Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zrob pomiar i daj znac, jak na zlosc u mnie w robocie ludzie maja B6tki ale wszystko w sedanie jak i moja hehe. Ale moze dorwe cos na parkingu to zrobie przymiarke tej listwy a jest w swietnym stanie
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezeli potrzebujesz takiej listwy to mam gorna czesc zderzaka niepotrzebna w garazu z taka listwa i moge zrobic deal z Panem Dealtak jak wymontiwac taka listwe listwa ta chromowana sedan avant rozni sie? ---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- E tam andr3i ja mam jakis tam drugi komplet listewek w garazu i chyba w koncu wezme okleje je jakas tasma 3M ala carbon i tez bedzie git za mniej no i zona nie pokrzyczy mnie hehe
  4. Ja po uzyciu pianki PLAKa za pomoca dlugiej rurki wkladajac od wentyla i ustawiajac to na max to na low mam teraz smrod za kazdym razem gdy chce odpalic nawiew z podgrzewaniem. Nie mam juz pomyslu, rozkrecac cala deske i manualnie szorowac czy jest jakis zloty srodek kyory wyzre zdezynfekuje?
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wiem ze w 1.8t normalnie nie ma i w mojej furmace tez tego brak tj wygluszenia wiec to jest przeznaczone do klekotow benzyniaki nie halasuja az tak z pod maski stad brak fabrycznego wygluszenia silnikow benzynowych.
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ano cos w tym jest, po slubie tez ukrucilo sie wiele i u mnie, i juz nie modze w takim tempie jak rok temu. Nie bydzie super siedzisk, rns'a, i czarnej podsufity :/ pytanie: wygluszenia pod przednia maske w B6 wystepowaly tylko u diesli?
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niedzielne familijne obiadki i siesta hehe ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- Duzo potrzeba elementow do zalozenia fabrycznego alarmu? Procz czujki w lampke w podsufitke, przycisku w drzwiach kierowcy i modulu pod maske? Jaki jest sredni koszt zlozenia tego?
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie musimy miec wszystkiego w WP bo przystępując do sojuszu północnoatlantyckiego potrzeba posiadania dużo i wszystkiego zeszła na dalszy plan. Tak jak i nie potrzeba było mieć tyle wojska co na początku lat 90tych. Ale co ja bede tu czarował jak mamy tu kilku "wojaków"
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok panowie czas troche poszerzyc horyzonty muzyczne bo jest cos wiecej niz disco jak ktos chce dobry kawalek i bassa do auta to proponuje: yellow claw i mr. Polska to znane np w holandii muzyczne twory, reszta w youtube ps. Nie sluchac na gksoniczkach pierdziawkach bo mizerny efekt bydzie, wracam do ziemnozlotego Ż
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Marcin za panel doszedl dzis, jutro zawita w drzwi
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zrob sobie przeszczep jednostki +ewentualnie skrzyni, moze wlasnie 2,7turbo i bedziesz mial radochy po pachy i smile od ucha do ucha gdybym mi zdolnosci Nosbiego to juz dawno bym u sibie twki mod poczynil
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nie ma tu speca od blacharki lakiernictwa to Michał pozostaje Tobie udac sie do takiego magika ktory bedzie to wiedzial. Ja mam swoj spoiler przyklejony wogole juz na klej szklarski wiec jak zrywac to tylko z lakierem hehe
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie latwo bo jest jeszcze dwustronna tasma klejaca. Ciekawe czy lepiej do podgrzac czy na zimno "odrywac" aby lakieru sobie z klapy nie urwac. Moze ktos juz to robi
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak jest z tymi tablicami rejestracyjnymi? Jak powie sie ze mam auto na amerykanski rynek bo z tylu w klapie miejsce na mala tablice to wydadza ten duzy kwadrat co nie miesci sie idealnie i wyglada to jak wielka kupa czy w koncu robia w tym nowym formacie pod klapy USA tylko trzeba to zaznaczyc w formularzu zgloszeniowym w wydziale komunikacji?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak wiadomo nasze autka maja juz troche latek i ich bolaczka sa miedzy innymi kable w drzwiach ktore od otwierania i zamykania autka pekaja rwa sie itp. Ktos juz kupował nówki w aso lub z innego zrodla? Jakie koszta? Uzywek raczej nje warto brac bo nie wiadomo kiedy znow zaczna sypac sie.
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Suuuucza, że mniam mniam...
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    myślę, że nie powinno być z tym problemu dobrze zrobi mi wyjazd za miasto. I jeżeli pogoda dalej będzie postępować jak do tej pory to w kwietniu będzie jak maj/czerwiec, no i będzie więcej czasu na obczajenie Twojej zmodowanej Adi, na aluskach i heblach i tak zawiesilem sie przed weselem
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde Tomek z Toba to chyba muszę gadać tylko na PW i przy grillu jak juz zawitasz z powrotem na nasze Mazury
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ty stringi
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fakowa z ta skarbowka, a moze jestem police a może zwiadowca rudego badając emigrację polskich młodych people
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ze niby to mieszkanie w przeliczeniu wynosi 1milion 362tys zł? To gdzie ty robisz w tej Norwegii i banki dają tam takie piękne kredyty? Ile lat juz tam siedzisz?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek a gdzie Ty takie big mieszkanie kupiles?
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    EE Tomek jak zwykle przywitał się i do roboty w tej Norwegii popędził aby zbierać na kolejne mody do furki ;D
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Upsss chyba dziala
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To juz dziala forum czy dalej mieli sie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.