Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Czy cosik zlego dzieje sie z tym watkiem, że taka tu cisza?
-
B6 DIVISION
Cosik tapatalk wiesza mi sie dzis i przegladanie forum to mordęka
-
B6 DIVISION
Hi.. Teraz kawa, wieczorem napój bogów
-
B6 DIVISION
Mając ET 33 to czy kolo z przodu nie będzie juz minimalnie wystawać poza obrys auta? Tył zawsze jest bardziej schowany do srodka. No i zmieniając później letnie 18" ET 43 sline na zimowki 16" Et 42 biedronki stosujac te same dystanse to 2x w roku będę musiał robić geometrie tj za każdym razem? Dokładnie to mam alusy 18" ET43 8J jak na tej aukcji: http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a4-a6-s-line-18-i3956273717.html
-
B6 DIVISION
Szanowni koledzy mam obecnie alusy 18" ori sline et 42 no i nie siedzi to ładnie na aucie, wczesniej miałem 17" Avusy et 35 i było good zwłaszcza z przodu tyłowi brakowało troszkę. I pytanie jakie dystanse dobrać by było "nice" wizualnie? 7mm na przod i 10mm na tyl? Jakiej marki jakości z tworzywa szukać a jakimi sobie głowy nie zawracać? Mam fabryczna zawieche 1be w sedanie.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Cze Tomek i reszta...juz w robocie i bez kawy ani rusz
-
B6 DIVISION
OOo dołączam się do pytania siostra z chłopakiem chcą kupić B6 sedan 1.9tdi kolor czarny lub grafit ciemny oczywiście fure forumowa
-
B6 DIVISION
Godzina na rozbudzenie przy kawie i telefonie z odpalonym tapatalk i najlepszym forum
-
B6 DIVISION
Musialbys sam dokładnie sprawdzić gdzie pojawił się Tobie ten luz, czy to na prowadnicy szynie czy trochę wyżej w konstrukcji fotela.
-
B6 DIVISION
Za ile można sensownie wyrwać tylna lampe do sedana w b6 bo allegro to 100-160zl. A mam pęknięty klosz i fragment odpadł, póki co jeździe posklejanym taśma ale to nie wygląda estetycznie :/
-
B6 DIVISION
Awaria w dodawaniu postów w wątku spamowym czy wszystkich na amen wywialo?
-
B6 DIVISION
Wczoraj jakiś ziomek probowal ze świateł ścigać się ze mną on miał swoja A6 C5 2.4 benza sedan ja swoje skromne 1,8T w a4. I jakoś mu nie szło hehe. Czasami zastanawiał się czy na pewno mam tylko 150km pod maska, może siedzi tam jakiś program. Można to jakoś sprawdzić?
-
B6 DIVISION
Jeszcze 7,5h i weekend. Niech ten dyżur szybko minie uff.
-
B6 DIVISION
Kto znów wygrał cholera robię przy kwitach i nie mam jak oglądać olimpiady :/ o juz wiem Kowalczyk obroniła sie spoko to 2 medale są i to złote. Ciekawe ile będzie ich na tej olimpiadzie...
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
A moja audi ma juz i tak duzo wiec nie jest zle. golasem to juz nie jest B-) nie doczekala siie siedzen( tu byl sajgon z zona uff) rnse (w sumie stara juz technologia dla mnie) no i nieszczesnych tarcz i klockow do hebli. Ale to ostatnie moze uda mi sie zrealizowac bo tu chodzi o bezpieczesntwo a nie tunning wiec kobiety nie zakrzycza mnie hyhy
-
B6 DIVISION
O jak Tomaszu szybko zakreciles sie z potomkiem, ja zaraz bede mial 3 rocznice no i wiek chrystusowy na karku wiec czas najwyzszy bylo cos zmajstrowwc moj bobas planowany na II polowe sierpnia heh.
-
B6 DIVISION
Wlasnie zakupilem komplet nowek oponek 18" to juz z koniecznosci, ale hebli 320/288 chyba i w tym roku nie zaloze dokladnie to nie zakupie tarcz i klockow :/ miesiac temu dowiedzialem sie ze bede tata i musze szukac jakiegos nieduzego mieszkanka i plany z modowaniem audi chyba skonczyly sie :/
-
B6 DIVISION
No do zony to juz tak Tomku nie latwo bedzie powiedziec, bo moze pogrozic rozwodem i podzialem majatku i wtedy moze byc nie halo -
-
B6 DIVISION
Hehe niezle, moja poznalem jak czarna B6 podjechalem po nia.. Potem jak zmienilem juz po slubie na golfa IV to obrazila sie wiec kupilem znow B6 hehe takiej szukaj babuszki :*)
-
B6 DIVISION
Poszukaj jakiejs fanki audic i bedzie git B-)
-
B6 DIVISION
Dobry dobry wszystkim, że tez bedac w tym kraju, trzeba dzis w swieto pracowac :/ Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Awaria z dodawaniem postow csy wszyscy polecieli po choinke i na obiad? Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka
-
Laptop do 2,5k
Kupilem wlasnie laptop MSI z serii G.... do gier, wydalem chyba 3200zl kupilem przez allegro ale wlasnie z tego sklepu X-Kom i jest wszystko w jak najlepszym porzadku. Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka