Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eeee nic tam nie da sie zrobic kabelkow podmienic czy cosik takiego? Bo jak ma wogole nie dzialac to nie bede zabieral sie za mod elektrycznych tylnych szyb :/
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tzn? Trzeba podmienic ten przycisk gorna nakladke od blokady szyb czy cos wiecej trzeba z tym robic? Czy wogole nie bedzie dzialalo w B6?
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe dokladnie 34kg z groszem. Panowie na forum ktos oferuje zestaw chromowanych przyciskow tylko nie wiem czy podpasuja do paneli B6 plug and play: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przyciski-sterowania-szyb-chrom-321312/
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Andrzeju raz jeszcze Paka wazyla 35kg no to mod 320/288 juz blisko
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szybkie chłopaki jesteście ja zawsze czekam do 2 tygodnia kwietnia i wtedy zmieniam oponki ;P
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cze ludziska Marcin poszlo pw do Ciebie
  7. Ale rownie dobrze moznaby wziac chyba 17" na zimowce 225/45/17 aby tylko ET bylo zblizone i felga byla w zakresie 7-8J prawda?
  8. Hej jak w temacie majac jako letnie kola ori alusy sline 18" 8J et43 na oponie 225/40/18 a jako zimowe ori 16" 7J et43 biedronki na oponach 205/55/16, co moge wrzucic jako kolo zapasowe aby mozna bylo wykorzystac je przez caly rok? 17"? Ori Dojazdowke? Czy Ori pelna alufelge 17" z ET pomiedzy 45-42? I o jakiej szerokosci alufelgi i opony? Z gory dzieki za informacje i cenne uwagi
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tarcze doszly Andrzeju taki cynk dostalem od zony, kurier stękał ale bedzie żył. Niechh cieszy sie że nie mieszkam juz od roku na 5p bez windy tylko na parterze ;P
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czekamy na foty twoich kolek, rob te foty i wrzucaj tu linki. Ja z gwintem skonczylem 5 lat temu w Hondzie civic coupe, szybka wsciekla byla ale mialem dosc ocierania dolem na spowalniaczach. Zawiecha 1be w audi wystarczy idealnie na PL drogi, nizej to juz ryzyk fizyk
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakos wietrznie tutaj ostatnio i przeciagi sa bo slabo chlopaki udzielaja sie, albo pogoda dala sie we znaki albo posprzedawali swoje B6stki ;p
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to kurier doniesie do chaty (wspolczuje) żonka i tak już ma co dzwigac kazdego dnia
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju paka w drodze zapewne? Ile to moze razem wazyc?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie to Pani Krysia z Gazowni była chce Ci diesla zagazować
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee mialem na mysli to ze na zachodzie masz wieksze szanse zobaczyc takie auta co skrzyzowanie a u nas.... bylem kilka razy w holandii to tylko pozazdroscic temu spoleczenstwu wszystko na lajcie bez stresu pospiechu na wszycho stac i miec piekne autka
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wkoncu jakies ozywienie w watku. Takie nowe ladne furki to poki co tylko na zachodzie bedzie mozna podziwiac a ja swoja B6 bede tlukl sie pewnie do osiagniecia przez nia pelnoletnosc haha
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki za odpowiedzi, mam zapewne zatkane te otwory bo latem czestowalem skraplacz po obu stronach i nic nie kapało więc możliwe że musze przepchać otwory tylko czym najlepiej to zrobic? Ktoś wogóle bawił się w rozbieranie deski rozdzielczej i manualnie wyjmował skraplacz z nagrzewnicą do ręcznego oczyszczenia? Wandej i jak wysłałeś mi zestaw 320/288?
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kkam dzieki za odpowiedz, a jak sprawdzic te kanaly odplywowe, gdzie one ida pod tapicerka? Czym to udroznic? Tabletka od zmywarek rozpuszczona w wodzie powinna to udroznic? Uzylem latem plaka po obu stronach nagrzewnicy i teraz meczy mnie smrod wymieszany z zapachem tego plaka, czuc to przy nawiewie temp 16 i wyzej :/ przy ustawieniu na low jest ok i nie czuc nic.
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sorry za dlugiego posta ponawiam pytania, Panowie głowę zaprząta mi jedna myśl: mając ori alusy audi : letnie alu 18' 8J ET43 i opone 225/40/18, a zimowe 16' 7J ET42 i opone 205/55/16 to jako zapas co najlepiej wrzucic do bagaja? moge wrzucic 17' ori dojazdówkę audi? lub jakąs ori audi alufelge 17' o szerokosci 7,5-8J i oponke 225/45/17' jaki ET brać pod uwagę? <br /> <br /> kontynuując ciąg dalszy ciężkich pytań jak na tą porę to zamierzam wymienić skraplacz od klimy bo nic mi pod autem nie kapie po oczyszczaniu klimy wiec moze jest on zapchany? na allegro jest masa używanych w lepszym i gorszym stanie i czy można kupić taki używany czy tylko nówka z ASO? w sklepie Benepol cena brutto astronomiczna 634zł ewentualnie zamienniki wchodzą chyba w gre? Delphi 85zł, Valeo - 137zł.<br/>
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi a masz rozmiary na malego wojaka? Wzrost 174cm? Moj stary moze bylby zainteresowany - emeryt wojakowy hehe
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Guten tag ;-)
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie głowę zaprząta mi jedna myśl: mając ori alusy audi : letnie alu 18' 8J ET43 i opone 225/40/18, a zimowe 16' 7J ET42 i opone 205/55/16 to jako zapas co najlepiej wrzucic do bagaja? moge wrzucic 17' ori dojazdówkę audi? lub jakąs ori audi alufelge 17' o szerokosci 7,5-8J i oponke 225/45/17' jaki ET brać pod uwagę? kontynuując ciąg dalszy ciężkich pytań jak na tą porę to zamierzam wymienić skraplacz od klimy bo nic mi pod autem nie kapie po oczyszczaniu klimy wiec moze jest on zapchany? na allegro jest masa używanych w lepszym i gorszym stanie i czy można kupić taki używany czy tylko nówka z ASO? w sklepie Benepol cena brutto astronomiczna 634zł ewentualnie zamienniki wchodzą chyba w gre? Delphi 85zł, Valeo - 137zł.
  24. O czlowiek codziennie dowiaduje sie czegos nowego, a myslalem ze tylko jako rajdowiec bede mogl docenic wieksze hanulce, a dla niedzielnego kierowcy to zadna roznica by byla. Ale jak mowisz ze odczuje roznice heblach w zakorkowanym miescie to super
  25. W sumie podczas codziennej jazdy nie odczujesz tego za bardzo moze jedynie podczas gwaltownego hamowania na expresowce jak np tir postanowi wyprzedzic tira i nie zwraca uwagi ze lewym pasem jedzie A4B6 tak mialem ja 3lata temu jadac wersja 2,5tdi a tam bylo 312/255, wiele razy myslalem ze przy 288/245 nie wyhamowalbym i wjechal w tyl naczepy. Moze rozwaz zmiane kol na min16" biedronki bo tam juz 320/288wejdzie a zmiana bedzie duza no ale i koszta znacznie wieksze :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.