Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A dzieki bede kombinowal jak juz sprzedawca naprawi blad. Kupilem ponad tydzien temu na aukcji z koncowka 693F przyslal mi 693E czyli bez pakietu swiatlo, teraz naprawia blad i chba nie ma juz tych z F ale rozbiera A4B6 z 2004r z siedzeniami recaro i mi zaproponowal te wiazki z literka L wlasnie.
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie przy montażu tylnych boczkow w elektryke nie istotne jest czy kupie wiązki: 8E0 971 693 F - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (do 30.06.2002) czy 8E0 971 693 L - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (od 01.07.2002) jedno i drugie bedzie obslugiwać silniczki z 2001r na tyle tak?
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myslalem ze poszlo przez teleport startrekowski... ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- Za 8,5zl maja teraz kartonowe koperty przesylki na poczcie wysyla sie tj poleconym i smsem dostaje sie info o przesylce, przesylka jest ubezpieczona z automatu na 100zl w przypadku zaginiecia, wiec w tym przypadku najwyzej stracilbys na zysku
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za***iście podziekowal
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dbry Evrybody tak ten sub wchodzi w min 17" u mnie siedzi w dojazdowce. Ps. Domin jak tam moje lusterko foto wyslesz w tym tygodniu? Ps.2 Stichy na czym stanął watek 2 wiazek do szyb za 250zl? Bo nie mam ani pieniedzy ani wiazek.
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie zauwazylem ze cos nie moglem odswiezyc w telefonie forum, chyba o takiej porze maja dluugi restart servery
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok jeblo mi sie juz zaspany jestem na alledrogo sa za sztuke tfu tfu drozyzna.
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja do 4:00 i spadam do domu. Andrzej wstawiales sobie fotochromy boczne? Ile kosztuja wklady z B7 czyli bez czarnych ramek? Wklady do B6 B7, B7 cabrio oraz do A6 C6 chyba sa takie same?
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto tu jeszcze nie spi?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oto co jeszcze dzis wpadlo do bagaja ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- ...i bardzo lad ie uzupelnia subik Bose w polce
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niedzielne popoludnie spacery rodzinne hehe wszak pogoda dopisala
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żeby tu nie wiało monotonią Truskaweczko, musi być różnorodna tematyka
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz to masuje dupe w aucie na dwa suby polecam w koło zapasowe subik od audi Q5. A czy jest jakas roznica medziy zwykla wersja a B&O to chyba tego nigdy nie dowiem sie kolejny modzik odhaczony. Teraz szyby tyl i fotochrome lustra kartke z kodami z auta bedzie mozna wywalic
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaslepki zamontowane, mozna jechac w miasto tylko jeszcze kabelki wlutuje od tuby do wazki wzmaka co by lepiej szyby wibrowaly
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kawa wypita program obejrzany, wiec ide w koncu wyrezam tube w kole zapasowym Bang&Olufsen z Q5
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju żonka w stanie blogoslawionym juz w 4 miesiacu a wigoru jej nie brakuje hehe. Szkoda tylko że nie lubi jak kieruje dynamicznie audicą z przyspieszeniami itp wtedy krzyczy wiec musze to robic bez niej na pokladzie
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    3 lata po slubie
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta rs4 ma 341Km a po programie 392KM sliczna furka i nie kombinowana pewnie jej wartosc jest w pyte..
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe wladi ty ty no tego żoneczka zdrowa bestyja i nie opierdziela sie, ostatnio mam dziwne pobudki o poranku szkoda, że tak wczesnie tj 5-6 rano bo zawsse chce mi sie jeszcze pospac :/
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja po calym dniu dlubania nie mialem juz checi bawic sie w szybkich wscieklych z dyszami spryskow. Połóweczka pomoze ktos sam robil mod na 320/288 i zmienial zaciski tarcze i klocki? Bawic sie w to czy oddac dla mechaniora? Po niedzieli i tak stawiam furke na zmiane rozrzadu i drazkow kierowniczych.
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hello ludziska Wladi to te zaslepki sa z tak mocnego plastiku? Sadzilem, ze cos ulame w ten sposob. Dzis poprosze zone by wcisnela manetke a ja juz bede polowal na dysze hehe
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to nic sie nie stanie jak wyjme obcegami sprysk? Myslalem ze nalezy odpalic aby pod cisnieniem sprysk wyszedl i wtedy zablokowac
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok lampy w xenony poszly... Tylko nie mam nikogo do pomocy by zaslepki wlozyc w spryskiwacze na zderzaku :/
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aj tam Panowie wszystko mozna, wydlubalem zwykla gore pod spryski z dokladka i tak to prezentuje sie, wlasnie moduje lampy wkladam tam jakies przetwornice i bedzie jazda
  25. Tego allegrowicza pamietam, on ma wszystko z kosmicznymi cenami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.