Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Ciekawe jaki rocznik tego tlumika 2007r? Jak szybko wypalaja sie tlumiki takich produkcji? Ale faktem jest, ze do zderzaka S4 pieknie bedzie komponowal sie
-
B6 DIVISION
Uuu to przy moich przebiegach to i 5-7lat bym spokojnie na nich pojezdzil chyba, choc mam na lato tez 'standardowe' 18" Panowie czy przy zmianie obu koncowek drazka kiery trzeba koniecznie ustawiac zbieznosc kol? I jaki to koszt? Czasochlonny?
-
B6 DIVISION
Wandej, jak mi zacznie sypac sie zawieszenie to zglosze sie zapewne do Ciebie wlasnie po te MS'y, poki co do wymiany tylko koncowki drazka kier i febi juz czekaja na montaz
-
B6 DIVISION
Ja robie tak male przebiegi 5000-7000km rocznie ze moglbym w zawieszeniu i zamienniki wstawiac i szybko nie odczulbym zuzycia wazne ze ori rozrzad jedzie do mnie na tym nie bede oszczedzal
-
B6 DIVISION
Bierz Józek te dwa lemforderki za 200zl bo szybko pojda i nie zdazysz ich wziac
-
B6 DIVISION
a no właśnie wkońcu zdecydowałem się i kupiłem po wielu miesiącach gdybania. wziąłem wersję Bang&Olsena ponoć lepiej gra od gołej wersji. Teraz pytanie jak to ludziska podłączyliście? do wzmacniacza? ja mam czarny i nie wiem czy wpinać się do wtyczki z ori subem co mam w półce (sedan) czy gdzies indziej? w sumie mam nie wykorzystane kanały L/P przód we wzmaku to może jakoś pod to podpiąć się? ale możliwe, że inne pasmo idzie na te kanały i lepiej podpiąc się pod kanał suba we wzmaku? jak myslicie
-
B6 DIVISION
Hi Ludziska, Edytko pytanie do Ciebie, montowałaś może dodatkowy ori sub z Q5 do bagażnika? o coś takiego?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Mi panowie chodzilo tu bardziej o to czym one tj te napinacze roznia sie, czujnikiem cisnienia oleju? To jaki byl montowany na tasmie fabrycznej? Czyzby pozniej poprawili go czy jak? Procz napinacza slyszalem ze warto wymienic tez lancuch bo wymieniajac sam napinacz mozna go szybko zajechac starym rozciagnietym lancuchem?
-
B6 DIVISION
Panowie jaki element warto jeszcze wymienić prócz rozrzadu i pompy wody? pasek od klimy i alternatora? jest tam jeden pasek zgadza sie? chcialbym zalatwic za jednym podejsciem to co znajduje sie za pasem przednim i wypadaloby to wymienic przy okazji wymiany rozrzadu ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- ktory napinacz był w końcu montowany w fabrykach audi do 1.8T? NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU AUDI A3 A4 B5 B6 1.8T (3997283437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU AUDI A3 A4 B5 B6 1.8T (4036512284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
300-400zl? W takim przedziale widzialem na alledrogo
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Marcin dzieki za fotostory, szkoda ze nie wrzuciles fotki zderzaka od wewnetrznej strony jak dokladka siedzi juz na zderzaku. Łączyles to na jakies nity, sruby, dodatkowo czy tylko nalozyles zatrzasnelo sie i to wszystko? Jak rozwiazales sprawe kratek ich umocowania aby nie wypadly? Hehe maly update wskazany
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/dolna-atrapa-grill-s4-zderzak-s-line-283071/ Oraz http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/docinanie-zwyklej-gory-zderzaka-przod-dokladke-s-line-318145/
-
B6 DIVISION
Czee wszystkim. A dojazdowka 17" bedzie za mala na tego suba?
-
B6 DIVISION
zasadnicze pytanie Panowie mam czy wzmacniacze BOSE czy to czarny czy srebrny w B6/B7 i A6 C5 różnią się jakimis dodatkowymi wtyczkami sygnału wyjściowego do głosników? tzn czy któryś miał wyjście na wiecej niż jeden subwoofer? cały czas chodzi mi po głowie drugi sub do bagażnika z audi Q5 i mysle jak go podpiąc pod swój czarny wzmak podpiać sie do wtyku we wzmaku skad idzie sygnal na subwoofer? wzmak wytrzyma na 1 sygnale 2 suby? czy beda grały oba ale na pół gwizdka i skóra nie warta wyprawki?
-
B6 DIVISION
no brałem pod uwagę YATO właśnie, kosztują rozsądny pieniądz 163zł na alledrogo
-
B6 DIVISION
a spox dzieki Tomek za info tak pytalem bo nie wiedzialem jaki bedzie bardziej uniwersalny i czy przy wyborze trzeba sugerowac sie mocno przedziałem cenowym?
-
B6 DIVISION
jaki najlepszy klucz dynamometryczny bedzie do naszych audiczek? 3/8" 14-110Nm wystarczy do wiekszosci rzeczy? tj dokrecanie kół jak i elementow pod maską przy silniku? czy lepiej 1/2" 42 - 210 Nm? andr3i u siebie tez musze zrobic logi Vagiem bo cosik mi za glosno pod maską zrobilo sie ale przy kolektorze koło głowicy
-
B6 DIVISION
No i po show "Death Race" w Ełku na Mazurach trwalo 4,5h bylo na co popatrzyc byly raidy i demolka hehe kraksy i autka fajczyly sie jezdzily na flakach. Za rok bedzie II edycja zapewne
-
B6 DIVISION
Siemaaa pikny sloneczny dzien dzis na Mazurach lece za pol godziny na jakies show ala Destruction Derby na plaze miejska maja sie furki rozwalac
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
a idz Ty łowco okazji powinni na Discovery zrobić program z Twoim udziałem hehe nadawałbyś się
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
jak masz kupic sobie lustrzanę jak wszystko pakujesz w tego furacza hehe, jeszcze gdyby pod maska bylo V8 to praktycznie S4 jakby nie patrzyć
-
B6 DIVISION
true true, tez tak mowie
-
B6 DIVISION
Wiem wiem córe bydziesz mial hyhy, mi na poczatku bylo wszystko wsio egal, ale po rozmowie z kumplem z pracy ze on majac syna ma drugie dziecinstwo klocki lego, samochody sterowane, gry na kosnoli, to tak pomyslalem sobie ze hm nie glupie nie glupie i do fascynacji do Audi latwiej byloby zaszczepic boya anizeli dziewczynke, a potem zrobic z niego najlepszego mechaniora haha co by mi kolejne audice robil w przyszlosci haha
-
B6 DIVISION
a Tomaszu żonka w poniedziałek 10 marca idzie na badanie i już powinno się wszystko wyjaśnić hehe