w grafiku same dyzury i teraz mam prace w godzinach 12-20 wiec co ja moge sobie porezac :/ sobota wolna w niedziele z rana jade na tydzien w delegacje na kurs do Słupska, zdecydowalem sie jechac swoja niunią ;P tak wiec znow czas leci i brak mozliwosci szlifowania no i czekam na rozkodowanie radia Concert III bo dostalem bez kodu, a mam juz dosc jezdzenia 2 tygodnie w ciszy
-
B6 DIVISION
Cze Daniels i reszta maniakow rezania
-
B6 DIVISION
Chyba koledzy z sline'a na S4 body przerzucaja sie jak maja tyle popierdolek sline'owych
-
B6 DIVISION
It's impossible co tu taka cisza od 4 godzin wow.
-
B6 DIVISION
Napisze Tobie jeszcze dzis hehe za kilka godzin, patrze ze ma gdzies tam dobrego czarodzieja od licznikow, dobrze wiedziec ja tu u siebie nie mam specow od niczego, nawet Gwerty zwial z polnocnego wschodu do Poznania.
-
B6 DIVISION
Tomku, jak nazbieralem gratów w zeszłym roku to w kwietniu i maju tego roku duzo nagrzebalem sie z zew sline'a został mi tylko przedni zderzak do złożenia. do lipca czekałem na szyny do przykrecenia spryskow wiec i zderzak zostawilem nie ruszony dajac jedynie do pomalowania elementy dla lakiernika. wakacje to czas urlopu i okazyjnej pracy za granicą wiec majsterkowanie zostało odłożone na jesien pogonilem 17" Avusy i nabylem 18" sline'y (f*ck ciezko jezdzi sie na tych drogach) oraz musialem kupic drugie radio bo z poprzedniego nacieszylem sie moze 1,5 miesiaca. tak wiec kolejne prawie 5 stówek w plecy a miały być tarcze i klocki 320/288 :/ takze nie lenie sie tylko funduszy i czasu brakuje. nie kazdy ma tyle wolnego czasu