Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy cosik zlego dzieje sie z tym watkiem, że taka tu cisza?
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cosik tapatalk wiesza mi sie dzis i przegladanie forum to mordęka
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hi.. Teraz kawa, wieczorem napój bogów
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mając ET 33 to czy kolo z przodu nie będzie juz minimalnie wystawać poza obrys auta? Tył zawsze jest bardziej schowany do srodka. No i zmieniając później letnie 18" ET 43 sline na zimowki 16" Et 42 biedronki stosujac te same dystanse to 2x w roku będę musiał robić geometrie tj za każdym razem? Dokładnie to mam alusy 18" ET43 8J jak na tej aukcji: http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a4-a6-s-line-18-i3956273717.html
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szanowni koledzy mam obecnie alusy 18" ori sline et 42 no i nie siedzi to ładnie na aucie, wczesniej miałem 17" Avusy et 35 i było good zwłaszcza z przodu tyłowi brakowało troszkę. I pytanie jakie dystanse dobrać by było "nice" wizualnie? 7mm na przod i 10mm na tyl? Jakiej marki jakości z tworzywa szukać a jakimi sobie głowy nie zawracać? Mam fabryczna zawieche 1be w sedanie.
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hello Bad Boys
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cze Tomek i reszta...juz w robocie i bez kawy ani rusz
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OOo dołączam się do pytania siostra z chłopakiem chcą kupić B6 sedan 1.9tdi kolor czarny lub grafit ciemny oczywiście fure forumowa
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Godzina na rozbudzenie przy kawie i telefonie z odpalonym tapatalk i najlepszym forum
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musialbys sam dokładnie sprawdzić gdzie pojawił się Tobie ten luz, czy to na prowadnicy szynie czy trochę wyżej w konstrukcji fotela.
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za ile można sensownie wyrwać tylna lampe do sedana w b6 bo allegro to 100-160zl. A mam pęknięty klosz i fragment odpadł, póki co jeździe posklejanym taśma ale to nie wygląda estetycznie :/
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Awaria w dodawaniu postów w wątku spamowym czy wszystkich na amen wywialo?
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wczoraj jakiś ziomek probowal ze świateł ścigać się ze mną on miał swoja A6 C5 2.4 benza sedan ja swoje skromne 1,8T w a4. I jakoś mu nie szło hehe. Czasami zastanawiał się czy na pewno mam tylko 150km pod maska, może siedzi tam jakiś program. Można to jakoś sprawdzić?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze 7,5h i weekend. Niech ten dyżur szybko minie uff.
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto znów wygrał cholera robię przy kwitach i nie mam jak oglądać olimpiady :/ o juz wiem Kowalczyk obroniła sie spoko to 2 medale są i to złote. Ciekawe ile będzie ich na tej olimpiadzie...
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pochwalony
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A moja audi ma juz i tak duzo wiec nie jest zle. golasem to juz nie jest B-) nie doczekala siie siedzen( tu byl sajgon z zona uff) rnse (w sumie stara juz technologia dla mnie) no i nieszczesnych tarcz i klockow do hebli. Ale to ostatnie moze uda mi sie zrealizowac bo tu chodzi o bezpieczesntwo a nie tunning wiec kobiety nie zakrzycza mnie hyhy
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O jak Tomaszu szybko zakreciles sie z potomkiem, ja zaraz bede mial 3 rocznice no i wiek chrystusowy na karku wiec czas najwyzszy bylo cos zmajstrowwc moj bobas planowany na II polowe sierpnia heh.
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie zakupilem komplet nowek oponek 18" to juz z koniecznosci, ale hebli 320/288 chyba i w tym roku nie zaloze dokladnie to nie zakupie tarcz i klockow :/ miesiac temu dowiedzialem sie ze bede tata i musze szukac jakiegos nieduzego mieszkanka i plany z modowaniem audi chyba skonczyly sie :/
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No do zony to juz tak Tomku nie latwo bedzie powiedziec, bo moze pogrozic rozwodem i podzialem majatku i wtedy moze byc nie halo -
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe niezle, moja poznalem jak czarna B6 podjechalem po nia.. Potem jak zmienilem juz po slubie na golfa IV to obrazila sie wiec kupilem znow B6 hehe takiej szukaj babuszki :*)
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszukaj jakiejs fanki audic i bedzie git B-)
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry dobry wszystkim, że tez bedac w tym kraju, trzeba dzis w swieto pracowac :/ Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Awaria z dodawaniem postow csy wszyscy polecieli po choinke i na obiad? Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
  25. Kupilem wlasnie laptop MSI z serii G.... do gier, wydalem chyba 3200zl kupilem przez allegro ale wlasnie z tego sklepu X-Kom i jest wszystko w jak najlepszym porzadku. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.