Treść opublikowana przez serfin
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ustaw sie w kolejce po samą wiazke ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Cały pakiet z full wiazka masz do kupienia Stichy wystawil w weekend
-
B6 DIVISION
Napewno bedzie wygladalo bee kola schowane do srodka
-
B6 DIVISION
Domin właśnie wzbogaciłeś sie i możesz już wydawać przelaną kasę - ten sam bank = pieniadze dostarczone z predkoscia swiatla, remember tytuł przelewu zobowiazuje ;P
-
B6 DIVISION
Cicho na 4-pak byloby przy robieniu tego moda a że wszystko robie sam wiec 4 buteleczki bylyby w sam raz by kabelkow nie pomylic wzialem to lustro, żeby nie bylo ;P
-
B6 DIVISION
Ja nie mam lustra i szlag mnie trafia czy robic ten mod czy nie, raz chce raz nie, chce utargowac dyche u Domina ale cosik nie odzywa sie ;D
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dzieki za info bo o takich numerach wiazki zakupilem na allegro ale nie widzialem ich dokladnie na zdjeciach
-
B6 DIVISION
Oki dzieki wladi zabieram sie za to deszcz pada dzis f*ck typowa angielska pogoda :/ ok a ktoredy poprowadzic kable od pompki spryskow do sciany grodziowej w komorze silnika czy inna droga?
-
B6 DIVISION
Narazienowy zdesio sline wyglada tak, teraz walcze zdemontazem starego zdesia, oprocz demontazu lewego przedniego kola i nadkola musze z prawej strony tez cos odkrecic kryjacego sie za nadkolem? Czy tylko po 3 sruby z obu stron trzymajace zderzak?
-
B6 DIVISION
Spox andr3i, wlasnie mam przerwe na pizze i ide dalej walczyc z montazem spryskow, zderzak sline wkooooncu wyrezalem na tip top, troche innowacji wnioslem w tym modzie czesci do elektryki szyb tyl, dopiero do mnie zjezdzac beda po niedzieli
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Panowie pytanie kabelek od uziemienia pompki spryskiwaczy reflektorow do czego najlepiej podlaczyc? Ciagnac kabel az do MCE czy wystarczy przykrecic w komorze silnika do jakies sruby w karoserii auta?
-
B6 DIVISION
A dzieki dzieki za potwierdzenie moich przypuszczen. Okazuje sie, ze musze dalej szukac do swojej B6 tylnych boczkow pod elektryke, czarny soul, bo chwycilem na allegro po 35zl w idealnym stanie kompletne boczki bez wiazki ale to chyba jeden z 4 Swing' ów i odstapilem od finalizacji transakcji :/
-
B6 DIVISION
kurde mając B6 z 2001r moge spokojnie podmienić panele z przyciskami sterowania szyb strona kierowcy i włożyć panel od B7? czy one nie różnią się gniazdkami do wtyczek? nie chciałbym potem ciąć wiązki
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
rozumiem, że ta wiązka: 8E0 971 693 F - wiązka tapicerki drzwi dla elektrycznych szyb (do 30.06.2002) jest pod elektryke tylnych drzwi ale rowniez pod pakiet światło? bo widizalem rozne wiazki na allegro i zauwazylem, że są i takie pod tylną elektryke ale bez pakietu swiatlo? tak dla świętego spokoju wiązka o podanym powyżej numerze jest pod elektryke i pod pakiet swiatlo tak?
-
B6 DIVISION
Dzieki za info ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Boczki wlasnie kupione pod elektryke, wiazki w boczki tez sa i silniczki juz, czekam na pozostale wiazki i zabieram sie za mod tylnej elektryki a do tego skusily mnie zakupione chromowane przyciski 4x heh bo moda tego mialo nie byc
-
B6 DIVISION
Panowie chce wymienic w swoim sedanie tyly z korbek na elektryke i czy boczki tylnych drzwi sa identyczne w sedanie i avancie? Nie musze zwracac na to uwagi przy poszukiwaniach boczkow? Czy maja jakies roznice w ksztalcie mocowaniach itp? ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Ale chyba miażdżąco trudne pytanie tu zapodałem
-
B6 DIVISION
kompletne tylne zderzaki sline na 2 wydechy bez czujek po 400-450zł można spokojnie wyrwać na alledrogo
-
B6 DIVISION
Chyba bedzie twardo dla rodzinki bo widac w tle wozek
-
B6 DIVISION
Wielka spasiba za link, szukalem poprzez wyszukiwarke z zagadnieniem airbag i mi nic nie wyskoczylo takiego, ten tapatalk wogole jakis zabugowanh jest :/ oby jutro pogoda byla taka jak dzis siade i wkoncu zrobie ten zderzak do konca grrr
-
B6 DIVISION
Czyli zapytam magicznie "how"? Dokodowac czyli jak wejsc w airbag i co tam takiego wpisac?
-
B6 DIVISION
Eee czyli nie jest powiedziane ze to obsluzy? Mam kurtyny + airbagi w fotelach i przod. Chcialem wziac od czakiego te boczki z poduszkami ale jak nie ma pewnosci ze zadzialaja to chba nie ma to sensu
-
B6 DIVISION
Panowie jak obecnie nie mam w swoim sedanie B6 z tylu w boczkach kanapy airbagow to jak kupie takie boczki z airbagami i zamontuje s swoim aucie, to bez problemu podlacze kable airbagow pod te kostki co sa za boczkami w aucie i wystarczy cos zakodowac w Vag i bedzie to dzialac? I z 6 airbagow bede mial wersje 8airbagow?
-
B6 DIVISION
Chyba bede zabieral sie za mod elektryki tyl, ma ktos na zbyciu lub namiary na jakies stosunkowo niedrogie tylne boczki pod elektryke i pakiet swiatlo + wszystkie niezbedne wiazki i silniczki? Ewentualnie komplet boczkow ale wowczas musialyby byc kozackie tj (speedy bose
-
B6 DIVISION
Witka, łepetyna dzis na kacu, jak tu pracować panie premierze jak tu pracować
-
B6 DIVISION
zmuszać nie mam zamiaru, ale wiem po sobie bo od dziecka słuchałem Scorpions, Roxete, Guns&Roses a Europe i ich niesmierttelnego Final Countdow nigdy nie zapomne jako 7 latek no i poszło już mi w gitary hehe. Ale lubie też techno i trance i zamierzam wybrac sie znow na dobre koncerty DJów pokroju Tiesto Armina czy ATB - tego ostatniego mam nawet autograf
-
B6 DIVISION
u mnie nie ważne czy bedzie córa czy syn będzie od małego w ostrych czarnych klimatach kształtowane z odskocznią na Trance (zadne bibery britneye itp), zamierzam zabierać dziecie na koncerty - już trzymam piec i gitare elektryka dla dzieciaka, (na perkę nie mam miejsca na chacie a w autku na zmiane z trance siedza "lekkie" klimaty typu (fani Cliver, Akcent itp lepiej niech nie właczają