Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
A dzieki bede kombinowal jak juz sprzedawca naprawi blad. Kupilem ponad tydzien temu na aukcji z koncowka 693F przyslal mi 693E czyli bez pakietu swiatlo, teraz naprawia blad i chba nie ma juz tych z F ale rozbiera A4B6 z 2004r z siedzeniami recaro i mi zaproponowal te wiazki z literka L wlasnie.
-
B6 DIVISION
panowie przy montażu tylnych boczkow w elektryke nie istotne jest czy kupie wiązki: 8E0 971 693 F - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (do 30.06.2002) czy 8E0 971 693 L - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (od 01.07.2002) jedno i drugie bedzie obslugiwać silniczki z 2001r na tyle tak?
-
B6 DIVISION
Myslalem ze poszlo przez teleport startrekowski... ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- Za 8,5zl maja teraz kartonowe koperty przesylki na poczcie wysyla sie tj poleconym i smsem dostaje sie info o przesylce, przesylka jest ubezpieczona z automatu na 100zl w przypadku zaginiecia, wiec w tym przypadku najwyzej stracilbys na zysku
-
B6 DIVISION
za***iście podziekowal
-
B6 DIVISION
Dbry Evrybody tak ten sub wchodzi w min 17" u mnie siedzi w dojazdowce. Ps. Domin jak tam moje lusterko foto wyslesz w tym tygodniu? Ps.2 Stichy na czym stanął watek 2 wiazek do szyb za 250zl? Bo nie mam ani pieniedzy ani wiazek.
-
B6 DIVISION
Wlasnie zauwazylem ze cos nie moglem odswiezyc w telefonie forum, chyba o takiej porze maja dluugi restart servery
-
B6 DIVISION
Ok jeblo mi sie juz zaspany jestem na alledrogo sa za sztuke tfu tfu drozyzna.
-
B6 DIVISION
No ja do 4:00 i spadam do domu. Andrzej wstawiales sobie fotochromy boczne? Ile kosztuja wklady z B7 czyli bez czarnych ramek? Wklady do B6 B7, B7 cabrio oraz do A6 C6 chyba sa takie same?
-
B6 DIVISION
Kto tu jeszcze nie spi?
-
B6 DIVISION
Oto co jeszcze dzis wpadlo do bagaja ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- ...i bardzo lad ie uzupelnia subik Bose w polce
-
B6 DIVISION
Niedzielne popoludnie spacery rodzinne hehe wszak pogoda dopisala
-
B6 DIVISION
Żeby tu nie wiało monotonią Truskaweczko, musi być różnorodna tematyka
-
B6 DIVISION
Teraz to masuje dupe w aucie na dwa suby polecam w koło zapasowe subik od audi Q5. A czy jest jakas roznica medziy zwykla wersja a B&O to chyba tego nigdy nie dowiem sie kolejny modzik odhaczony. Teraz szyby tyl i fotochrome lustra kartke z kodami z auta bedzie mozna wywalic
-
B6 DIVISION
Zaslepki zamontowane, mozna jechac w miasto tylko jeszcze kabelki wlutuje od tuby do wazki wzmaka co by lepiej szyby wibrowaly
-
B6 DIVISION
Kawa wypita program obejrzany, wiec ide w koncu wyrezam tube w kole zapasowym Bang&Olufsen z Q5
-
B6 DIVISION
kaju żonka w stanie blogoslawionym juz w 4 miesiacu a wigoru jej nie brakuje hehe. Szkoda tylko że nie lubi jak kieruje dynamicznie audicą z przyspieszeniami itp wtedy krzyczy wiec musze to robic bez niej na pokladzie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ta rs4 ma 341Km a po programie 392KM sliczna furka i nie kombinowana pewnie jej wartosc jest w pyte..
-
B6 DIVISION
Hehe wladi ty ty no tego żoneczka zdrowa bestyja i nie opierdziela sie, ostatnio mam dziwne pobudki o poranku szkoda, że tak wczesnie tj 5-6 rano bo zawsse chce mi sie jeszcze pospac :/
-
B6 DIVISION
Ja po calym dniu dlubania nie mialem juz checi bawic sie w szybkich wscieklych z dyszami spryskow. Połóweczka pomoze ktos sam robil mod na 320/288 i zmienial zaciski tarcze i klocki? Bawic sie w to czy oddac dla mechaniora? Po niedzieli i tak stawiam furke na zmiane rozrzadu i drazkow kierowniczych.
-
B6 DIVISION
Hello ludziska Wladi to te zaslepki sa z tak mocnego plastiku? Sadzilem, ze cos ulame w ten sposob. Dzis poprosze zone by wcisnela manetke a ja juz bede polowal na dysze hehe
-
B6 DIVISION
A to nic sie nie stanie jak wyjme obcegami sprysk? Myslalem ze nalezy odpalic aby pod cisnieniem sprysk wyszedl i wtedy zablokowac
-
B6 DIVISION
Ok lampy w xenony poszly... Tylko nie mam nikogo do pomocy by zaslepki wlozyc w spryskiwacze na zderzaku :/
-
B6 DIVISION
Aj tam Panowie wszystko mozna, wydlubalem zwykla gore pod spryski z dokladka i tak to prezentuje sie, wlasnie moduje lampy wkladam tam jakies przetwornice i bedzie jazda
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Tego allegrowicza pamietam, on ma wszystko z kosmicznymi cenami